![]() |
Beukorkest
jawel,
een helse trip: Rik van Iersel (Senga Etna) Onno Kortland (Stuurbaard Bakkebaard) Timo van Veen (Stuurbaard Bakkebaard) Marc Koppen (Stuurbaard Bakkebaard) Johnny Dowd Def P (Osdorp Posse) André Manuel Bart Maris (dEUS, Zita Swoon) Dead Elvis Siem Nozza (Phantom Engineer) Joshua van Iersel (Phantom Engineer) Woody Veneman (Woody & Paul) Paul van Hulten (Woody & Paul) Richard Nobels (Senga Etna) Arjan van Veelen (Amin, Senga Etna) ‘It’s new, it’s all fun, it’s exciting; stolen dialogues from the minds of your favorite young dynamic heroes: THE STUURBAARD BAKKEBAARD FILES! A new experience in adult fantasy - don’t miss it!’, kopt ‘Slump Stories #7’. Een comic-reeks van de hand van RIK VAN IERSEL, o.a. geïnspireerd op de gezamenlijke busritten door Duitsland waar Stuurbaard Bakkebaard tussen 1998 en 2001 speelt op openingen van Rik’s tentoonstellingen in o.a. Berlijn, Karlsruhe en Osnabrück. Van huisuit is Rik beeldend kunstenaar. Hij heeft de afgelopen jaren in vele Europese en Amerikaanse steden geëxposeerd. Zijn werk wordt gekenmerkt door het collage-effect, een invalshoek die Rik herkent in de muziek van Stuurbaard Bakkebaard. De samenwerking tussen Rik en Stuurbaard Bakkebaard intensiveert pas echt bij muzikale projecten als ‘Add instant life’ uit 2002, waar ook Mark E. Smith (The Fall) en Thurston Moore (Sonic Youth) aan meewerken. En later in 2005 ‘Transparancy Wolk’ met o.a. René van Barneveld (Urban Dance Squad) en André Manuel (Krang). Dit alles voedt het idee om, in een groter verband met meer muzikanten en met meer voorbereidingstijd, een overweldigende collage te maken. Het velanglijstje van Rik en Stuurbaard Bakkebaard wordt gebeld, er wordt gepland, geschoven, opties geplaatst en een jaar later is er een eerste Nederlandse tour van BEUKORKEST. Drijfveer van BEUKORKEST is avontuur. Door de unieke samenstelling is er ruimte om te experimenteren; met elkaars - en met nieuwe muziek en met het instrumentarium. BEUKORKEST laveert tussen rock, avantgarde, rap, americana, trash en pop; de best denkbare muziekcollage die de naam BEUKORKEST verdient Upcoming Shows Apr 5 Mezz Breda Apr 6 Brogum Zierikzee Apr 7 Goudvishal Arnhem Apr 8 Paaspop Schijndel Apr 11 Vera Groningen Apr 12 013 Tilburg Apr 13 Witte Theater IJmuiden Apr 14 Hedon Zwolle Apr 15 Ekko Utrecht www.beukorkest.nl www.myspace.com/beukorkest hoppa ga dat zien |
ben benieuwd
recensie van de show in Tilburg op 3voor12.nl/lokaal -->Tilburg (een dag na de show)..voor wie geinteresseerd is |
ik ga donderdag naar breda (Y) benieuwd.
|
Ik ben echt super benieuwd, ga ze op Paaspop zeker aanschouwen.
Loop zelf ook al een tijdje rond met het idee voor een stuurbaardbakkebaard/tomwaits/manman achtige band maar het is er nog niet echt van gekomen. |
Ja ik wil ze ook wel zien op Paaspop. ( en malle pietje en die bimbo's of hoe het ook mag heten.) Klonk volgens mij best chill.
|
up up
|
zou het ontzettend graag willen zien maar helaas niet in de buurt (N)
|
andre manuel is zo ontzettend gaaf(Y)
ik heb wel zin om donderdag te gaan maar ik weet niemand om mee te nemen en alleen kan ik niet want dan moet ik in mijn uppie door crimineel breda ( crimineel:confused: ) |
crimineel breda? dat moet wel een contradictio in terminis zijn, en ik vind dat je verplicht bent om te gaan want je woont er praktisch (Y)
|
fuck, zou hierover schrijven, maar zit midden in de tentamenweek:(
|
weet iemand of er ook een plaat komt?
|
Citaat:
en het valt nog vies tegen, ik woon een halfuur fietsen van breda af. en een halfuur fietsen is niet erg maar ik moet door een soort van industrieel WW1 no mans land waar je voor zes uur 's avonds al wordt uitgescholden voor kankerhoer door 12-jarige jochies. en ik ben het jongste kind en ook nog eens van het zwakkere geslacht dus mijn ouders zijn niet zo'n fan van een alleen naar huis fietsende lies :o en eigenlijk lig ik gewoon bij voorbaat altijd liever in mijn nest te rotten dan leuke dingen doen :| ^ dat is eigenlijk de reden. dat van dat fietsen is afleidingsmanouvre. |
Citaat:
|
Woody. Aardige dude. Wat dit verder is, geen idee.
|
Citaat:
|
serieus? dan zal ik het wel gewend zijn ofzo, het is me nooit echt opgevallen. ik heb 11 jaar praktisch op een kermisklantenterrein gewoond en er waren altijd wel wat drugszaakjes aan de matter maar dat het een van de meest criminele gemeenten is verbaast me serieus. of is het een grapje?
er werden in de jaren negentig wel veel mensen doodgeschoten maar dat is de laatste tijd toch wel wat minder. |
op 'fuckin vet' na niks te zeggen (Y) beste band die ik in 2 jaar gezien heb. volgende week weer in tilburg waarschijnlijk :cool:
|
Citaat:
|
Citaat:
toen ze op kwamen: 'dit is alweer het laatste liedje.' :D |
sta op de gastenlijst van zowel groningen als tilburg. zin an
(macro doet ook 2 shows mee, en hij vroeg of ik mee kwam. kan ik geen nee op zeggen natuurlijk) |
Citaat:
misschien even een kijkje nemen in groningen dan. gezien die enthousiaste reacties hier |
iedereen die ik ken (en die ik waardeer om hun muzieksmaak, of hun muzikale ideologie snap) zijn helemaal lyrisch hierover. dus ik heb er zin in. ben ook benieuwd naar de vera, nog nooit geweest.
|
De tering, vandaag op Paaspop was het wel zo mega gaaf. Het vloog op en neer tussen Mastodon achtige stukken, tot een rare SbBb versie van OP's Moordenaar en van daar weer naar een liedje van Manuel ondersteund door een geweldige trompetist en weet ik wat niet weer allemaal. Super gaaf, iedereen die de kans heeft moet dit absoluut gaan zien. Ik weet wel dat ik iig nog naar die show in 013 ga!
|
Citaat:
|
Citaat:
alles word wel gedocumenteerd maar zal niet uitgegeven worden helaas. tot nu toe waren arnhem en breda denk ik de beste shows, goed contact met publiek. gister paaspop was minste show, iedereen was moe en geluid was slecht. Wie johnny dowd solo wil zien (met misschien ondersteuning van woody) kan morgen naar la folie komen (eindhoven, midden in stad 5 min van station). holee |
Verschrikkelijk irritante gast die woody. Voor de rest wel aardig dat beukorkest. Hoop moeilijk gedoe om niks.
|
Ik ben er morgenavond weer bij, veel zin in!
|
ik kan vanavond helaas niet (n)
|
ja, dat was weer gaaf gisteren. aanzienlijk kleiner podium dan in breda.
ik had het gevoel dat elvis nu echt van t podium af werd gesmeten na zn twee nummertjes :D |
Haha dat wel inderdaad, alhoewel ik wel vond dat het na "a Little Less Conversation" eigenlijk wel een beetje klaar was. Die Johnny Dowd, wat een held!
|
ze waren op paaspop en ik ook en de dag na paaspop hoorde ik dat het vet was dus nu heb ik spijt dat ik niet gegaan ben :(
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 14:08. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.