Citaat:
Dinalfos schreef op 11-07-2007 @ 20:31 :
Haha, nee. Nu moet je natuurlijk niet de Sony-fanboy gaan uithangen. Killzone 2 ziet er (tot nu toe) nogal artless en gewoontjes uit. Het is misschien niet slecht ofzo, maar je mag beter verwachten. Nou ja, misschien ook niet. Guerilla heeft tot nu toe slechts kutspellen gemaakt, dus ze moeten wel heel wat hebben bijgeleerd om de abominabele bedrijfsongevallen uit het verleden te doen vergeten. Ik vraag me af of ze dat gaat lukken.
|
Je hebt natuurlijk wel gelijk dat het bedrijf nog geen topgames heeft afgeleverd maar gezien de waarde van de franchise zal Sony zich niet in de vingers laten snijden.
Artless en gewoontjes? Dat is smaak; ik vind de look en stijl van het spel prima in orde. Op grafisch vlak zit Killzone bij de top, iets wat je niet vaak ziet met consolegames; de developer heeft op E3 gezegd dat deze trailer zelfs van een pre-alpha build is, maar dat zeggen ze natuurlijk allemaal :)
Citaat:
Dinalfos schreef op 11-07-2007 @ 20:31 :
(Bovendien is het nog maar even afwachten of de beelden wel echt zijn :D )
|
Het spel is live, realtime gedemonstreerd.
|