Scholieren.com forum

Scholieren.com forum (https://forum.scholieren.com/index.php)
-   Games (https://forum.scholieren.com/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Left 4 Dead (https://forum.scholieren.com/showthread.php?t=1726582)

LUH-3417 18-11-2008 10:03

Left 4 Dead
 
Goed. Vanaf vanmorgen 6.00 uur is Left 4 Dead dus te downloaden voor de mensen die hem al op Steam hebben aangeschaft. Wie heeft hem al gespeeld?

Ik heb de afgelopen dagen de demo aardig wat gespeeld en ik heb me er uitstekend mee vermaakt. Heb het volledige spel ook besteld, maar wel retail, omdat ik wel graag een DVD-doosje wil. Ik krijg hem hopelijk morgen, op mijn vrije dag, binnen, maar goed...

Enfin, zijn er hier zombie-slachters?

Bhudda 18-11-2008 10:56

Ik zat er gisteren ook naar te kijken. Wil de demo nog proberen voor ik hem evt. ga aanschaffen.
Co-op met 4 player via de pc lijkt me toch wel kick-ass :cool:

LUH-3417 18-11-2008 13:04

Volgens mij kun je de demo nu niet meer spelen, omdat de volledige versie beschikbaar is. Weet het alleen niet zeker. Enfin, ze zullen vast wel weer Free Weekends doen, zoals met Team Fortress 2.

Ik heb het al een paar keer gespeeld, zowel met bots, vreemden als vriendjes en het laatste werkt toch echt het beste. Met dit spel is het gewoon nodig dat je over de microfoon kan schreeuwen als er twintig zombies aan je knagen.

Bhudda 18-11-2008 13:07

hm, naja, ik kijk vanaaf wel ff of die demo nog beschikbaar is ;)

met gewone spelers lijkt me het mooier dan met bots idd :p lekker krijsen als een zotte, omdat er duizenden zombies op je af komen rushen :cool:

Fishy 18-11-2008 18:46

heb de demo op de xbox gespeeld, en hij is echt heel vet. heb er alleen geen geld voor dus ik kijk t wel even aan

OMGxIMxAxFREAK 18-11-2008 19:07

Ooomg Left 4 Dead is zoooo gaaf!

Co-oppen is idd beter dan met bots =']

Dr0_ol 22-11-2008 11:03

Heeft iemand online al 4v4 matches geprobeerd en als zombies gespeeld? Is het allemaal do-able en balanced of niet?

Bhudda 24-11-2008 08:01

Echt gruwelijk spel :cool: (Y)

LUH-3417 24-11-2008 13:53

Ik krijg hem vandaag eindelijk binnen. Gelukkig kan ik eerst nog de hele dag werken en vanavond moet ik mijn clanvriendjes een Team Fortress 2-match spelen. Kan ik pas morgenavond gaan spelen... en ik had eigenlijk gepland dit hele weekeinde zombies te slachten.

LUH-3417 25-11-2008 10:28

Goed, gisteravond toch nog even kunnen spelen. Helaas op een server met een enorme ping, waardoor de zombies bewogen als breakdancende parkinsonpatienten en we dus meer elkaar dan de zombies raakten, maar het is wel een verschrikkelijk tof spel.

Koning 25-11-2008 11:50

Lijkt me wel leuk maar niet 50 euro leuk..

Bhudda 25-11-2008 12:46

Citaat:

Koning schreef: (Bericht 28530677)
Lijkt me wel leuk maar niet 50 euro leuk..

Via steam is goedkoper, magoed, dan heb je geen doosje enz ;)
Vind dit een van de weinige games die het geld wel waard is :)

Koning 25-11-2008 17:59

Citaat:

Bhudda schreef: (Bericht 28530922)
Via steam is goedkoper, magoed, dan heb je geen doosje enz ;)
Vind dit een van de weinige games die het geld wel waard is :)

Ja dat zie ik doorgaans al wat somberder dan de meeste mensen.

Mobius 26-11-2008 21:06

Momenteel aan het neerladen, morgen spelen. Ik heb eens wat trailers gezien en ik ben enthousiast. En dat zeg ik niet bijzonder vaak.

LUH-3417 26-11-2008 21:44

Vandaag aardig wat uren in gestoken en het gaat nog lang niet vervelen. Ook niet als je telkens dezelfde levels speelt. Blijft uniek hoe het van 'Hmmm, het gaat best lekker' binnen tien seconden kan veranderen in 'Fuck fuck fuck!!! We gaan dooooooood! Aarrghh!'

Bhudda 26-11-2008 22:39

:D ja echt eh :p
advance difficulty is lekker pittig ;p
maar 2 a 3 tanks achter elkaar is a no go ;(

Dr0_ol 29-11-2008 11:35

Och het is op zich te doen zolang je team weet wat er moet gebeuren. Je kan de tank zolang je hem op afstand houdt en zn projectielen ontwijkt wel aan maar in de potjes waar wij in zaten liep niet iedereen even tactisch mee en pompte meer kogels in ons dan in de tank :P

Versus ook erg vet trouwens. 4 spelers spelen door het level terwijl jij en 3 anderen een special zombie besturen. Als je right in the open op ze afspringt ben je hoe dan ook dood maar daarom kan je ook door muren kijken.
Heerlijk om als boomer het hoekje om te komen, 2-3 lui onder te kotsen en dan midden in ze te staan zodat je ze ook nog even kort kan stunnen zodra ze je omver knallen ^^

Bhudda 29-11-2008 14:36

Ja oke :p als je wat ervarenere spelers had, dan is het opzich te doen idd :p

Versus wil ik eigenlijk ook wel een keer spelen :cool:

Fishy 30-11-2008 14:06

ik krijg hem voor sinterklaas :o ik ben benieuwd. vooral naar dat versus

Robo 01-12-2008 17:49

Citaat:

Fishy schreef: (Bericht 28554346)
ik krijg hem voor sinterklaas :o ik ben benieuwd. vooral naar dat versus

Lucky bastardo!

Bhudda 03-12-2008 09:21

Blijft een vet spel :cool: Versus is ook lache :d
Zou een patch komen volgens mij.. Iemand daar al wat van gehoord?

7asper 06-12-2008 07:55

Ik heb de demo gespeeld op de pc.

Het is wel lauw, maar ik ken betere games.

Koning 06-12-2008 09:00

Citaat:

coolkast schreef: (Bericht 28580719)
Ik heb de demo gespeeld op de pc.

Het is wel lauw, maar ik ken betere games.

Dus dan neem ik aan dat jij maar 1 game op je pc hebt?

7asper 06-12-2008 21:48

Citaat:

Koning schreef: (Bericht 28580753)
Dus dan neem ik aan dat jij maar 1 game op je pc hebt?

Want?

Young Predator 08-12-2008 14:01

Ongelofelijk, hoe vet is het om de Tank te zijn.

Schijnen online al veel strategie-guides te zijn. Ik vind voor dit genre games l4d een echte aanwinst. Het is echt meer dan een shooter, en de tactische elementen kunnen echt in zijn voordeel werken, zoals als boomer door gleuven heen kotsen etc. Single player is ook wel leuk, mits je het op hoog niveau speelt.

BendeBen 08-12-2008 15:44

Citaat:

Young Predator schreef: (Bericht 28588688)
Het is echt meer dan een shooter, en de tactische elementen kunnen echt in zijn voordeel werken

sorry, maar rofl

als er iets een simpele shooter is dan is het l4d wel. niet dat dat automatisch betekent dat het een slecht spel is natuurlijk. in tegendeel maar het is wel erg makkelijk met 4 homies. of je haalt het of je haalt het niet omdat je toevallig net verkeerd staat oid. heeft verder weinig met skill te maken.

Bhudda 09-12-2008 11:26

Citaat:

BendeBen schreef: (Bericht 28589112)
sorry, maar rofl

als er iets een simpele shooter is dan is het l4d wel. niet dat dat automatisch betekent dat het een slecht spel is natuurlijk. in tegendeel maar het is wel erg makkelijk met 4 homies. of je haalt het of je haalt het niet omdat je toevallig net verkeerd staat oid. heeft verder weinig met skill te maken.

Nou, daar ben ik het niet helemaal mee eens.
Als je op advanced / expert speelt. Dan is het wel handig om mensen te hebben die skilled zijn. Als je met mensen speelt, die voor de rest weinig thuis zijn in shooters, dan is het behoorlijk pittig en irritant soms. En tactieken is soms best handig, vooral met tanks.

BendeBen 09-12-2008 13:04

ja skilled als in headshots maken maar thats it. voor de rest is het gewoon raggen, ga je toch dood na die gigantische hoeveelheid health? no problemo je team loopt paar meter door en je spawnt weer.
shit je hebt zelfs unlimited ammo met je pistols

easy to learn en ook niet echt hard to master

LUH-3417 09-12-2008 14:13

Moet je toch maar eens op Expert spelen, of anders Versus. In Expert red je het niet met alleen maar goed kunnen schieten, je moet ook de levels kennen, weten waar je moet staan, waar je teammates zijn en hoe je met bepaalde situaties om moet gaan.

In versus worden de speciale zombies bestuurd door andere, menselijke spelers. Als je goede infected spelers hebt, redden de survivors het echt niet als ze niet bij elkaar blijven, goed doorlopen en gewoon tactisch spelen. Als iedereen als een debiel rond gaat rennen en gaat knallen, zoals jij volgens mij voorstelt, mag je van geluk spreken als je uit de saferoom weet te komen. :)

BendeBen 09-12-2008 14:31

pff ok jullie hebben gelijk

l4d is een gruwelijk tactisch en moeilijk spel. het vergt bijzonder strategisch inzicht en je moet goed kunnen plannen. de mogelijkheden zijn eindeloos en het realisme druipt er van af.

Bhudda 09-12-2008 14:53

Beetje jammer zo'n reactie, we leggen gewoon uit hoe wij het zien.
Dus een mening geven.
Niet om jou over te halen om ons gelijk te geven.

Prime 09-12-2008 15:02

owh ja zag die eens op Gamekings geloof ik
leek me wel aardig vet

LUH-3417 09-12-2008 21:15

Komop, niet zo flauw doen. Ik ben gewoon benieuwd of je het spel gespeeld hebt en, zo ja, op welke moeilijkheidsgraad. Als het voor jou zo makkelijk is als je zegt, ben ik benieuwd wat jij goed doet, en wat alle mensen waarmee ik tot nu toe gespeeld heb verkeerd doen.

Dr0_ol 09-12-2008 23:30

Left 4 Dead draait voornamelijk om co-op en je kan het zo moeilijk maken als je zelf wil. Rond advanced kan het al redelijk pittig worden zodra je 3 tanks achter elkaar op je muil krijgt. Toegegeven is het met 4 non AI spelers die ervaring hebben met shooters te doen maar dan is nog expert mode en tádá:

versus.
Zodra je tegen goede spelers hebt gespeeld denk je wel twee keer na voordat je meer dan 4 meter van je groep wegloopt. Boomers die alle 4 onderkotsts en je vervolgens met hun explosie omverbeukt. 1 smoker die iemand weghaalt, 2 hunters om de hoek om de backup te verrassen.
Trust me, je headshots en je miezierige unlimited pistol ammo gaan 0,0 uithalen. Daarbij is een tank die niet blind achter een persoon aanrent ook geen pretje.


Dus nee het spel is op easy/normal niet moeilijk maar dat komt niet vanwege het headshot effect of unlimited pistol ammo maar omdat je oma het zonder haar bril en gehoorapparaat nog zou kunnen fixen, het is gewoon laidback (normal kan nog uitdagend zijn voor beginners).
Probeer het op een hoger niveau of tegen daadwerkelijke spelers en kijk dan nog eens.

Daarbij heeft niemand geclaimed dat je uitgebreid moet plannen, het realistisch is of de mogelijkheden eindeloos zijn, dat hoeft ook niet, dat is de charme van het spel niet. Het is voor veel mensen een zeer degelijke stabiele co-op zombie shooter met een flinke replay-waarde ondanks het kleine aantal mappen en wapens. Dit dankzij de verschillende difficulty settings, de willekeurigheid van de spawns van de zombies en de versus mode.

Robo 10-12-2008 08:20

Hou het wel gezellig mensen!

Dr0_ol 10-12-2008 08:54

pardonnez-moi

Young Predator 13-12-2008 06:18

Weet je wat lachen is? In Versus mode als boomer voor de witch staan.

Jammergenoeg schijnt het dat je de witch met een schot dood kan krijgen, moet dat nog even masteren.

En online moet je wel tactisch spelen, anders win je niet :s

LUH-3417 13-12-2008 12:16

Witch headshotten werkt, voor zover ik weet, alleen als je een autoshotgun hebt en je direct achter haar staat. Snipen lever niet genoeg damage op.

Dr0_ol 13-12-2008 12:51

Witch kan je ontwijken maar crowned is mij inderdaad ook nog niet gelukt. Ik heb het spel nog niet op easy gespeeld maar op normaal schijnt het ook doenbaar te zien.
Handigste is om advanced/expert gewoon haar te ontwijken tenzij je iemand haar laat storen en dan constant weglopen.

Expert is trouwens tof. Common infected raken voor 10-20 hp per knal en als je per ongeluk in een stukje vuur van een molotov of gas tank loopt brand je in een keer dood. Je moet het een stuk rustiger aandoen en echt goed opletten.
Frustrerend is het wel wanneer een teammate je met een shotgun vol in je rug in een keer neerknalt -_-


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 20:41.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.