![]() |
{Pijn} randje voelbaar
Hey,
Mijn vriend en ik hebben nu zo'n 1,5 jaar. In die 1,5 jaar ook seks. De eerste tijd (zo ruim een jaar) hadden we nergens last van en was de seks erg fijn. Nu de laatste maanden hebben we vaak beiden pijn. Hij zegt dat het voelt als een soort randje, of ribbeltje dat tegen zijn eikel schuurt (aan de bovenkant van zijn eikel/penis). Dat doet hem pijn, maar mij ook. Ik heb het gevoel alsof dat zelfde 'randje' ook aan de onderkant zit. Ik ben bekend met endometriose (localisering van baarmoederslijmvlies buiten de baarmoeder). Nu vroeg ik me af of meerder mensen dit probleem hebben. (ik ben al van plan om naar de dokter te gaan, maar ik wilde eerst wat ervaringen uitwisselen). (oh even voor de extra informatie: doordat ik mijn rug een half jaar geleden heb gebroken is het alleen mogelijk om het missionaris-standje te doen, dit was echter voorheen geen probleem). |
Wanneer jullie seks hebben penetreert je vriend je alleen vaginaal of (ook) anaal?
Heeft één van jullie wisselende seksuele contacten (ondanks jullie relatie)? |
*zucht* Christa....(dat antwoord van jou had ik kunnen verwachten). Ik denk echter niet dat de TS met deze vragen geholpen is en ik neem ook niet aan dat hier sprake is van een Soa. Zij (ik denk namelijk dat het een zij is) heeft het niet over anale seks, maar over vaginale seks.
|
Waar zit dat 'randje'? Ergens bij het begin of diep in je vagina? En gaat het pijnlijke gevoel weg als jullie bezig zijn, of blijft het de hele tijd op dezelfde plek aanwezig?
|
Citaat:
|
ik lees even mee, ik geloof dat ik hier af en toe bij bepaalde hoeken ook 'last' van heb
|
Citaat:
Citaat:
Citaat:
Ik ga daar maar van uit gezien de beginpost. Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Zou het niets met je rug te maken kunnen hebben? Of had je het al voordat je je rug gebroken had?
En duurt het maar ff en gaat het daarna weer over, of heb je er de hele tijd last van? Geen idee of het hetzelfde is, maar ik heb 2 jaar seks gehad zonder pijn te hebben, maar sinds meer dan een jaar heb ik elke keer pijn bij de penetratie, diep in de vagina. Het duurt gelukkig maar een 30tal seconden en daarna gaat het wel beter of is het weer helemaal weg, maar het is wel super vervelend. :( Ik ben hiervoor al naar de gynaecoloog gegaan, waarbij ze een inwendig onderzoek gedaan heeft, maar toen deed het raar maar waar, geen pijn. Ze zei dat het waarschijnlijk mijn baarmoedermond was en dat meerdere meisjes dat wel hebben. Wat ik hier vreemd aan vind is dat ik 2 jaar helemaal geen pijn gehad heb en dan plots wel elke keer... Hier kon ze geen uitleg voor geven... Maar ik heb een scoliose en hyperlordose aan mijn rug en die is de laatste jaren nog verergerd. Nu dat jij ook over je rug begint, vraag ik mij af of dat geen rol zou kunnen spelen...Misschien dat door mijn hyperlordose, mijn wervelkolom tegen mijn baarmoeder duwt, waardoor mijn baarmoedermond zich lager bevindt en dat het daardoor pijn doet...Maar dit is dus puur hypothetisch, aangezien ik helemaal niet weet of de baarmoeder zich dicht bij de wervelkolom bevindt of niet :p |
Citaat:
|
Citaat:
|
Oh nou ja, gewoon. Ik vergelijk het met een snelheidsdrempel. Kan het volgens mij in alle standjes wel voelen, maar als ik dan iets de stand van mijn bekken verander is het al weer over, ik weet ook al hoe ik het moet voorkomen dus het gebeurd nauwelijks nog. Maar als hij meer dan 1x dat randje raakt dan gaat het wel pijnlijk worden. het voelt als een heel stevige rand en heel diep. Ik kan er zelf niet bij zegmaar.
|
Citaat:
|
Gewoon kantelen met m'n bekken (ik weet alleen niet of jij dat kan vanwege je rug?) of hij moet zelf een iets andere houding aannemen waardoor de insteekhoek veranderd en dan is het opgelost. Gewoon beetje proberen.
|
Citaat:
|
gewoon doen als je je zorgen maakt! Wel hoor ik het graag, want ik ben wel nieuwsgierig!
|
Citaat:
Klinkt bekend, ik nam/neem aan dat het dat is omdat ik dat zelf ook wel eens voel. Voelt erg vervelend maar ander standje/bekken kantelen/minder diep penetreren werkt vaak wel. |
Zou kunnen, al heb ik niet dat gevoel, heb het gevoel dat ik wel 'dieper' ben dan waar die hobbel zit *haalt schouders op* Door gewenning gaat het eigenlijk bijna nooit meer mis, kan me er niet écht druk om maken.
|
Citaat:
|
*post foutje*
|
Citaat:
|
Citaat:
Laat ik het voor jouw maar houden op het eigenlijk totaal overbodige gegeven dat verschillende individuen over het algemeen een andere anatomie hebben. Wellicht kan je nu zelf wel bedenken wat ik met deze vraag op het oog had. Je kan m.i. beter stoppen er de hele tijd over door te jengelen. |
Toch vind ik, Christa, dat jij met je eerste twee vragen wel dingen impliceert, dus wat dat betreft is het helemaal niet zo raar dat kunamosity daar wat over zegt.
OT: IN ieder geval, als het langer aanhoudt zou ik gewoon even langs de dokter, het is vreemd als je eerst nergens last van had en nu ineens wel. |
We hebben allebei maar even een 'onderzoekje gedaan'. Ik voelde zelf wel een 'randje' maar ik dacht dat het dieper zat en dat is eigenlijk niet het geval. Het kan dus niet de baarmoedermond zijn (zou wel heel raar zijn anders). Mijn vriend heeft ook even (sorry haha, dit klinkt een beetje gek) gevoeld met zijn vinger en hij zegt ook dat het dát is wat hij voelt. Het zit vooraan (aan de bovenkant) en ik voel het als hij er weer uit gaat (dus terug). Als je er 1 of 2 keer langsgaat heb ik er geen last van. Maar vaker erlangs doet wel pijn. En dan voelt het alsof het meeschuift...richting de buitenkant. (ok, dit kan heel onduidelijk klinken).
|
Ik zou toch even naar de dokter gaan, dan weet je in elk geval wat het is en of er wat aan gedaan kan worden. Het is inmiddels (denk ik) wel duidelijk dat het geen wondje is dat moet helen, want na een paar maanden mag je verwachten dat dat wel gebeurd is.
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 10:05. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.