Scholieren.com forum

Scholieren.com forum (https://forum.scholieren.com/index.php)
-   Algemene schoolzaken (https://forum.scholieren.com/forumdisplay.php?f=45)
-   -   ziekte & school (https://forum.scholieren.com/showthread.php?t=1737232)

Apate 23-01-2009 13:20

ziekte & school
 
Ik heb een beetje een probleem met school, ik ben in de loop van onze tweede periode ziek geworden. (ziekte van Lyme, met vooral veel vermoeidheid) Ik heb bijna de hele periode lang geen volle dagen kunnen maken, en slechts 4 / 5 uurtjes les per dag gehad (terwijl er 7 staan). Nu kom ik dus in de problemen, omdat ik weinig voldoendes haal, omdat ik gewoonweg de tijd niet heb om te leren. Ik sta op (bijna) alle vakken die ik heb een onvoldoende, en anders niet veel hoger dan een 6. Ik ben al wel aan het herstellen, maar het zal nog even duren voor ik weer helemaal beter ben.
Is het nou nog mogelijk om over te gaan? eventueel via een of andere regeling ofzo?? want ik wil natuurlijk liever niet blijven zitten :'(
alvast bedankt_O_

duivelaartje 23-01-2009 14:19

Ja denk het wel hoor! Heb je het aan je mentor en afdelingshoofd doorgegeven? Want voor zo'n langdurige ziekte als Lyme enzo worden vaak verzachtende omstandigheden gegeven. Ik zou het eens op school overleggen!

Daboman 23-01-2009 16:28

Er valt vast wel over te praten, zeker als je normaal gesproken wel goede cijfers haalt. Maak eerst eens een afspraak met je mentor. Die weet vast wel wat je kan doen.

Je haalt hiermee wel een flinke last op de schouders. Als je vermoed dat je de last niet aankunt, is zittenblijven te overwegen. Ik ken wel een paar zittenblijvers die het vanwege omstandigheden niet hebben gehaald en ze zijn er achteraf opvallend positief over.

Leonoor 23-01-2009 17:14

Praat er op school over, misschien kan je toetsen op andere momenten of manieren maken en zo wel voldoendes halen.

Overgaan als je veel gemist hebt, is, denk ik, trouwens niet al te verstandig...dan kom je volgens jaar en/of in je examenjaar (opnieuw) in de problemen.

Brownies IQ 09-01-2012 15:21

praat er op school over XD

Kikaa 09-01-2012 15:32

Dit is een up dus ik geef 'm een slotje!


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 06:22.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.