![]() |
Spiertje gescheurd
Ik heb net met voetbal een spiertje gescheurd bij me heup. Ik schoot de bal op goal, en opeens voelde ik soort knak.
Wat moet ik nu doen? Naar de doktor? Of gewoon zelf voelen wanneer ik weer kan spelen? In ieder geval houd ik komende 2 weken even rust. Dat lijkt me wel verstandig of niet? |
Spierscheuren kunnen nare blessures worden op de lange termijn, dus ik zou als ik jou was flink wat rust nemen, en als het straks niet meer zo'n pijn doet, op zijn minst even naar een fysiotherapeut voor advies over het sporten en evt oefeningen.
|
Citaat:
|
ik zou zowiezo naar de dokter gaan. Je weet nooit zeker of jij een spiertje gescheurd hebt of dat het iets anders is.
Spieren scheuren is heel vervelend, en met 2 weken rust ben je dan vaak nog niet hersteld. de dokter of fysiotherapeut kan dit beter inschatten dan jij zelf;) |
Misschien één van je obliques die een opdonder heeft gehad. Ik raad je aan een (sport)arts te raadplegen en in ieder geval de nodige rust te nemen.
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 07:42. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.