Scholieren.com forum

Scholieren.com forum (https://forum.scholieren.com/index.php)
-   Seksualiteit (https://forum.scholieren.com/forumdisplay.php?f=28)
-   -   Na Dag Werken? (https://forum.scholieren.com/showthread.php?t=1842132)

Informant 10-09-2011 06:53

Na Dag Werken?
 
Sex kan tof zijn... Maar?
Mijn vriendin is 23 en gaat al enige tijd werken. Nu daar zei een kantoorjob heeft moet ze de hele dag zitten op een bureaustoel. Onlangs kwam ze thuis en had ze zin, mij geen probleem.

Nu wat mij wel opviel, zei is niet geschoren en stond vrij nat. Nu is het zo dat toen ik ze befte haar vagina een doffe geur had, is dit normaal?

Lotte^^ 10-09-2011 07:25

Ik kan me voorstellen dat het niet helemaal lekker ruikt na een dag werken, zelf zou ik liever eerst douchen iig.

Pluis 10-09-2011 09:21

kerel waarom maak jij je in gosdnaam zo druk over hoe de vagina van je vriendin ruikt en eruit ziet? Als je de hele dag op je gat zit dan ga je zweten, ook daar, dus dan is het toch niet zo raar dat het daar een beetje muf ruikt? Als je dat onoverkomelijk lijkt dan ga je eerst samen even lekker douchen en dan zijn jullie allebei helemaal fris.

Freyja 10-09-2011 10:17

Heb je je zak wel eens geroken na een dag zitten..?

Thomas. 10-09-2011 10:40

Citaat:

Freyja schreef: (Bericht 31914021)
Heb je je zak wel eens geroken na een dag zitten..?

:D(n)

Nou, dan weet je het: volgende keer met de douchekop erbij! of deo, maar dat lijkt me geen aanrader :p

hookee 10-09-2011 10:49

Citaat:

Freyja schreef: (Bericht 31914021)
Heb je je zak wel eens geroken na een dag zitten..?

Als ik zo lenig was had ik geen vriendin nodig.. :rolleyes:

fizzle-fluffy 10-09-2011 11:10

Hookee heeft zijn vriendin alleen nodig voor pijpbeurten...

Freyja 10-09-2011 11:21

Sterker nog, Hookee vindt zichzelf pijpen even leuk dan wanneer een lekkere chick hem pijpt :D

Bartezz 10-09-2011 16:54

ja dat. of hookee is nog nooit gepijpt door een leuke chick (hoewel ik zelf gepijpt worden ook niet zo vreselijk bijzonder vind...)

Em. 10-09-2011 18:51

Misschien kunnen we het vanaf hier weer over de TS hebben en niet over hookee. :Y


In ieder geval, ik zie niet in waarom seks ineens niet meer tof is als iemand niet geschoren is en een vagina heeft die wat dof ruikt. Mensen zijn nou eenmaal niet altijd helemaal glad en strak en vagina's ruiken nooit naar bloemetjes, zeker niet na een dag werken. Of lees ik het verkeerd dat het niet meer tof is (want je zegt 'seks kán tof zijn, maar...')?

Syori 12-09-2011 07:15

Ik dacht al dat ik jouw nickname herkende dus ik ging even zoeken. Jij bent diezelfde gast van dit topic: http://forum.scholieren.com/showthread.php?t=1835471 en je hebt nogal de neiging om je druk te maken over onzin.

Ten eerste ruikt waarschijnlijk niemand meer helemaal fris na een dag lang werken; al helemaal niet als je de hele dag moet zitten. En het issue met betrekking tot scheren hebben we in dat andere topic al veelvuldig besproken.

Secret Agent 12-09-2011 07:34

Ik vraag me - nogmaals! - af waarom je dit soort dingen niet gewoon met je vriendin bespreekt. Als ik een dag gewerkt heb, of ik nu een hele dag gezeten heb of de hele dag heb rondgerend, ruik ik ook. Je zweet, dus ruik je een beetje. Ik sluit me wat dat betreft aan bij Freyja, ruik maar eens aan je zak nadat je een drukke dag hebt gehad. Veel frisser wordt het er niet op hoor.

Volk 12-09-2011 09:27

Maar als ik het goed begrijp raak je dus niet opgewonden van de geur van je vriendin? Dat vind ik toch wel... apart...


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 23:14.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.