![]() |
volgende week 1ste x seks
ik had op dit forum, op contact gezocht, iemand gevonden die met mij wel wou chatten op hotmail.com, en toen vroeg ze of ik misschien foto's van mezelf wou sturen, ik heb dat gedaan.
Toen vroeg ik aan haar of zij foto's wou sturen, dat had zij ook gedaan, en toen vroeg ze of ik meer foto's wou sturen, maar dan in een wat andere vorm. ik vroeg wat voor een andere vorm, zij berichtte een meer naakte vorm. Dat had ik ook gedaan, en toen ging het zo steeds verder, nou komt zij volgende week maandag om 14.00 uur bij mij langs. Zou zij echt komen? En is het niet vreemd dat ik dan al op mijn 13e al seks heb? |
by the way, zei heeft al vaker seks gehad, en ik ken haar helemaal niet!
|
misschien zijn die foto's van haar wel nep en is het een pedootje.
Maar ook why the hell ga je, je eigen foto's naar een onbekenden sturen en nee hoe oud is dat meisje 13 zeker ook, wat als ze 13 en zwanger is. |
Dus jij hebt naaktfoto's gestuurd naar iemand die je niet kent en haar (als het inderdaad een zij is) ook je persoonlijke gegevens gegeven... Slim hoor...
|
Eigen keus.....Wie is het? ;D
|
Citaat:
|
Citaat:
Ontopic: Ehy maar het is best dom dat je persoonlijke gegevens naar een onbekende stuurt man... |
Boyzz ik heb er geen problemen mee! ="D
|
foto's zagen er betrouwbaar uit, omdat profielfoto van de zelfde persoon was als de foto's die ze daarna stuurden, en ze is 16 (zegt ze)
|
jongens het is hier niet contact gezocht en we gaan al helemaal geen e-mail adressen van andere forumsters hier openbaar neerzetten.
|
Wat is je vraag nou? Of ze komt? Die vraag kan niemand beantwoorden.
Of het vreemd is dat je op je 13e seks hebt? Vreemd is relatief. Je klinkt in ieder geval alsof je 10 bent dus in jouw geval is het wel enigszins vreemd. |
Waarschijnlijk zit je nu met vreugde thuis dat je hoofd krijgt , maar laten we eerlijk zijn...Hoeveel procent van de meisjes komt ook echt langs?
|
Meisjes op dit forum zijn over het algemeen wel makkelijk en komen ook langs.
|
forum.sletscholieren.com...Oke nou misschien komt ze dan wel. Ze heeft je niet verteld dat ze seks wou hebben , naaktfoto's zijn alleen over en weer verstuurd. Niet teveel verwachten als ze mach is is ze nog strak.
|
Ik kan me geen meisje voorstellen dat het leuk vindt om via internet met 13jarige jongetjes naaktfoto's te sturen (oké, dat is gewoon dom) en dan graag seks wil hebben met diegene. Dan moet iemand wel heel hopeloos, onvolwassen en dom zijn. In het kwadraat. En dan nog eens.
Sowieso omdat het dom is naaktfoto's naar onbekenden te sturen. Verder ken ik niet veel 16 jarige meisjes die zich aangetrokken zouden voelen door 13 jarige jongetjes (lees: geen één), die zijn nog zoveel jonger en kleiner en shit. Jongens van 13 houden nog net wel van knikkeren, meisjes van 16 doen dramatisch over Liefde. En zomaar bij een onbekende langskomen voor seks is heel dom en niet echt iets wat ik verwacht dat mensen snel doen. En als je toch als meisje met iedereen seks wil hebben, dan zijn er vast nog wel genoeg jongens/mannen die toehappen en dan kun je leuke oudere jongens kiezen, en geen 13jarige jongetjes. Die immers nog zoveel kleiner/jonger zijn. En verder zou ik ook willen zeggen dat je nog beter kunt wachten met seks tot je een echt leuk iemand vindt en je wat volwassener bent en niet meer zo naïef. Maar dat moet je zelf weten. Hoewel ik het wel heel wat toffer zou vinden als iemand op z'n 20ste nog maagd is en gewacht heeft op iemand waar hij echt seks mee wil hebben, dan als iemand zich op z'n 13e heeft laten ontmaagden door één of andere slet. hoe wilde je het dan noemen? Wat ik trouwens wel kan geloven is dat iemand toevallig naakt(ere) foto's heeft van een tienermeisje en het heel grappig vind om 13-jarige jongetjes naaktfoto's van zichzelf te laten sturen en te doen geloven dat ze op bezoek zullen komen. Dat is niet zo heel moeilijk voor te stellen. Het 16-jarige meisje dat zich langskomt bij een 13jarige die ze via internet kent om er seks mee te hebben, is een stuk moeilijker voor te stellen. Als dat trouwens zo is, en diegene is geen 16jarig meisje, kun je je natuurlijk afvragen wat er met je foto's zal gebeuren. Als diegene het wel is ook, trouwens. Sowieso is het iemand die je niet goed kent of kan vertrouwen, dus wie weet waar die foto's eindigen nu zij ze heeft. |
Em. daar heb je gelijk in....Goeie uitleg.
En al ben je zo ver om te gaan....*neuken* doe het dan met een vertrouwd persoon (: |
Citaat:
|
Genitaal idee :D haha (nee niet zo'n heel goed idee volgens mij )
|
dus als ik het goed lees. dan komt ze voor het eerst langs en dan ga je seks hebben?
ik snap nie waarom je het gelijk met iemand zou doen die je maar amper kent. |
Misschien ziet hij in plaats van dat meisje wel een paar huurmoordenaars voor zn deur staan ?
|
hellraider? hoeveel fantasie heb jij?
en ik had nog een beter gevoel, voordat ik het op het forum had gezet. |
Je hebt haar(?) naaktfoto's gestuurd? Verstandig... Nou je moet het zelf maar weten, en of er iemand komt, tja daar kom je nu ook wel achter als ze over 6 dagen voor je deur staan.
|
Straks moet je in de prostitutie werken :evil:
Nee geen goed idee, en je bent fucking 13 man, en je pik is misschien zelfs te klein ( dat ook weer niet maarja ) echt, ik zou wachten maarja jou leven he. |
Citaat:
|
ze doet het voor 5 euro beltegoed!
|
Citaat:
|
Zou het geen priester zijn ?
|
Citaat:
|
inderdaad niet echt slim, dacht je toem uberhaubt wel na? maar zelf weten,
als ze echt komt en als je seks gaat hebben wel een condoom aan he |
1e idee dat door mn hoofd gaat nu ik dit lees:
WTF -facepalm- Zowieso no nudy pics naar mensen die je irl niet kent.... |
Citaat:
:facepalm: maar ben het zowieso met meneer nils eens GEEN naaktfoto's naar mensen die je niet kent en je moet zowieso al heel goed nadenken om ze naar mensen te sturen die je wel kent... |
hoe snel kun je een soa krijfen.
|
krijgen
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Jij bent snel.
Goed topic dit, lach me dood :D (y). Sowieso geen pics van je naakte lichaam maken, laat staan versturen. Je bent zo zwaar de pineut als ze in verkeerde handen vallen. |
Kwam ze opdagen, of was het toch een oude man van 50 jaar? -O-
|
Ja wat is er gebeurd TS?
|
Ik was het :D.
|
Is ze gekomen?
... is hij gekomen? :eek::s |
Of nog erger hetXD
|
Lacheh dit topic! Maar ik zomaar dat ze niet echt is gekomen:D. Anders was 'ie het allang trots hier komen melden.
|
Niet hier reageren maar ondertussen wel op contact gezocht. Het lijkt erop dat iemand naast het net heeft gevist en nu opnieuw de hengel uitgooit.
|
Slotje, aangezien dit nergens meer heen gaat, en de TS ook niet meer lijkt te reageren (en het trouwens te laat zou zijn om nog advies te geven). Mocht de TS alsnog problemen hebben al dan niet voortvloeiend uit dit topic kan dat vast wel in een nieuw topic.
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 07:59. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.