![]() |
"Aspirine voor milde hoofdpijn" / "stik en steek"
(Dit is iets dat ik pas heb geschreven. Het gaat over afwijzing en hoe anderen daar soms te licht over denken. Voor een ander kan zoiets zo goed als niks betekenen, terwijl het voor jezelf zo'n beetje het einde van de wereld betekent. De stukjes buiten aanhalingstekens zijn de gedachten van het lijdend voorwerp, de teksten binnen de aanhalingstekens zijn uitspraken van andere mensen. Het is meer een samenvoegsel van zulke dingetjes, misschien niet echt een gedicht.)
"Aspirine voor milde hoofdpijn" / "stik en steek" Zo is het leven en het herinnert je keer op keer net als je eraan twijfelt herinnert het je maar weer "Liefde is ook maar 'n woord en houden van is nog makkelijker wat een bedrog en oh, dat verdriet zegt je vast niets!" Mijn hoofd zit vol met lachende kinderen maar ik ben er niet bij. En het doet pijn als ze met hun gebalde vuistjes op de wanden slaan. Het dreunt in mijn hoofd en ik wil dat het stopt maar ik ben er niet bij dus het houdt nooit op. "Het leven is oneerlijk en wat voor onzin heb je nog meer? Hiervoor ben je toch puber geworden? Messen door je hart? en handen om je keel? Oh, dat gevoel dat hebben er zoveel! Vergeet het maar gauw want het stelt toch niets voor ach, het lijkt nou zo erg maar later lach je erom!" Dat gevoel dat ik had natuurlijk ken ik dat nog ik vergeet het maar gauw want het zegt niets meer, toch? Dat mes op mijn arm doet erg veel pijn Toch niet zoveel als jij maar verschil moet er zijn. Nog steeds doet het pijn en het houdt niet op, dat gebeuk maar vooral blijven lachen want het leven is leuk! ------------------------ |
Vind de eerste twee/drie strofes heel gaaf,
daarna vind ik 'm wat afzwakken... of misschien zoals je zelf al zei: een beetje uit elkaar vallen... De bedoeling eachter heb je iig zwaar goed verwoord. X |
ja, heb je gelijk in, denk ik. Misschien is 'ie ook nog nie af... kweet eik nie. Misschien ist wel niks... hmmm, naja... bedankt voor 't compliment.
|
wow..
|
Ik vind hem geweldig, dat meen ik. Vooral vanaf 'het leven is oneerlijk'. Komt ook door de situatie waarin ik nu zit, je helpt me gewoon heel erg met dit gedicht.
|
Citaat:
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 13:26. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.