Scholieren.com forum

Scholieren.com forum (https://forum.scholieren.com/index.php)
-   Liefde & Relatie (https://forum.scholieren.com/forumdisplay.php?f=18)
-   -   nieuwe vriendin (https://forum.scholieren.com/showthread.php?t=1859451)

Amnesia16 15-05-2012 04:36

nieuwe vriendin
 
Hallo allemaal

Ik heb een probleem, ik heb sinds een kort een vriendin maar als ik nuchter ben dan voel ik me soms vet ongemakkelijk en weet ik niks te vertellen. Met alcohol heb ik daar geen last van.
Hoe hier mee om te gaan? Of is het een kwestie van wennen/vertrouwen?

EZBlade 15-05-2012 05:37

Ik vraag me af waarom je al een vriendin hebt als je haar niks weet te vertellen :confused:

DAH 15-05-2012 06:29

Was dat ook al toen ze je vriendin nog niet was?

Vowel 15-05-2012 07:22

Hoe heb je iets met haar gekregen dan? Terwijl je dronken was? Zo niet, hoe is dat dan gebeurd als je haar niets te vertellen hebt? Zie je haar soms voornamelijk tijdens het uitgaan (m.a.w.: als er alcohol in het spel is)?

Misschien moet je eens gewoon met z'n tweeën naar de bioscoop gaan of zo, want dan heb je na de film (en ervoor trouwens ook) gewoon iets om over te praten: de film die je gaat zien/hebt gezien, en andere films (wat is je lievelingsfilm, welke acteurs vind je goed, etc) - en dan kun je misschien zelfs weer een afspraak maken omdat één van jullie een bepaalde film niet heeft gezien, of zoiets.

Volgens mij moet je vooral aan elkaar wennen, het hoeft niet per se een slecht teken te zijn. Maar het lijkt me inderdaad wel handig als je gewoon met elkaar kunt praten zonder dat je eerst een liter alcohol naar binnen hoeft te werken. :p

Siron 15-05-2012 21:38

Ga naar een plek waar veel dingen zijn om over te praten dus spreek bijvoorbeeld af om samen naar het stad te gaan. Op die manier leer je ook meteen elkaars interesses kennen etc ...

'"Ik kan alleen maar goed met haar praten als ik dronken ben."
Hier zou ik toch proberen aan te werken, want dat is nu niet echt een ideale situatie.

Eigenlijk is het helemaal niet moeilijk om over iets te praten. Probeer goed te luisteren naar wat zij zegt tegen jou dan kan je meteen ingaan op iets dat ze zegt en dat toont meteen dat je veel interesse hebt.

Amnesia16 16-05-2012 12:50

Ja je hebt gelijk heb tot nu toe alleen nog maar bij mij thuis afgesproken enzo

Reverend 16-05-2012 12:54

Gewoon meer drinken.

Schrödinger 16-05-2012 16:09

Gewoon meer batsen.

bierkoning 16-05-2012 16:20

weet je vriendin daarvan ?
http://forum.scholieren.com/showthread.php?t=1859557

Joshi Rosenda 16-05-2012 21:56

haha

Amnesia16 17-05-2012 00:01

nee was ook 1malig en heel dom. Was zo dronken

maar het is me vriendin nog niet maar bijna.

Linda Prins 17-05-2012 02:49

Nee hoor, hoezo zou dat dom moeten zijn? ha, ha. Éénmalig kan ook lekker zijn, one night stands kunnen ook leuk en gezellig zijn. Maar bijna is nog niet helemaal. Dus als je haar wil veroveren om van bijna helemaal te maken. Zou je toch ietsje minder alcohol moeten....nou ja moeten?...drinken. anders ben je te lazerus om nog tot eh......enige...romantische prestaties te komen tussen de lakens of waar dan ook.:p

Amnesia16 17-05-2012 13:40

ja dat heb ik al gemerkt ja haha


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 19:28.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.