![]() |
Geesten?
Heey, heeft er iemand hier enkele ervaring met geesten?
Het zit namelijk zo. Ik ging net een trailer kijken van een film met geesten. Toen ging ik nogal veel aan geesten denken, en nu voel ik al zeker een kwartier een warme gloed aan mijn linkerzij, terwijl het op mijn kamer maar 17 graden ofzo is. Net alsof er een verwarming vlak naast mijn linkerzij staat. Echt vet raar. Kan dit er iets mee te maken hebben? Alvast bedankt. |
Het heeft te maken met dat jij een film over geesten hebt gezien en daar vervolgens dingen bij betrekt waar je anders waarschijnlijk geen aandacht aan had geschonken. Als je die film niet had gekeken en je had ineens een dergelijke ervaring, zou je dan ook meteen denken dat dat het werk van een geest is?
Geesten bestaan niet. Misschien volgende keer als je een enge film hebt gezien daarna iets luchtigs kijken of gewoon helemaal geen enge films van kijken als je er bang en/of paranoide van wordt. |
Ik word er niet bang van, eerder tegenovergesteld zelfs. Maar geesten bestaan weldegelijk, en dat zeg ik nu niet omdat ik een trailer heb gezien van een film met geesten. Maar je moet in geesten geloven, wil je ze kunnen zien/voelen. En door die trailer ga je er deels in geloven en voel je waarschijnlijk de aanwezigheid.
|
Geesten bestaan niet. En al helemaal niet op momenten dat je net de trailer van een of andere slechte film heb gezien waardoor je blijkbaar verschrikkelijk makkelijk te beïnvloeden bent.
Door die trailer ga je er trouwens niet in geloven. Jij gelooft er in omdat je het gewoon heel graag wil geloven. |
Citaat:
|
Citaat:
Niet dat het iets uitmaakt, want natuurlijk bestaan geesten niet, ook niet als je erin gelooft. Net als god. :p |
Ik had ooit een meisje dat huilde in mij kamer. Heb er toen een knuffel naar gegooid en nooit meer gezien. Dacht dat het een geest was.
Bleek het de volgende morgen me moeder te zijn. Had ook echt de knuffel naar der hoofd gegooid en raak.:D |
Ik ben dit toevallig aan het onderzoeken met een groep mensen. Niet geesten specifiek, maar het onderbewustzijn veranderen.
Kort gezegd: jij denkt aan geesten, je verwacht geesten, je denkt aan geesten wanneer je iets voelt doordat dat het eerste is wat in je opkomt. |
Ik vind niet dat je kunt zeggen dat geesten niet bestaan. Net zoals nog nooit is bewezen dat geesten bestaan, is er ook nog nooit bewezen dat ze niet bestaan. Je kunt wel zeggen dat je denkt dat geesten niet bestaan, maar zeker weten kun je het niet.
|
Citaat:
Kernachtig samengevat kan je ook niet bewijzen dat er geen onzichtbare vliegende roze olifanten bestaan, maar daar hoor je nooit iemand over. Behalve ikzelf natuurlijk, maar je moet er ook in geloven voordat je ze kan zien. |
Citaat:
|
Ze bestaan wel degelijk. Ik merk altijd als er wat is, in een huis vlakbij me, zit wel degelijk een geest een goede. Niemand hoort hem maar ik wel. Altijd als ik bij dat huis ben speelt hij piano altijd het zelfde liedje. Er zijn verschillende bewoners daar geweest maar hun maakte 1 fout ze verplaatste de piano, en een paardagen later waren de mensen verhuist, de geest werd kwaad omdat je aan zijn meubelstuk kwam waar hij over waakt. En soms kon ik met mijn overleden oom.praten. Heel raar maar t is wel zo.
|
:D
|
Citaat:
|
Ik heb ook heel vreemde ervaringen, was ze aan het typen maar heb het weer weggehaald voor dit soort reacties. Dat van die geest in dat huis geloof ik niet direct, maar dat praten met haar overleden oom enzo geloof ik wel degelijk.
Maar ik ga mijn ervaringen achterwege laten voor reacties als hierboven. |
Uiteindelijk zitten die gebeurtenissen toch altijd in je hoofd... Mensen kunnen zichzelf heel goed dingen aanpraten als ze maar lang genoeg denken dat het écht zo is :)
Bijvoorbeeld mijn grote oplichter-vriend Derek Ogilvrie (en alle andere mediums). Het is gewoon onzin, alleen mensen wíllen het geloven. |
Toch is wel zo. Ben heel vaak bij dat huis. En dr wonen elke week wel weer andere mensen in. en elke keer verplaatsten ze de piano. Behalve deze mensen die er nu in wonen. Ze wonen er nu al 2 maanden en de piano blijft staat waar hij staat, en dan zei de man daar die daar woont zegt zo oppeens goh hoor jij ook de piano en ja dan horen we dat samen enzoo. En mn overleden oom betekende veel voor me. En hij is er ook vaak bij. En een meisje die laatst is overledeb van 13 jaar was mn kleine maatje met gym, die werd begraven en ik voelde een koude vlaag en de pastoor ging met wierrook en wijwater de kist besprankelen en er kwam een warme vlaag. En tijden haar lievelingsliedje werd de muziek plots gestopt en kregeb de radio niet meer aan.
|
Dus?
|
Zo zo, dat is een flexibele huisbaas.
|
Jupp klopt. Die buurvrouw van die eigenaar ken ik. Goed. En die zei laat dat meisje eens langs komen en toen belde hij me.
|
Sommige mensen zijn écht dom.
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Haha, heb dit ook al 's een paar keer meegemaakt, vooral met de excorcist film ''The Devil Inside''. Ik begon 'geesten/schimmen' te verbeelden in donkere hoekjes, maar na een tijdje dacht ik bij mezelf; ''Waar ben ik mee bezig..''
Toen ik het ook echt realiseerde dat het eigenlijk gewoon uh-.. Bullcrap was, was het ook gestopt. Ik denk dat het er puur om gaat dat je weliswaar een beetje geschrokken en bang bent geraakt door de trailer ;p. |
Ik vind die foto's altijd geniaal van 'geesten' bijvoorbeeld in stofwoken tijden de aanslagen van 11 september. 'Kijk een geest!' en dan tekenen ze er een mooi lijntje omheen en jaaaa dan wel xD
Verbeelding doet veel mensen... |
Geen trailers kijken als je high bent. Geesten voelen niet "warm" aan tenzij je ze goed kent (bijv familie of goede vrienden), en als het dat was dan zou je WETEN wie het was, als je dit hier moet vragen is het niet waar.
|
Citaat:
|
Citaat:
Citaat:
Geloven jullie deze onzin nu echt of denk je dat je plotseling interessant bent als je iets "bovennatuurlijks" hebt meegemaakt? |
Ik denk dat het op het goede subforum staat hier; geesten lijken me puur een (soms onbewust) verzinsel, mensen zijn heel beinvloedbaar, dus als je een trailer ziet met geesten, dan denk je daar direct weer aan wanneer je een koude/warme vlaag voelt. In mijn ogen dus een puur psychologisch verschijnsel...
|
Dus even samengevat; Geesten bestaan niet.
Er is nog nooit bewezen dat ze wel bestaan, als ze wel bestonden hadden ze inmiddels echt wel een duidelijk bewijsmateriaal van dit fenomeen en hadden mensen er veel bewuster van geweest. Tegenwoordig blijft het alleen maar bij ik heb dit met geesten meegemaakt en ik heb dat met geesten mee gemaakt zonder enig bewijsmateriaal van dat dit ook echt heeft plaatsgevonden. Geesten zijn een hersenspinsel van de mens, als die "schimmen" die je in een hoekje van een kamer ziet geesten waren, zou ik iedere keer geesten in mijn hoofd hebben als ik mijn ogen sluit. |
|
hee sorry hoor, misschien lijkt dit raar maar ik snap wat je bedoeld. ik had een tijdje geleden een spiegel gekregen van iemand en ik voelde de aanwezigheid van iets... (niet van de spiegel -.-, maar van een persoon ofzo)... ik zag ook een groene waas heel eventjes ... toen de spiegel weg was kreeg ik opeens een rust over me heen en wist ik dat ik alleen was.
|
sommige mensen zijn wel heel gevoelig..
|
ik denk nu dat wel het wel weten...geesten bestaan nii
|
Entiteiten wel dan?
|
Citaat:
|
Citaat:
Mensen die de ervaring niet hebben moeten misschien niet oordelen over mensen die da wel hebben. Het is een beetje ik ben gek of jij bent gek verhaal. De film kan natuurlijk de oorzaak zijn geweest en toch... |
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
Er zit geen logica in het bestaan van geesten, het heeft geen doel, er is niets dat wijst op het bestaan van geesten. Het slaat simpelweg nergens op. |
En ik maar denken dat er .000043% kans op geesten is :(
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 20:26. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.