Scholieren.com forum

Scholieren.com forum (https://forum.scholieren.com/index.php)
-   Software & Hardware (https://forum.scholieren.com/forumdisplay.php?f=20)
-   -   Muizen werken niet (https://forum.scholieren.com/showthread.php?t=1864275)

C-REAL 07-08-2012 15:59

Muizen werken niet
 
Hallo allemaal,

Volgens mij moest dit topic hierheen, zo niet dan sorry. In ieder geval, ik heb sinds gisteren/vandaag een probleem. Gisteren moest ik mijn computer, die het altijd goed gedaan heeft, uitschakelen, maar mijn muis reageerde opeens niet meer. Even opnieuw ingeplugd, maakte geen verschil. Toen heb ik maar gewoon op de knop gedrukt en gewacht tot de computer op die manier uitging, want het was al laat. Mijn muis zit aan kabel, dus ik dacht dat die het de volgende dag wel weer zal doen. Nu probeerde ik mijn computer aan te zetten, en hij start ook wel, maar het beeldscherm reageert niet omdat die muis het niet doet. Een paar andere muizen geprobeerd, waaronder die van mijn moeder en broertje, maar allemaal reageren ze niet. Bij hun op de computer en laptop werken ze wel gewoon, dus aan de muizen kan het niet liggen. :n

Snap er niets van en weet ook niet hoe ik het op moet lossen. Nu gebruik ik even mijn moeder's laptop, maar ik wil graag mijn eigen computer weer kunnen gebruiken. :(

Iemand een idee hoe je dit kunt oplossen?

bierkoning 08-08-2012 11:13

een usb muisje kopen en dat proberen

huntingyade 08-08-2012 15:42

Citaat:

bierkoning schreef: (Bericht 32707955)
een usb muisje kopen en dat proberen

ik denk dat het wel usb muizen zijn die hij geprobeerd heeft. mischien een ander sb poort proberen op je computer. het lijkt me eerder dat die aansluiting op je computer het niet meer doet dan.

Dasherman 08-08-2012 15:47

Citaat:

huntingyade schreef: (Bericht 32708386)
ik denk dat het wel usb muizen zijn die hij geprobeerd heeft. mischien een ander sb poort proberen op je computer. het lijkt me eerder dat die aansluiting op je computer het niet meer doet dan.

Dat vermoed ik ook. Steek eventueel een usb-stickje oid in de poort om te kijken of die wel worden herkend. Zo niet, dan ligt het waarschijnlijk idd aan de poorten.

huntingyade 08-08-2012 15:50

Citaat:

Dasherman schreef: (Bericht 32708398)
Dat vermoed ik ook. Steek eventueel een usb-stickje oid in de poort om te kijken of die wel worden herkend. Zo niet, dan ligt het waarschijnlijk idd aan de poorten.

dit is ook een idee ja.
en als het op de frontpanel van een desktop is zou je even kunnen kijken of er niet door een of andere onverklaarbare reden de aansluiting van de USB los is gegaan. sit probleem had ik namelijk zelf een tijd terug.

Chris95 09-08-2012 11:06

denk usbpoort idd kapot


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 19:22.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.