Scholieren.com forum

Scholieren.com forum (https://forum.scholieren.com/index.php)
-   Werk, Geld & Recht (https://forum.scholieren.com/forumdisplay.php?f=60)
-   -   Tnt-Post & boeken (https://forum.scholieren.com/showthread.php?t=1865761)

Monkey020 01-09-2012 20:55

Tnt-Post & boeken
 
ej ej ik was op vakantie en tijdens mijn vakantie zijn mijn boeken twee x gebracht en ik was niet thuis en zijn ze bij men buurman

Maar ik vertrouw die buurman niet zo goed en hij is ook vaak niet thuis enz. en ik heb me boeken al maandag nodig en stel je voor hij heeft die boeken weggegooid hoe moet dat dan ?

kan ik ergens een klacht indienen en worden die boeken vergoed als ik ze niet krijg voor maandag ?

Axel11 02-09-2012 12:12

Het beste advies lijkt me je buurman zo snel mogelijk proberen te bereiken (aanbellen).

De verzender is verantwoordelijk voor het goed bij jou aankomen van de zending, dus die moet het oplossen als je de boeken niet (tijdig) krijgt van je buurman.

Annefleur28 05-09-2012 10:03

Van Dijk (of ander bedrijf) is hiervoor verzekerd. Het is dus niet jou schuld als je je boeken straks niet hebt. En ik zou het meteen de 1e schooldag vertellen aan school zodat ze er rekening mee houden en je geen straf geven.

Monkey020 08-09-2012 19:41

Bedankt voor jullie reacties m'n buurman heeft het donderdag gegeven Ik had een brief geschreven nAar hem


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 08:29.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.