![]() |
Wat gaan jullie doen met moederdag?
Helloooo,
Binnenkort is het weer moederdag.. ik zat te denken aan een ontbijtje op bed en een cadeautje ( ieder jaar het zelfde liedje ) maar als iemand iets leukers weet hoor ik het graag :ertur: Dus wat gaan jullie doen met moederdag? Aju paraplu |
Ik doe dit jaar waarschijnlijk niks, ik vind het de meest waardeloze feestdag. Misschien laat ik een bloemetje versturen, mijn moeder gelooft namelijk in die ongein, maar ik ben bang dat ik studeer voor mijn examens.
|
Ik moet werken en kan dus niet naar mijn ouders toe. Helaasch.
|
Ik zorg ervoor dat er een doosje bonbons klaar ligt. Ik ga die dag naar Tsjechie, dus kunnen we wenig doen wat moederdag betreft.
|
Helemaal niets. Gelukkig vindt mijn moeder het net zo'n grote onzin als ik. (Y)
|
Mijn moeder krijgt voor Moederdag en (alvast) voor haar verjaardag een kookboek wat ze graag wil hebben.
|
Ik ga proberen een projectje af te naaien om haar cadeau te doen, lukt dat niet, dan ga ik nog iets anders verzinnen. Mijn ouders hechten wel waarde aan het denken (niet per se aan het doen op) aan die dagen en ik denk nu wat meer dan vroeger omdat ik vorig jaar in coma lag en niet in staat was aan mijn moeder te denken. Zij heeft toen een ring gekocht voor zichzelf als cadeau van mij zodat ze het gevoel had dat ik bij haar was. Toen ik die ring voor de eerste keer zag heb ik naar het schijnt hele grote ogen opgezet omdat het wel een opvallend ding is. Ze heeft altijd gezegd dat ik hem zou krijgen als ik uit het ziekenhuis kwam, dus tegenwoordig draag ik hem <3
Maar deze moederdag wil ik dus zeker niet zomaar voorbij laten gaan. |
niks.
|
Ik heb een mooie stofzuiger voor d'r gekocht.
|
Niks natuurlijk.
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Ik kocht een bakblik en koop morgen nog even een kaartje. Ik vind het echt onzin, maar mijn moeder hecht wel waarde aan Moederdag en dan vind ik het zo sneu om niks te kopen :O
En het is een bakblik omdat ze die zelf wilde hebben. Niet dat ik dat zelf heb bedacht ofzo :P |
Citaat:
Citaat:
|
Niets, want volgende week woensdag is ze jarig. Dan krijgt ze haar cadeaus. Ze vindt Moederdag ook meer voor basisschoolleerlingen.
|
Mijn moeder hecht wel belang aan moederdag, dus daarom doen we het nog. Ik neem haar mee naar de musical Sister Act.
|
Niks.
|
Niks, ik zie mijn moeder niet meer.
Ik krijg zelf een knutselwerkje van mijn zoon. Ik zeg hem altijd dat hij na de verplichte knutselwerkjes op de basisschool nooit meer iets aan deze ongein hoeft te doen. |
Ik heb toevallig vanmiddag iets voor haar gekocht, want ik was eerder klaar met werk en ging de stad maar in. Maar als ik dat niet doe of me, zoals met veel feestdagen, die hele dag pas herinner als ie al voorbij is, boeit het verder ook niet echt. Ze vindt het wel leuk om iets te krijgen of als ik iets voor d'r doe, maar op andere dagen is dat net zo.
|
Citaat:
|
Citaat:
Ik bel 'r iig wel en geef 'r de volgende keer dat ik 'r zie wel een cadeautje. |
Ik heb een kaartje gestuurd want ik zit in het buitenland. Meer omdat ik mijn oma ook een kaartje stuurde en het anders wat suf vond. Mijn oma voelt zich namelijk direct vergeten en achtergesteld als ik het niet doe. :lisa:
En volgende week dinsdag gaan we proberen een dagje Amsterdam te doen als ze vrij kan krijgen. En de hond krijgt ws een paprika want zij is immers ook moeder (en houdt enorm van paprika). |
Citaat:
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 13:26. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.