![]() |
welk vermogen scooter?
Hallo,
Ik werk deze vakantie elke week 40 uur en daardoor heb ik het geld om een scooter te kopen! Maar, ik heb totaal geen kennis van scooters, vandaar een paar vragen: 1. Hoeveel cc is een scooter die scholieren gebruiken? (op internet las ik dat ik een motorscooter moet kopen als ik harder dan 45 wil gaan?) 2. Zit er veel verschil in kwaliteit naarmate de scooter duurder wordt? Alvast bedankt voor de reacties |
Een scooter of bromfiets is max. 50 cc. Een motorscooter heeft meer cilinderinhoud maar daarvoor heb je een motorrijbewijs nodig. En wat voor scooter/brommer je wilt hangt ook van jouw eisen af: wil je een snorfiets (max. 25 km/u, geen helm) of een brommer (max. 45, wel helm)? En je kunt verwachten dat voor meer euro's ook meer kwaliteit krijgt.
|
dankje voor je reactie.
Op school hoorde ik dat een scooter van iemand 60 kan. Kan ik dit ook (legaal)? zonder een motorscooter? |
Heb je een brommer rijbewijs? Dan zou je toch op de hoogte moeten zijn van dingen als maximum snelheid enzo.
|
60 is helemaal geen probleem, je kunt scooters en brommers kietelen tot ze 100 halen maar het is niet legaal. En ook niet verstandig want als je brokken maakt met zo'n ding kan de verzekering wel eens moeilijk gaan doen.
|
Ik heb een citta gezien op marktplaats die 110 kon. Dat was wel creepy.
|
Citaat:
Qua cc zullen alle scooters op hetzelfde zitten (50cc). Ik zou zeker geen motorscooter kopen, want daar mag je helemaal niet op rijden. De vario-ring er laten uithalen bij de dealer scheelt vaak al een hoop. Uiteraard zit er een verschil in merk, waarbij de betere merken vaak duurder zijn. Dit heeft alles te maken met materialen die worden gebruikt en naamsbekendheid. Ervaring is dat duurdere merken vaak langer meegaan. |
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 00:12. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.