![]() |
Bronchitis en astma
Hallo iedereen,
Ik ben een jongen van 15 jaar en ik heb last van chrinische bronchitis en waarschijnlijk astma de laatste tijd kan ik alleen maar heel moeilijk en vermoeid ademhalen ik heb al 2 van die puffers die ik al een tijdje gebruik en het word er echt beter van maar ik heb er nogsteeds best veel last van (vooral savonds) heeft iemand misschien tips hiervoor en misschien er zelf last van dan hoor ik jullie verhaal graag Groetjes iemand |
Als je ondanks dat je je puffers netjes gebruikt nog steeds last hebt, mag je best een keer terug gaan naar de dokter die je dat heeft voorgeschreven. Misschien moet de dosis iets aangepast worden of kan een ander medicijn je beter helpen.
Heb je ook allergieën of ben je pas ziek geweest? Het hooikoorts seizoen is weer bezig dus als je daar gevoelig voor bent kan dat ook meer klachten geven en ook veel virussen kunnen je astma een beetje ontregelen. |
Ik heb een hooikoorts of allergiën, maar ik heb wel een dubbele longontsteking gehad vorig jaar.
|
Ik ben bij de dokter geweest en heb daar over moeten geven nu moet ik naar de fysio voor ademhalings oefeningen ik hoop dat het werkt
|
Goed dat je naar de dokter ben geweest! Ademhalingsoefeningen kunnen nooit kwaad dus goed om te proberen. Hopelijk heb je er baat bij.
|
Dankje
|
Wij hebben thuis een luchtzuiveraar staan dat kan jou ook helpen. Die halen alles uit de lucht wat er niet in hoort. Ik heb ook een klein beetje hooikoorts, als ik het voel dat ik het heb dan is het thuis toch altijd een stuk minder. Ik wordt niet snel benauwd.
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 22:34. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.