![]() |
Dorst
Hebben jullie dat ook weleens? Dat je net 2 bekers water op hebt en dat je 5 minuten later weer gigantische dorst hebt? En wat doe je eraan, behalve je ongans drinken? Want dat vind ik nogal irritant, dan voel ik het water gewoon binnen in me klotsen. Ik vraag me af of het ook te maken heeft met wat en hoeveel je eet. Krijg je meer dorst als je niets eet?
Monrath |
In eten zelf zit ook vocht, dus als je weinig eet tot niets, lijkt het me logisch dat je meer dorst hebt :)
Het ligt er ook aan hoeveel je zweet, je plast etc.. ALs je eht water in je voelt klotsen: probeer dan eens thee te drinken (rooibostee (niet die van Pickwick), bv. Daarin zit geen theine en heeft geen zware smaak. Of groene thee.) ALs je denkt dat je echt veel te veel dorst hebt, kan het ook zijn dat het een symptoom is van iets anders (bv. suikerziekte). Ga dan naar de huisarts. |
Bedankt.....
Ik zal eerst eens beginnen met erop te letten of ik meer dorst heb op een slechte dag (en ik dus niets eet) dan op een goede dag, dan kan ik dan een conclusie trekken... Op rooibosthee heb ik het niet zo, dus ik moet wel heel wanhopig zijn wil ik dat gaan drinken, maar goed. Ik had zelf ook al aan suikerziekte gedacht, maar de gedachte aan prikken en spuiten liet me geloven dat ik dàt niet heb.... |
ik heb zondagochtend altijd ontiechelijke dorst maar dat lijkt me duidelijk hoe dat komt ;)
|
Citaat:
Maar ik drink eigenlijk bekant nooit alcohol, dus dat kan het niet zijn, hoor!!!! |
Je kan zo een testje doen of je daadwerkelijk suikerziekte hebt. Met je ochten urine... Je kan bij de apotheek en drogist van die staafjes kopen.. die dat kunnen bepalen.. Maar als je suikerziekte of terwijl diabetes zou hebben dan zou je dat ook moeten merken aan je gewicht, en onwijs veel plassen.. En ach dat prikken is niet altijd meer nodig
;) don't worry.. Ik hou ook niet van prikken, en kep ook suikerziekte dus... |
Hm. Over het algemeen is lauwe thee zonder suiker de beste dorstlesser, maar je moet het niet vies vinden ( wat ik dus wel doe ). Het hoeft ook niet per se zonder theine zijn, want onafhankelijk van de Nederlandse paranoia rond theine, als je af en toe thee met theine drinkt om de dorst te verhelpen, ga je er echt niet dood aan :p .
Ik heb ook gehoord dat je geen ijskoude drank moet drinken als je dorst hebt, omdat je dan juist nog meer behoefte krijgt aan drinken in plaats van niet. Wat ook sommige mensen hebben, is dat ze iets met een smaakje moeten drinken om de dorst te lessen en niet water, maar dat moet je bij jezelf uitzoeken, want anderen weer kunnen het beste water drinken ... Heel individueel dus. Ik kan trouwens niet zeggen dat ik grotere dorst heb wanneer ik niet eet, maar het kan ook zijn dat mijn lichaam al gewend is het met kleinere hoeveelheden drank uit te houden. Ik heb dan eerder de behoefte aan iets dat SMAAKT ( wat wel in een "drinkbui" kan resulteren ). |
Pff, tuig... 2 héle glazen dan nóg dorst??????? Je bent bijna dood! Ren naar de dokter, bel 112, pak cyaankali voor als het te erg wordt! Dit kán echt niet, zodadelijk steek je nog iemand aan ofzo! Levensgevaarlijk!
|
Ik heb het een aantal dagen geleden ook gehad, had ik net iets gedronken, had ik gelijk weeeeer dorst. Maar in mijn geval heeft het te maken met verkouden worden/ zijn...en jahoor: dag erna was ik ook verkouden! Maybe wordt jij dus ook wel verkouden?!
Suc6 met de 'dorst' verder! Greetz Guesst |
Citaat:
doe niet zo belachelijk! ze vraagt allleen wat je eraan kan doen en hoe het komt omdat ze het iriitant vind en dan kom jij met zon bullshit opmerking. (n) |
Citaat:
|
Citaat:
zo'n testje... nou, dat laat ik nog even zitten, kijk het wel even aan, maar toch bedankt hè!!!!! Allemaal bedankt trouwens muv tacidvs |
Het getuigd mijns inziens gewoon niet van een overschot aan grijze cellen, te denken dat er iets mis is als je na 2 glazen water nog dorst hebt en water voelt klotsen in je maag, dat is alles.
Graag gedaan voor allemaal, m.u.v Maanrat die maar eens moet leren spellen. |
Citaat:
|
Mijn zin dient anders geïnterpreteerd te worden. Ik behandel twee dingen in een zin.
Voorts, of het irritant is, da. Denken voor het schrijven is niet verboden. |
Hmm je valt er door af omdat je zoveel moet plassen. En omdat je geen "insuline" aanmaakt ga je "vet" verbranden. En dan val je dus af. Maar je bent echt uhmm.. lusteloos, en voelt je niet lekker als je suikerziekte (diabetes) hebt. En je er nog niet voor behandeld word.
Sterkte! |
Citaat:
Monrath |
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 03:32. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.