Scholieren.com forum

Scholieren.com forum (https://forum.scholieren.com/index.php)
-   Liefde & Relatie (https://forum.scholieren.com/forumdisplay.php?f=18)
-   -   Liefdeloosheid ( het gevoel kwijt zijn) (https://forum.scholieren.com/showthread.php?t=334984)

Optima 08-01-2003 15:46

Liefdeloosheid ( het gevoel kwijt zijn)
 
De laatste maanden heb ik last van vergaande liefdeloosheid Geen kriebels, geen zin om mezelf op welke manier dan ook aantrekkelijk te maken, mijn hart valt moeilijk te verwarmen met kleine gebaren.

Mijn vriend is dan ook al 3 maanden weg, maar als hij terug omt dat ben ik bang dat ik nog steeds een ijskoniging zal zijn. Ik weet niet meer hoe liefde ( échte liefde) en affectie voelt. Ik kan alleen speculeren van hoe het ooit was.

Ook last van gehad, en er bovenop gekomen?

marlies 08-01-2003 15:50

Als je hem weer ziet dan zal die liefde er weer zijn.

substantial 08-01-2003 15:52

verheug je op de dag dat ie terug komt

en je hoeft je toch niet alleen voor je vriend op te maken

Optima 08-01-2003 15:53

Citaat:

substantial schreef:
verheug je op de dag dat ie terug komt

en je hoeft je toch niet alleen voor je vriend op te maken

nou, dat is mijn enige motivatie. Verder hem ik er lak aan wat anderen van me vinden :D

Optima 08-01-2003 15:54

Citaat:

marlies schreef:
Als je hem weer ziet dan zal die liefde er weer zijn.
hoe weet je dat nu?

Je doet er eerst 2 jaar over om zo'n diep gevoel voor elkaar te ' kweken' en dan ineens een deuk van drie maanden. Zelfs ik denk niet dat je dan de draad weer gewoon op kunt pakken

Methuselah 08-01-2003 15:59

als die gevoelens niet terugkomen, is de liefde gewoon voorbij.

als ze terugkomen, tja, dan gaat 't verder eh. Gewoon wachten dus tot ie terugkomt...

Lethalis 09-01-2003 11:08

Ik merk het gevoel het sterkste als ik haar net gezien heb. Als je een fijne tijd gehad hebt en ze is ineens weer weg. Dan krijg ik zo'n enorm vaag gevoel van ontreddering en vreugde (hoezo paradoxaal?) wat een hele dag kan aanhouden.

Zie je elkaar een langere periode niet, en enkele maanden valt daaronder, dan kan het zich niet ontplooiien en verdwijnt het een beetje op de achtergrond. Je weet dat je vriend ergens daarbuiten is, je denkt wel aan hem, maar je 'voelt' niets bijzonders, alleen maar een soort leegte en gemis.

Dat is heel normaal en slaat waarschijnlijk totaal om op het moment dat je hem weer ziet.

Ik zou me geen zorgen maken als ik jou was en gewoon afwachten hoe het is als hij er weer is.

Manuzhai 09-01-2003 15:06

Citaat:

******** schreef:
Ik merk het gevoel het sterkste als ik haar net gezien heb. Als je een fijne tijd gehad hebt en ze is ineens weer weg. Dan krijg ik zo'n enorm vaag gevoel van ontreddering en vreugde (hoezo paradoxaal?) wat een hele dag kan aanhouden.
Maar een dag? Ik heb het meestal een week...

Lethalis 09-01-2003 15:14

Citaat:

Manuzhai schreef:
Maar een dag? Ik heb het meestal een week...
Ja, dat het zeg maar echt er boven op zit, dus dat je niet meer helder kunt nadenken en in je hoofd alleen maar aan haar denkt.

Voorbeeld: als je op kantoor zit en je krijgt de opdracht naar de post te kijken. Jij kijkt uit het raam, bent aan het dagdromen. En dan vragen ze je een half uur later van "waar blijft die post nou?" .. en je denkt "huh, wat voor post?" :o


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 11:43.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.