Scholieren.com forum

Scholieren.com forum (https://forum.scholieren.com/index.php)
-   Algemene schoolzaken (https://forum.scholieren.com/forumdisplay.php?f=45)
-   -   Uitgesloten van examen (https://forum.scholieren.com/showthread.php?t=35787)

oneMen 09-01-2002 11:28

Uitgesloten van examen
 
Ik zit in 6V en heb laatst de Network-toets gehad voor handelingsdeel Engels. Hier ben ik voor gezakt, en dat betekent dat het handelingsdeel Engels niet in orde kan zijn en dus ben ik uitgesloten van examen.

Hebben meer mensen dat meegemaakt?

DutchECK 09-01-2002 12:30

Kun je geen herkansing doen?

PV 09-01-2002 13:05

Citaat:

DutchECK schreef:
Kun je geen herkansing doen?

idd... zou nergens op slaan als je het niet mocht herkansen.


InterFreak 09-01-2002 13:57

wat 1 naaie streek!!

Balance 09-01-2002 16:59

bij ons mag je handelingsdelen (tenminste... leesdossiers, werkstukken, boekverslagen enzo, heb nog geen toets gehad voor handelingsdeel) net zo lang verbeteren tot ze goed zijn! je krijgt hem terug en dan een week later moet je het weer ingeleverd hebben http://forum.scholieren.com/biggrin.gif
als je niets inleverd kost het je trouwens een herkansing, dus zodra je iets niet afkrijgt moet je het gewoon heel erg afraffelen en dat inleveren.. dan krijg je het weer terug terwijl als je niets inleverde je een herkansing kwijt was en het alsnog af moest maken!

tja, ze zijn zo slim bij ons op school http://forum.scholieren.com/rolleyes.gif http://forum.scholieren.com/biggrin.gif

verwijderen_aub 09-01-2002 17:24

Ik zit in 5vwo en ben volgens m'n ckv lerares uitgesloten van het examen ckv omdat ik geen presentatie had gehouden, welke is dus al een paar weken daarvoor WEL gehouden had, maar zij niet helemaal tevreden over was ..

http://forum.scholieren.com/biggrin.gif *boos* http://forum.scholieren.com/biggrin.gif

oneMen 09-01-2002 19:26

Nee heel raar allemaal maar ik denk dat ze er wel op terug komen aangezien een school die een leerling zo laat zakken zelf ook voor lul staat, om maar niet te denken aan het aantal gezakte mensen dit jaar in dat geval.


bubbeltjes 10-01-2002 11:10

Citaat:

M n M schreef:
Nee heel raar allemaal maar ik denk dat ze er wel op terug komen aangezien een school die een leerling zo laat zakken zelf ook voor lul staat, om maar niet te denken aan het aantal gezakte mensen dit jaar in dat geval.


Precies. Ik heb bijvoorbeeld ook een paar handelingsdelen voor Gym niet af (en CKV maar die komen nog wel af) Ze roepen allemaal heel hard dat je dan niet op examen mag maar kom nou, dat slaat toch gewoon helemaal nergens op??! Één zon kutonderdeeltje en dan iemand laten zakken, dat willen ze idd zelf nog niet eens. Bij ons moet je voor CKV ook al die protocollen (van museumbezoeken etc.) bewaard hebben zgn. Yeah right, daar gaan ze je echt niet op laten zakken.


Sookie 10-01-2002 14:11

Das dus echt balen! En het slaat natuurlijk nergens op als je een handelingsopdracht niet hebt gedaan en dat je daarvoor zakt. Vooral als het om het meest onzinnig vak gaat: CKV.

koelkastje 10-01-2002 14:39

Citaat:

bubbeltjes schreef:
Bij ons moet je voor CKV ook al die protocollen (van museumbezoeken etc.) bewaard hebben zgn. Yeah right, daar gaan ze je echt niet op laten zakken.

Bij mij op school moet je die ook bewaren. En alles moet goed gekeurd zijn. Morgen heb ik mijn mondeling ckv, en als ik daar geen voldoende voor heb ben je er eigenlijk voor gezakt. Maar ja volgens mij (en de rest) is het onmogelijk om daarvoor een onvoldoende te halen. Lekker nutteloos allemaal...een mondeling ckv http://forum.scholieren.com/rolleyes.gif *zucht*

John-17 10-01-2002 14:44

bij ons zeggen ze gewoon die en die datum moet je het inleveren maar als je het niet doet blijft het gewoon staan
er wordt echt niet erg over gezeurd ofzo

ScHoOlHatEr! 10-01-2002 17:32

http://forum.scholieren.com/eek.gifdat zal je maar overkomen!!!
KUT voor je!
STERKTE

HoneyBeee 14-01-2002 13:00

ja echte sh*tzooi..volgens mij als ik mijn boekveslag niet inlever..of als ik een schoolonderzoek niet heb gemaakt..dan ben ik uitgesloten. ow ik kom nu tot de ontdekking dat ik een 1 krijg als ik me boekverslag niet inlever..hmmz shit..de leraar is een boekverslag van mij kwijt gna..gna..gna.. ja meneer ik heb m wel ingeleverd hoor..


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 16:38.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.