Scholieren.com forum

Scholieren.com forum (https://forum.scholieren.com/index.php)
-   Huiswerkvragen: Exacte vakken (https://forum.scholieren.com/forumdisplay.php?f=17)
-   -   lussen bij het programeren (https://forum.scholieren.com/showthread.php?t=383349)

Dr HenDre 19-02-2003 19:33

lussen bij het programeren
 
k heb vaker gehoord dat je tijdens het programmeren met een bepaalde taal je lussen moet maken oid. Hij zei dat je in pascal gebruik maakt van de driehoek van pascal en dat je in c++ lussen moest maken van 7 en dat je in java met bepaalde meetkundige rijen werkte, maar snap er nix van kan iemand mij dat effe uitleggen :confused:

BvD

dit staat btw owk op S&M maar misshien dat de mensen hier owk kunnen helpen

TIGEK 19-02-2003 19:42

Dit heet cross posten en dat mag niet.

Dr HenDre 19-02-2003 19:47

Citaat:

TIGEK schreef:
Dit heet cross posten en dat mag niet.
dan merk ik het vanzelf wel :o

mathfreak 20-02-2003 19:23

De driehoek van Pascal heeft in ieder geval niets met de programmeertaal Pascal te maken, en meetkundige rijen hebben al evenmin met programmeren te maken, dus ik vermoed dat je een aantal zaken door elkaar aan het halen bent.

Dr HenDre 20-02-2003 19:31

Citaat:

mathfreak schreef:
De driehoek van Pascal heeft in ieder geval niets met de programmeertaal Pascal te maken, en meetkundige rijen hebben al evenmin met programmeren te maken, dus ik vermoed dat je een aantal zaken door elkaar aan het halen bent.
dat d8 ik owk, maar hij beweerde dat dat wel zo was, dat de taal pascal gebasseerd was op de driehoek van pascal k vond het owk al vreemd mar goed :)

Just Johan 20-02-2003 19:52

Nee, dat is echt onzin; het enige verband dat ik zie tussen TurboPascal en de driehoek van Pascal is dat ze naar dezelfde persoon zijn vernoemd.

Een lus is gewoon een stuk programma dat herhaaldelijk wordt uitgevoerd tot er aan een bepaalde voorwaarde is voldaan. Je kunt de driehoek van Pascal natuurlijk wel d.m.v. wat lussen maken in TurboPascal of in C++, wat je wilt; maar andersom wordt het lastig. ;)


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 11:16.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.