![]() |
Ruzie om vriendje..
Hey Mensjes.`!!
Ik heb een probleem... Tis een lang verhaal.. dus kijk uit... :P K had eerst een vriend in groningen wonen, en ik woon in arnhem.. Maar mijn vader mocht hem niet.. omdat ie een te grote bek had, en omdat wij ant liegen waren tegen me vader, mijn vader kreeg toen een relatie met zijn moeder, wat stuk liep, en daarna is het eigenlijk egt fout gegaan.. k mocht hem niet meer zien enz.. daarom ben ik vaak naar hem "weg gelopen" Veel lopen liegen over dat k naar een vriendin ging een weekend, en dan toch naar hem toe.. Toen heeft me vader gezegt van.. tis uit.. het ging ook gewoon niet meer toen, zoals t ging.. Maar nu heb ik een nieuwe vriend, die kwa uiterlijk heel veel op hem lijkt, daarom moet ik er nu zo aan denke.. en ik ben dus bang, dat het weer fout gaat.. dat k weer ruzie krijg enzo.. Maar me vader zei dat de eerste indruk goed was.. Gister avond was hij bij me.. ( me vriendje ) En toen hebbe we gezoend achter de webcam en een foto van gemaakt.. Die foto zag hij net.. en hij zei dat ie dat niet normaal vond enzo, kortom hij vond het egt niet leuk! Hij was beetje boos erover.. Nou ben ik dus egt doodsbang dat het weer fout gaat, kep er zelfs over gedroomt vanacht.. Gister avond ook.. gingen we naar me kamer.. spellen op mijn computer zetten.. waren we half uurtje mee druk ofzo.. kwam ik ondertusse nog ff naar benede, andere discettes ophale, toen zei ik van ja, k kan geen cd's er in doen.. hij leest ze niet, toen zei hij kom je daar nu pas achter naa een half uur? Dus hij dacht dat ik bove iets gedaan had met hem enzo.. ik weet niet.. Maar k ben zo bang, wat moet ik doen..?? Met mijn vader gaan praten..?? Ik weet het niet... please give me some advice.. Kusz Lesley.. |
Praat er met hem over? Dat lijkt me de meest simpele 'oplossing'.
Overigens kan ik wel begrijpen dat een vader het niet zo geweldig vindt dat zijn vijftienjarige dochter met haar vriend voor een webcam gaat zoenen en daar foto's van maakt... |
Pfff, jouw vader mist een vrouw in zijn leven die hem af en toe eens kan remmen!
Uh ja, praat er eens met hem over. Dwars gaan doen en liegen heeft géén zin. Daar wordt je vader alleen maar meer dwars van vrees ik. |
Jah.. ik weet het.. maarja, ik ga gewoon proberen om erover te praten met mijn vader.. want hijs egt iemand van macht weetje, als ie dat niet heeft over mij.. word ie gek..
en hij controleert me continu.. bij mijn ex was het zo dat hij me ging afluisteren via de telefoon , en mijn chatlogs ging lezen.. en mijn ex had me toen een discette op gestuurd.. met verhalen over zijn ouders ( Ouders zaten in scheiding ) En die discette had mijn vader gewoon stiekum gekopiert.. kwil egt niet dat het weer zo gaat...! |
Weet iemand waarom er sown ander tekentje voor staat bij mijn post ? sown soort mapje met nog iets..??
|
Citaat:
|
okeej.. thnx... Maar iemand nog andere tips...?
|
Stoppen met dwarsliggen, dit werkt averechts denk ik. En ik zou idd even aan je vader voorleggen wat jouw probleem is, en wat hij denkt dat jij beter kan doen. Stel desnoods iets van een paar regels op ofzo.. Over het bij hem zijn, en weet ik veel wat. Dat maakt veel duidelijk denk ik, en dat is toch iets van jullie missen.. een beetje duidelijkheid.
|
Gewoon eerlijk zijn t.o.v. je vader, en eens met hem praten,
door dwars te doen maak je het enkel nog erger (zo is het met de meeste ouders wel hoor). |
Citaat:
|
Volgens mij is het enige wat je kan een ontzettend braaf meisje zijn.... soms kan je misschien nog dingen stiekem doen maar verder moet je je maar aan al zijn stomme regeltjes houden.
(zelf zou ik dit nooit kunnen, dus ik zou echt een ontzettend groot probleem hebben denk ik) succes ermee.... |
Jij kunt niet braaf zijn? :D
|
praat met je papa.
en ja het was voor hem toen ook niet prettig om met ze zoon van zijn vlam te zijn. daarnaast is hij ook vast bang dat hij zijn dochter moet verliezen. |
Dat is het ook ja, zijn dochter kwijtraken.. maar ik denk dat ik het nog even afwacht.. maar ik hou mezelf er aan vast, dat als er weer een opmerking word gemaakt diek nie leuk vin.. dat gaak met m praten... thnx voor jullie advies!
|
je pa is gewoon para aan het doen
probeer hem ervan te overtuigen dat dat echt niet nodig is en juist averechts werkt... |
als je pa door ma vervangt had ik dat ook.. toen heb ik het maar uitgemaakt :(
|
volgens mij is je vader een oude zeiksnor... zo iemand die altijd iets te zeiken heeft... niets van aantrekken!(y) het is jouw leven:)
|
Citaat:
|
|
Maar ik wil neit dat het zo gaat.. wnat dan gaat me pa me weer vanalles verbieden enzo...
|
Citaat:
|
Dus.. met hem er over praten...
|
Citaat:
|
Nee, volgens mij heb je een vader die een beetje vastgeroestte ideeen heeft... misschien heeft het schrijven van een hele nette brief nut?
Maar voor de rest denk ik dat je je heel braaf moet gedragen omdat je anders in voortdurend conflict met je vader zit... En braaf zijn is dan net iets makkelijker en minder vermoeiend... Ook denk ik dat daardoor de sfeer beter is. na een tijdje wordt t dan denkk ook wel beter, omdat hij je vertrouwt en jij ouder bent geworden. (Ik zou t, zoals eerder gezegd, niet kunnen. Gelukkig zijn mijn ouders minder stroef) |
Of hij geeft extreem veel om zijn dochter, maar uit dat op de verkeerde manier? Er kunnen zoveel oorzaken zijn voor het gedrag...lijkt me handig om eerst proberen uit te zoeken waar het door komt voor je op een bepaalde manier handelt.
|
Citaat:
pf extreem veel geven om... net alsof mijn ouders minder om mij geven omdat ze minder stoef zijn |
Citaat:
|
Citaat:
(maar nu weer ontopic :p ) |
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 10:55. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.