Scholieren.com forum

Scholieren.com forum (https://forum.scholieren.com/index.php)
-   Drugs & Alcohol (https://forum.scholieren.com/forumdisplay.php?f=38)
-   -   ziek worden van ephedra? (https://forum.scholieren.com/showthread.php?t=89526)

sweet 12-05-2002 21:51

Zijn jullie weleens ziek geworden van ephedra?

Mollusc 13-05-2002 17:56

Dit krijg ik ook altijd als ik Ephedra geslikt heb. De eerste paar uur gaat alles okee, lekker actief enzo, maar daarna krijg ik echt zo'n kutgevoel door m'n hele lijf én geest heen; koud zweet, ontiegelijk onrustig, misselijk, en vooral erg lusteloos (en soms ook diaree de dag erna). Heel irritant en ik slik die capsules dus ook niet meer.
Hoe het komt, ik weet het niet. Maar je bent in ieder geval niet de enige. :)

Mollusc

-huktie- 13-05-2002 18:19

Het is me opgevallen als ik Ephedra heb gebruikt (2 capsules Stargate) ik wel meer zweet 's nachts en beetje onrustig slaap. Verder geen problemen.

Maar welk merk gebruik(t)en jullie dan?

vixen 13-05-2002 18:48

ik heb wel es gehoord van lui die dat gebruikten (merk was yellow caps geloof ik, weet niet zeker) dat die er ook zwaar ziek van waren geowrden..ik heb geen idee hoe dat kwam, maar misschien is bij sommige merken ephedra de combinatie met alcohol niet echt aan te raden? wat ik van epherda weet is dat het de stofwisseling sneller doet gaan, maar dat zal dr wel nix mee te maken hebben.

ik heb er zelf eigenlijk nog nooit last van gehad, van die misselijkheid enzo, terwijl ik er toch best wat bij dronk.

Mollusc 13-05-2002 19:47

Ik gebruikte RedCaps, en dronk er meestal niet (zo veel) bij...

Zijn sweet en ik waarschijnlijk gewoon uitzonderingen...

Mollusc

pinhead 13-05-2002 20:15

toch maar voortaan de echte shit gebruiken he :)

Mollusc 14-05-2002 21:36

RedCaps komen uit de VS (of in ieder geval wordt het etiket daar gemaakt), en daar zijn alle drugs illegaal. Ephedra wordt daar gebruikt (tenminste, dat denkt de overheid...:D) als afslankmiddel; je krijgt er energie van zodat je minder eet.
(Yea right... zijn ze daar zó naïef??:D) Vandaar. Het is niet schadelijk ofzo. De regering is gewoon overbezorgd.
Mollusc

pinhead 15-05-2002 12:55

Citaat:

sweet schreef:


wat versta je onder de echte shit?

Bij mij stond (achteraf gelezen) op het potje, niet te gebruiken in combinatie met alcohol. En dat heb ik wel gedaan. Maar ik dacht juist, dat het heel erg goed in combinatie met alcohol te gebruiken was?!?!

SPEEEEDDD

HOND! 15-05-2002 16:33

je kan wel aardig misselijk worden van ephedra , maar dat heeft vooral te maken met de hoeveelheid die je in een keer neemt en hoe je hebt gegeten de uren daarvoor , ik zou je aanraden een flinke maaltijd tot je nemen en dan 2 uur rusten en dan pas die capsules te nemen en niet meer dan 2 tegelijk ( neem er 2 dan een uur rust en dan nog 2 etc...)
de combinatie ephedra/drank is goddelijk, maar je kan er idd misselijk van worden. dat kan ook komen omdat je totaal geen behoefte aan eten meer krijgt ( dieet tabletten waren het toch :D ) als je misselijk word eet iets ! vooral droog broodje ofzo.. niet nadenken en in je bek proppen .. klaar je kan weer zwaar feesten !
en de echt shit !?? flikker op met speed , ik haat die troep , neem anders gewoon op een groot feest xtc, die schade is nog wel te overzien :D

-huktie- 16-05-2002 18:46

Citaat:

sweet schreef:

Maar ik dacht juist, dat het heel erg goed in combinatie met alcohol te gebruiken was?!?!

Kan wel, maar alcohol verzwakt het effect altijd. En bij sommige merken heeft t ook andere effecten (misselijkheid...).

Trigger Hippie 16-05-2002 19:04

Citaat:

HOND! schreef:
je kan wel aardig misselijk worden van ephedra , maar dat heeft vooral te maken met de hoeveelheid die je in een keer neemt en hoe je hebt gegeten de uren daarvoor , ik zou je aanraden een flinke maaltijd tot je nemen en dan 2 uur rusten en dan pas die capsules te nemen en niet meer dan 2 tegelijk ( neem er 2 dan een uur rust en dan nog 2 etc...)
de combinatie ephedra/drank is goddelijk, maar je kan er idd misselijk van worden. dat kan ook komen omdat je totaal geen behoefte aan eten meer krijgt ( dieet tabletten waren het toch :D ) als je misselijk word eet iets ! vooral droog broodje ofzo.. niet nadenken en in je bek proppen .. klaar je kan weer zwaar feesten !
en de echt shit !?? flikker op met speed , ik haat die troep , neem anders gewoon op een groot feest xtc, die schade is nog wel te overzien :D

2 is okay, 5 kan ook, ligt er maar net aan waar je goed tegen kan, welk merk (welke? Geen idee, ben een ramp in merken), etc. Maar goed eten enzo is ook belangrijk, idd.

Locke 18-05-2002 15:56

Citaat:

HOND! schreef:


en de echt shit !?? flikker op met speed , ik haat die troep , neem anders gewoon op een groot feest xtc, die schade is nog wel te overzien :D

Speed is wel leuker dan al die smart pillen bij elkaar ..

pinhead 18-05-2002 17:07

Citaat:

HOND! schreef:

en de echt shit !?? flikker op met speed , ik haat die troep , neem anders gewoon op een groot feest xtc, die schade is nog wel te overzien :D

Tsja...xtc brengt natuurlijk vooral schade aan, aan de hersenen.....maar die schade zal bij jou dus wel minimaal zijn ;) :D haha!! maarreh...ik weet nou zo net nog niet wat schadelijker is voor iemand; ...xtc...of speed. speed vreet vooral spierweefsel weg, maar dat kan je d.m.v. fitness weer redelijk 'aanvullen' ...maar of de schade die door xtc wordt toegebracht aan je hersenen, hersteld kan worden is niet helemaal duidelijk :(

Blenderhead 18-05-2002 17:36

k heb er wel es 6 op een nacht geslikt... ik werd echt kei actief.....

maar toen ik ging slapen had ik nerges last van.....

volgende morgen had ik alleen nog last van bier..... klein katertje

Iotje 19-05-2002 10:38

Citaat:

sweet schreef:
Ik had gistermiddag een potje met ephedra-caps gekocht bij de smartshop. Ik had het een keertje gehad, en het beviel me wel, dat was een tijdje terug. Gisteravond heb ik er eentje genomen. Het was hartstikke leuk, lekker dansen, ik wist hoe het zou gaan. Ik had er ook gewoon bij gedronken en was licht aangeschoten.
Toen ik thuis kwam, paar uur nadat ik die caps had ingenomen kon ik niet slapen. Ik was ontzettend misselijk. Ik had niet het gevoel aangeschoten te zijn. Ik ging helemaal rillen, terwijl ik heel veel dekens had. Me hart klopte een beetje raar, en het was dus net alsof ik koorts had. Ik ging ook slaapwandelen, maar dat doe ik wel vaker als ik koorts heb. Ongeveer om half 10 s ochtends werd ik zwetend wakker.
Eerst dacht ik gewoon dat ik ziek was geworden ofzo en dacht niet aan de ephedra, maar een vriendin van mij stuurde een smsje dat ze heel erg kapot was en niet had kunnen slapen en ook zwetend wakker werd, en of dit normaal was, we hadden ze samen gekocht.

De vorige keer had ik dit niet overigens...


heeft iemand dit ooit gehad van de ephedra, en wat kan het zijn?
alvast bedankt...


Ik heb dit ook gehad van ephedra. Ik had toen wel wat meer gehad dan dat je eigenlijk mag hebben.
weekend daarna vroeg iedreen wat ik gehad had. "Heb jij XTC gehad ofzow??" huh???:confused:

notbonefish 19-05-2002 21:32

nooit last van gehad. wel veel griezelverhalen gehoord.

volgens mij is het vooral de dosis die belangerijk is, en of het een extract is of niet.

http://www.erowid.org/chemicals/ephe...phedrine.shtml
http://www.erowid.org/plants/ephedra/ephedra.shtml
http://www.de-sjamaan.nl/en/05000.html

DarkCat 19-05-2002 21:48

Als je ephedra slikt en alcohol erbij drinkt, let dan op hoeveel alcohol je drinkt (en hoeveel je blowt) want je voelt namelijk niet hoe ver je heen bent. En dat kan dan als de ephedra uitgewerkt is een heel onaangename verrassing geven :D
En verder zorgt ephedra er natuurlijk voor dat je 'actiever' word, je hart gaat sneller kloppen, etc.. als je gaat dansen, zorg er dan voor dat je genoeg water drinkt (naast je alcohol)..

Bij mij werkt t altijd als ik een beetje oplet en voldoende water drink.. :)

DarkCat 19-05-2002 21:50

Citaat:

birthmark schreef:
k heb er wel es 6 op een nacht geslikt... ik werd echt kei actief.....

maar toen ik ging slapen had ik nerges last van.....

volgende morgen had ik alleen nog last van bier..... klein katertje

Zes is redelijk veel.. gastje die ik ken die had dr 5 op (en wel achter elkaar), was ook lekker actief.. maar aan t eind van de avond he-le-maal kapot..

"Jongens! Jongens!"
"Ja?"
"M'n haar staat overeind!"
"Freek?"
"Ja?"
"Je hebt helemaal geen haar"

:D

DarkCat 19-05-2002 21:51

Citaat:

pinhead schreef:
SPEEEEDDD
Alsof je daar niet gaar van kan worden :D

bloffan 09-06-2002 23:22

Ik kan hier zeker over mee praten. Mijn ervaringen:
Ik heb het gekocht bij de smartshop op internet. Ik had cappucino sachets gekocht maar ze hebben ipv daarvan een potje met poeder geleverd. Maakte mij niet uit aangezien dat duurder was en ik dus minder hoefde te betalen. Ik nam dus een heel klein beetje door de cappucino (caffeine versterkt het effect) en maar wachten...halfuurtje later echt zo'n lekker warm gevoel en trillende handen. Ik was gigantisch moe en die moeheid verdween als sneeuw voor de zon. Ging als een speer. Ben gaan fitnessen. Ik kwam na 15 min. van de loopband af en normaal ben ik dan compleet afgepeigerd, maar nu loop ik alsof er niks aan de hand is naar de fiets en ga 16 min. fietsen. Normaal moet ik hiervoor toch aardig wat moeite doen maar dit keer leek het wel alsof ik compleet geen kracht hoefde te zetten. Ik kreeg kortgezegd vleugels.
De tweede keer dat ik het nam kreeg ik echt last van hartkloppingen en hartbonzen. Echt beroerd! Gelukkig had ik echt verschrikkelijk weinig genomen dus was al na 2,5 uur uitgewerkt, terwijl het normaal 8 uur ongeveer duurt. Nu bleek dus dat het kwam doordat ik nogal zout had gegeten ervoor en dat daardoor m'n bloeddruk al verhoogd was. Door de ephedra is die bloeddruk finaal de pan uitgerezen. (Heb ik zelf bedacht) Ik wilde het echt nog een keer proberen omdat ik wist dat het zo goed kan uitpakken.
De derde keer weer een beetje genomen en ging goed, echter wilde te veel en nam dus nog wat meer wat erin resulteerde dat ik weer last kreeg van m'n hart. Daarna heb ik het goedje weggeflikkerd want had er echt genoeg van. Misschien dat ik het nog 's probeer maar voorlopig niet.


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 13:43.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.