nare man |
07-08-2004 12:59 |
Citaat:
Stefanie schreef op 06-08-2004 @ 20:11 :
Ik ga binnenkort verhuizen naar een huis waar al een ISDN centrale zit. Die mensen die daar wonen hebben internet en meerdere telefoonnummers. Nu vraag ik me af of ik ondanks die ISDN centrale gewoon kabel-internet ofzoiets zou kunnen aanvragen voor mijzelf.
|
Natuurlijk. Kabelinternet loopt via de televisiekabels en niet via de telefoonkabels. Als je ADSL zou willen aanvragen moet je wel rekening houden met die ISDN-centrale, maar nu kun je gewoon kabelinternet tot aan jouw eigen kamer laten aanleggen. Overigens betaal je dan natuurlijk wel de volle mep terwijl je er maar in je eentje opzit. Kun je beter je huisgenoten om een bijdrage vragen.
Citaat:
Wat houdt zo'n ISDN centrale eigenlijk precies in (ik heb er namelijk nog nooit wat van gehoord)?
|
Een ISDN-'centrale' is niets anders dan een duo- of een quatrovox (of een schakeling daarvan). Dat is/zijn apparaten waar alle ISDN-apparatuur op is aangesloten: telefoons, ISDN-modems, digitale faxmachines.
Citaat:
Betaal je met ISDN per minuut of gewoon een vast bedrag per maand (want dan zou ik misschien wel gebruik kunnen maken van hun internet).
|
Een vast bedrag per maand als abonnement EN de standaard telefoontikken, waarbij een lokaal inbelnummer goedkoper is dan een interlokaal nummer. Je hebt overigens ook zgn. flat rate-ISDN, dat is een variant waarbij je geen telefoontikken betaalt maar alleen abonnementskosten.
|