Scholieren.com forum

Scholieren.com forum (https://forum.scholieren.com/index.php)
-   Verhalen & Gedichten (https://forum.scholieren.com/forumdisplay.php?f=25)
-   -   tamponhockey (https://forum.scholieren.com/showthread.php?t=991245)

Shitonya 24-10-2004 03:39

tamponhockey
 
Op dagen als deze, voel ik me net de paas haas, zelfs in de herfst.
Ik strooi ook ieder jaar met eieren. Elke maand komt er eentje onder de rode verf mijn reet uit, waardoor ik gedwongen wordt om een gevleugeld matras in mijn omabroek met bloemmotief te plakken of een bezemsteel in mijn reetgat te pompen.



De gevleugelde producenten verdienen er klompen goud aan. Elke maand bestormen hordes bloedende en sacherijnige nijlpaarden de supermarkt en drogisterij om vervolgend hun karretje vol te laden met absorberende sponzen en repen chocola. Ze steken elkaar de ogen uit wanneer er een nieuw design met ultra veerkracht op de markt verschijnt. De arme 16 jarige vakkenvullertjes worden omver gelopen en eindigen onder de blauwe plekken. Soms zelfs een bloederig tafereel. Meteen krijgen ze maandverband in hun handen gedrukt “hier jongen, houdt dit tegen de wond, dan is het zo ge-obsorbeerd”.

Mijn excuses voor alle spelfouten in dit verhaal. Er zullen wel enkele hersencellen met het bloed zijn afgevoerd naar de nooduitgang. Gelukkig heb ik er weinig last van, maar je hebt vrouwelijke kippen die om elk woord in een huilbui kunnen uitbarsten. Emotioneel onstabiel. Vaak uit het zich in vreetbuien, chocola in het speciaal. Het vermindert niets aan de buikkrampjes en de zenuwinzinkingen, dus waarom ze dan in hemelsnaam chocola naar binnen werken is mij een volkomen raadsel.



De een vind het comfortabel om te zitten op een matras met vleugels en de ander vind het heerlijk om te worden ontkurkt door een reuze zetpil aan een touwtje. Levensgevaarlijk trouwens, dat laatste. Als je niet zorgvuldig ermee omgaat kan het touwtje knappen of zich in de kip wurmen waardoor de kip kakelend naar de huisarts moet om hem te laten verwijderen. De professioneel visser hengelt dan met een enorme vishaak naar binnen op zoek naar het desbetreffende probleempje.

“Niet zwemmen als je menstrulijdt, want dan ruiken de haaien je”, hoor je wel eens. Volkomen onzin natuurlijk, want als je je in bikini en string op het strand begeeft, dan wordt je juist opgevreten door de landhaaien die schuimbekkend aanstaren. Ongesteld of niet, een echte schipper (lees: ik ben zo oversekst, dat ik nu moet neuken, al kom ik onder het bloed te zitten en wordt de ingang belemmert door een kurk), vaart door alle zeeën, zelfs de rode zee.

Daarom zie je ze ook met champagne spuiten als ze een wedstrijd gewonnen hebben. Ze hebben het tamponhockey gewonnen, ze ontkurken de fles van de kip en kunnen daarna weer vrij spuiten.

doezel 24-10-2004 08:03

Hehe ik vind het leuk :p

duivelaartje 24-10-2004 11:40

Hij is wel leuk, maar ik vind het taalgebruik wat minder. Ja joh, ik stop elke maand een kurk in mezelf.:rolleyes: Mwah, leuk bedacht.

Duivelaartje

Uitzicht 24-10-2004 12:20

Citaat:

duivelaartje schreef op 24-10-2004 @ 12:40 :
Hij is wel leuk, maar ik vind het taalgebruik wat minder.
Grim - jij paashaas!

JJ13 24-10-2004 13:20

ik vind m wel heel erg leuk :)

Uice 24-10-2004 14:29

Grappig, maar een beetje vandenhakopdentakkerig.
Gaat het opeens over mannen op het strand. En een echt .punt. zag ik er ook niet in. Maar wel leuk om te lezen.

Uice 24-10-2004 14:30

Citaat:

duivelaartje schreef op 24-10-2004 @ 12:40 :
Hij is wel leuk, maar ik vind het taalgebruik wat minder.
Dude, dat is nou juist het leuke.

DiaNNe>!!! 24-10-2004 14:35

Citaat:

Juice schreef op 24-10-2004 @ 15:30 :
Dude, dat is nou juist het leuke.
idd

duivelaartje 24-10-2004 14:38

Citaat:

Juice schreef op 24-10-2004 @ 15:30 :
Dude, dat is nou juist het leuke.
Nou, dat vind ik niet leuk.:)

Duivelaartje

Urm 24-10-2004 14:45

Citaat:

duivelaartje schreef op 24-10-2004 @ 15:38 :
Nou, dat vind ik niet leuk.:)

Duivelaartje

Ja, maar jij hebt ook een nijntje avatar.

synclinorium 24-10-2004 16:05

Citaat:

Urm schreef op 24-10-2004 @ 15:45 :
Ja, maar jij hebt ook een nijntje avatar.
en dat zegt alles....

Leuk verhaaltje :)

VirginVampiress 24-10-2004 16:51

Grappig verhaal. Vooral het begin is erg goed, daarna zakt het een beetje af.
1 mierenneukerig foutje:
Citaat:

sacherijnige nijlpaarden
moet "chagrijnig" zijn.

En dat stukje over de vakkenvullertjes: Hier gebruik je ineens het woord maandverband, terwijl je eerder de matafoor "gevleugeld matras" gebruikte. Ik zou het leuker hebben gevonden als je die metafoor hier ook had gebruikt.

Maar verder is ie echt lol. :)

edit:
"houdt dit tegen de wond" moet "houd" zijn, want een vakkenvullertje van 16 is een jij en geen u. ;)

Astuanax 24-10-2004 20:00

Mja, ik vind het toch niet echt zo goed, er zitten een paar grappige dingen in maar ik vind het geheel nogal rommelig en zonder punt.

Mijns. 25-10-2004 22:55

Citaat:

Astuanax schreef op 24-10-2004 @ 21:00 :
Mja, ik vind het toch niet echt zo goed, er zitten een paar grappige dingen in maar ik vind het geheel nogal rommelig en zonder punt.
Owww jij kan dus weer lekker zeggen wat ik vind zodat ik minder hoef te typen. :D

Leonoor 26-10-2004 07:11

'k vind de fouten in het stuk jammer, ze storen me erg, verder vind ik het wel grappig, maar niet echt 'mijn iets' (om de reden die duivelaartje al noemde:)).

rampenstamper 26-10-2004 18:39

Niet lettend op foutjes enzo, vind ik 'm sterk. :D

Soapsie 26-10-2004 20:29

Citaat:

VirginVampiress schreef op 24-10-2004 @ 17:51 :


edit:
"houdt dit tegen de wond" moet "houd" zijn, want een vakkenvullertje van 16 is een jij en geen u. ;)

De Jij-vorm is toch ook stam + t..... :confused:

Leuk stukje hoor, vind 'm inderdaad wel sterk (niet lettend op de foutjes)

-x- Soapsie

VirginVampiress 26-10-2004 20:32

Citaat:

Soapsie schreef op 26-10-2004 @ 23:29 :
De Jij-vorm is toch ook stam + t..... :confused:

Leuk stukje hoor, vind 'm inderdaad wel sterk (niet lettend op de foutjes)

-x- Soapsie

vragende vorm is "houd jij het ertegenaan?" dus gebiedende wijs ook. :p

duivelaartje 26-10-2004 20:33

Citaat:

Soapsie schreef op 26-10-2004 @ 21:29 :
De Jij-vorm is toch ook stam + t..... :confused:

"Loop jij dit er maar..."

Idd, geen t.;)

Duivelaartje

Soapsie 27-10-2004 11:20

Citaat:

duivelaartje schreef op 26-10-2004 @ 21:33 :
"Loop jij dit er maar..."

Idd, geen t.;)

Duivelaartje

Loop is een sterk werkwoord. Maar als je toch zegt:
"Houdt zij van jou?"
"Zij houdt van jou"

Dat is toch beiden een jij-vorm, en dus stam + t ??? :confused:

Daarbij vallen jij en u in dezelfde groep... Waarom vervalt die t dan als het vragende vorm of gebiedende wijs is? Naar mijn idee schrijf je de vragende vorm gewoon zo:

"Houdt zij/hij/jij/u van...?"

-x- Soapsie

Charlottetje 27-10-2004 11:53

Het spellingsfouten (al mogen ze er volgens je eigen stukje tekst juist wel in staan) en wat formuleringen die beter/mooier hadden gekund etc. etc.
Ik vind het taalgebruik te overdreven.
Ik begrijp dat je voor dit soort teksten geen keurig taalgebruik wilt handhaven, maar je kunt het ook overdrijven waardoor ik het in elk geval totaal niet meer grappig maar ronduit irritant vind.

Het is inderdaad ook nogal wat van de hak op de tak.
Bij de titel dacht ik aan tamponhockey voornamelijk aan keelhockey maar dan een aantal decimeters lager zeg maar.
Wat schetst mijn verbazing, er wordt 1 zin over gesproken, helemaal aan het eind met de sfeer "o, ja, dit moest er ook nog bij anders gaat mijn titel niet meer op"

Beetje jammer

Charlotte

Ninnoc 27-10-2004 15:33

leuk, maar te weinig structuur idd. misschien herschrijven na je menstruatie :)

Nijn* 27-10-2004 16:07

Citaat:

Urm schreef op 24-10-2004 @ 15:45 :
Ja, maar jij hebt ook een nijntje avatar.
Nijntje is stoer joh! :o :cool:

(Ik ga straks lezen, moest alleen even voor mijn beesie opkomen :D )

VirginVampiress 27-10-2004 23:16

Citaat:

Soapsie schreef op 27-10-2004 @ 14:20 :
Loop is een sterk werkwoord. Maar als je toch zegt:
"Houdt zij van jou?"
"Zij houdt van jou"

Dat is toch beiden een jij-vorm, en dus stam + t ??? :confused:

Daarbij vallen jij en u in dezelfde groep... Waarom vervalt die t dan als het vragende vorm of gebiedende wijs is? Naar mijn idee schrijf je de vragende vorm gewoon zo:

"Houdt zij/hij/jij/u van...?"

-x- Soapsie

het is wel houdt zij, maar niet houdt jij. Als je twijfelt, altijd het werkwoord lopen gebruiken. het is loopt hij? maar niet loopt jij?.

Loopt u even mee?
Loop je even mee?

zie je het verschil?
naja misschien beter over PM doen als we hier nog over door discussieren want het is nogal offtopic :p

Soapsie 28-10-2004 09:09

Wat je zegt klinkt inderdaad allemaal heel correct en Nederlands, maar dat betekent dus dat ik het mijn hele leven al fout heb gedaan... :p Kan gebeuren...mocht jij gelijk hebben, dank je! -x- Soapsie

lilarcor 29-10-2004 15:25

lol leucke duskuusies ofer taalfauwte enso! zijn jullie allemaal taalkundigen ofzo sterke en zwakke ww????!!!!

nou ja....ik vind het een leuk verhaal. Ik let meestal niet op de interpunctie of de taal (tenzij het echt stotend is zoals ik wordt ofzo) dus van mijn kant moet je daarover geen kritiek verwachten. Puik werk!

Krummeltje 29-10-2004 15:50

Ik lees eigenlijk jouw stukjes al niet omdat ik je forumnaam echt 3x niks vind... :o sorry :)

Shitonya 29-10-2004 16:21

Citaat:

Krummeltje schreef op 29-10-2004 @ 16:50 :
Ik lees eigenlijk jouw stukjes al niet omdat ik je forumnaam echt 3x niks vind... :o sorry :)
reageer dan niet
mensen veroordelen om een bedachte naam is al helemaal het toppunt van zwakheid. Al heet iemand bijvoorbeeld boudewijn, ( een naam die ik ronduit belachelijk vind) dan lees ik nog wel wat hij heeft geschreven

ps: iedereen bedankt voor de reactie's

Redhair 29-10-2004 16:39

:d

Iter 29-10-2004 16:50

Citaat:

VirginVampiress schreef op 28-10-2004 @ 00:16 :
het is wel houdt zij, maar niet houdt jij. Als je twijfelt, altijd het werkwoord lopen gebruiken. het is loopt hij? maar niet loopt jij?.

Loopt u even mee?
Loop je even mee?

zie je het verschil?
naja misschien beter over PM doen als we hier nog over door discussieren want het is nogal offtopic :p

Het is toch gebiedende wijs enkelvoud en geen vraag:
houd dit tegen je wond!

Lijkt me. :o

Vet stukje trouwens . :)

Anki 29-10-2004 22:20

K weet niet hoe jij ongesteld word, maar uit je REET?? daar klopt iets niet...verder is het verhaaltje...best leuk...niet geweldig...wel origineel alleen het taalgebruik mag wel wat minder...
Anki

Uitzicht 30-10-2004 09:23

Citaat:

Anki schreef op 29-10-2004 @ 23:20 :
K weet niet hoe jij ongesteld word, maar uit je REET?? daar klopt iets niet...verder is het verhaaltje...best leuk...niet geweldig...wel origineel alleen het taalgebruik mag wel wat minder...
Anki

Die puntjes ook wel :p

Grim

Krummeltje 30-10-2004 11:30

Citaat:

Shitonya schreef op 29-10-2004 @ 17:21 :
reageer dan niet
mensen veroordelen om een bedachte naam is al helemaal het toppunt van zwakheid. Al heet iemand bijvoorbeeld boudewijn, ( een naam die ik ronduit belachelijk vind) dan lees ik nog wel wat hij heeft geschreven

Je naam is in dit geval wel duidelijk gelinkt aan je persoonlijkheid. Ik heb in het verleden wel eens wat van je gelezen en dat was zo overduidelijk negatief-kijkmijeensstoerzijn-ikschopoveraltegenaan dat ik het gewoon niet meer lees.

duivelaartje 30-10-2004 12:41

Citaat:

Anki schreef op 29-10-2004 @ 23:20 :
K weet niet hoe jij ongesteld word, maar uit je REET?? daar klopt iets niet...verder is het verhaaltje...best leuk...niet geweldig...wel origineel alleen het taalgebruik mag wel wat minder...
Anki

Misschien heeft zij wel last van een bloedende anus.:D

Duivelaar

Charlottetje 30-10-2004 19:10

Citaat:

Krummeltje schreef op 30-10-2004 @ 12:30 :
Je naam is in dit geval wel duidelijk gelinkt aan je persoonlijkheid. Ik heb in het verleden wel eens wat van je gelezen en dat was zo overduidelijk negatief-kijkmijeensstoerzijn-ikschopoveraltegenaan dat ik het gewoon niet meer lees.
.....maar dat is wel een ander argument. al begrijp ik je volkomen hoor!

Anki 30-10-2004 19:54

Citaat:

duivelaartje schreef op 30-10-2004 @ 14:41 :
Misschien heeft zij wel last van een bloedende anus.:D

Duivelaar

Hihi, ik hoop het niet voor haar! ;)
Anki

Peacefully 30-10-2004 23:32

Citaat:

Shitonya schreef op 24-10-2004 @ 04:39 :
Op dagen als deze, voel ik me net de paas haas, zelfs in de herfst.
Ik strooi ook ieder jaar met eieren. Elke maand komt er eentje onder de rode verf mijn reet uit, waardoor ik gedwongen wordt om een gevleugeld matras in mijn omabroek met bloemmotief te plakken of een bezemsteel in mijn reetgat te pompen.

De gevleugelde producenten verdienen er klompen goud aan. Elke maand bestormen hordes bloedende en sacherijnige nijlpaarden de supermarkt en drogisterij om vervolgend hun karretje vol te laden met absorberende sponzen en repen chocola. Ze steken elkaar de ogen uit wanneer er een nieuw design met ultra veerkracht op de markt verschijnt. De arme 16 jarige vakkenvullertjes worden omver gelopen en eindigen onder de blauwe plekken. Soms zelfs een bloederig tafereel. Meteen krijgen ze maandverband in hun handen gedrukt “hier jongen, houdt dit tegen de wond, dan is het zo ge-obsorbeerd”.

Mijn excuses voor alle spelfouten in dit verhaal. Er zullen wel enkele hersencellen met het bloed zijn afgevoerd naar de nooduitgang. Gelukkig heb ik er weinig last van, maar je hebt vrouwelijke kippen die om elk woord in een huilbui kunnen uitbarsten. Emotioneel onstabiel. Vaak uit het zich in vreetbuien, chocola in het speciaal. Het vermindert niets aan de buikkrampjes en de zenuwinzinkingen, dus waarom ze dan in hemelsnaam chocola naar binnen werken is mij een volkomen raadsel.

De een vind het comfortabel om te zitten op een matras met vleugels en de ander vind het heerlijk om te worden ontkurkt door een reuze zetpil aan een touwtje. Levensgevaarlijk trouwens, dat laatste. Als je niet zorgvuldig ermee omgaat kan het touwtje knappen of zich in de kip wurmen waardoor de kip kakelend naar de huisarts moet om hem te laten verwijderen. De professioneel visser hengelt dan met een enorme vishaak naar binnen op zoek naar het desbetreffende probleempje.


dit stuk vind ik echt GEWELDIG :D:D:D:D hahahahahahha :D

SiemdeCyper 01-11-2004 15:11

Heel erg leuk! :D

lilarcor 03-11-2004 14:15

idd dat stuk is het hoogtepunt! Na een tijdje wordt het wel een beetje overdreven en is het minder grappig en verassend dan in het begin.

Roosje 03-11-2004 16:27

Citaat:

Charlottetje schreef op 27-10-2004 @ 12:53 :
Het is inderdaad ook nogal wat van de hak op de tak.
Bij de titel dacht ik aan tamponhockey voornamelijk aan keelhockey maar dan een aantal decimeters lager zeg maar.
Wat schetst mijn verbazing, er wordt 1 zin over gesproken, helemaal aan het eind met de sfeer "o, ja, dit moest er ook nog bij anders gaat mijn titel niet meer op"

Beetje jammer

Charlotte

Vinnik nie... dat heb je wel vaker, dat de titel pas later wordt gebruikt. Dat is JUIST leuk!!!

Roosje 03-11-2004 16:31

Hahaha... ik vind het echt een heel leuk stukje!
Toen ik het aanklikte, had ik geen idee wat ik er van moest verwachten... maar ik vind het supergrappig.
Het is goed geschreven en dat taalgebruik past er super bij!

(y)

Uitzicht 03-11-2004 16:31

Citaat:

Roosieh schreef op 03-11-2004 @ 17:27 :
Vinnik nie... dat heb je wel vaker, dat de titel pas later wordt gebruikt. Dat is JUIST leuk!!!
Niet in dit verband, omdat het er bij gedaan is omdat de titel anders nergens op sloeg.

Grim


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 19:54.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.