Citaat:
Dat is onzin. Het is natuurlijk sneu als je altijd dezelfde rollen krijgt aangeboden, want dan kun je er niet zoveel aan doen, maar een goede acteur/actrice kan (en moet, imo) zich daar makkelijk overheen zetten. Als je mimiek je zwakke kant is, moet je daar maar meer moeite in steken en dat zwakke punt compenseren met je sterkere kanten.
|
Nou neem Anabella, die kijkt gewoon of ze je doodmaakt van zichzelf, die kan geen lief meisje spelen, omdat dat gewoon niet goed overkomt.

En neem de trol uit de Carry Slee film timboektoe, dat kwam ook echt totaal niet als een aardig meisje op me over terwijl het wel het goede lieve meisje was. Sommige mensen kunnen het wel, de meesten. Maar er zijn mensen die gewoon uit zichzelf gemeen kijken ofzo.