Oud 06-08-2004, 20:56
lso
Avatar van lso
lso is offline
Ik hoorde laatst dat je op een of andere manier zou kunnen zien of een bepaald persoon je geblokkeerd heeft op msn...

Via een website..? Hoe..?

Thx!

*Ik hoop dat dit bericht hier thuishoort*
Advertentie
Oud 06-08-2004, 20:59
Stefanie
Avatar van Stefanie
Stefanie is offline
http://msnblockchecker.emesen.nl/ is de site...
Oud 06-08-2004, 21:20
Marcus
Marcus is offline
Citaat:
Stefanie schreef op 06-08-2004 @ 21:59 :
http://msnblockchecker.emesen.nl/ is de site...
Ja die werkt dus niet vanaf msn 6.1 geloof ik.

Verder mag je posten in het Centraal Instant Messaging topic
__________________
Wat een kut-topic...
Oud 06-08-2004, 23:37
Verwijderd
Citaat:
Stefanie schreef op 06-08-2004 @ 21:59 :
http://msnblockchecker.emesen.nl/ is de site...
Dit werkt alleen als de persoon van wie je wilt weten een bepaalde functie uitgevinkt (of niet aangevinkt?) heeft: (alleen personen in mijn lijst GEACCEPTEERD kunnen mijn status zien.

Als die functie wél aanstaat, zal die blockchecker altijd offline als status aangeven. (dus dan geeft ie aan dat ie offline is, waardoor jij zou denken dat ie dat ook echt is, terwijl ie net zo goed online kan zijn.)

Wat wel een optie is, is Dmsn installeren. Je kunt daar je fake friends en faked friends bekijken: fake friends zijn mensen die wel in jouw lijst staan, terwijl zij jou eruit gegooid hebben. Faked friends zijn mensen die jou in hun lijst hebben maar die jij er bij jou uitgegooid hebt. Ook kun je een blockcheck doen, maar volgens mij alleen voor je hele lijst. Het schijnt dat je dat niet te vaak moet doen, omdat hotmail/msn/iets daar moeilijk over doet ofzo. Maar dat weet ik niet precies.

Volgens mij gaat dmsn om die functie heen die ik noemde bovenaan, maar dat weet ik niet 100% zeker. Als je jezelf toevoegd aan je lijst zou je het iig kunnen proberen, dan weet je het met zekerheid
Oud 06-08-2004, 23:48
dafelix
Avatar van dafelix
dafelix is offline
Citaat:
(: schreef op 07-08-2004 @ 00:37 :
(blabla, jadi jadi)
er zijn meerdere controle methodes, de 'officiele' methode, die jij beschrijft, werkt naar mijn weten nog steeds (op die if's/then's na die jij benoemt)

echter was er altijd een flow (cq. bug) in het MSNP, waardoor je een andere methode had om te kijken of iemand werkelijk offline was

er zijn meerdere methodes, maar bovenstaande zijn de meestgebruikte
__________________
$karma++;
Oud 06-08-2004, 23:51
Verwijderd
Citaat:
dafelix schreef op 07-08-2004 @ 00:48 :
er zijn meerdere controle methodes, de 'officiele' methode, die jij beschrijft, werkt naar mijn weten nog steeds (op die if's/then's na die jij benoemt)
Dan weet je toch niet zeker of diegene je dan wel/niet geblockt heeft? Dat weet je dan alleen zeker als de status Online als resultaat verschijnt.. (dan heeft diegene de functie uitgeschakeld & is online)
Oud 07-08-2004, 00:21
Enlightenment
Avatar van Enlightenment
Enlightenment is offline
Hier verder graag:
http://forum.scholieren.com/showthre...hreadid=809317
__________________
Per undas adversas (tegen de stroom in)
Advertentie
Topic gesloten

Topictools Zoek in deze topic
Zoek in deze topic:

Geavanceerd zoeken

Regels voor berichten
Je mag geen nieuwe topics starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag geen bijlagen versturen
Je mag niet je berichten bewerken

BB code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit

Spring naar

Soortgelijke topics
Forum Topic Reacties Laatste bericht
Software & Hardware Is mijn MSN gehacked? Hulp gevraagd!
Vipor
9 08-05-2010 23:20
Nieuws, Achtergronden & Wetenschap MSN-terreur
juno
91 19-11-2005 20:40
Software & Hardware niemand kan je meer blokkeren op msn!
lolekke
6 25-06-2005 09:26
Liefde & Relatie Help! Ze speelt met me!
zlatani9
31 23-06-2003 13:03
Software & Hardware [MSN] Pornoreclame als message
D@mien
18 23-05-2003 18:23
Software & Hardware MSN blokkeren, hou unblock je die dan?
stalkgirl
8 29-08-2002 15:54


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 00:28.