Registreer FAQ Berichten van vandaag


Ga terug   Scholieren.com forum / Kunst & Cultuur / Verhalen & Gedichten
Reageren
 
Topictools Zoek in deze topic
Oud 31-10-2005, 21:06
Kip187
Avatar van Kip187
Kip187 is offline
Gisteren een goed gesprek gehad met mijn moeder, we hadden het over haar nieuwe relatie met Paul. Ik zat boven op zolder waar ik wat gitaar speelde. Mijn moeder kwam binnen en plofte op de rand van mijn bed, slaakte een voldane zucht en liet zich achter over hangen. Ik speelde mijn nummer rustig af en het was eindelijk dat deuntje waar naar ik op zoek was. “Deze klinkt veel voller en vrolijker.” Het was de laatste nacht dat ik thuis sliep. Rustig begonnen we te praten over Paul en haar relatiebureau en later over mij.

Het gaat goed. Ze zijn aan elkaar gewaagd. Praten echt. Haar opvattingen getest aan die van hem. Zijn sterke punten leren haar. Zijn zwakke punten ziet zij. En andersom hetzelfde.
Het verleden onthult, pijn uitgesproken, niet herhaalt. Op weg naar een nieuw paar. .

Later kwamen we op het relatie bureau omdat mijn moeder vertelde dat ze het er druk mee had. Ze heeft daarnaast namelijk ook nog een parttime baan.


Mijn moeder krijgt mensen die zich willen inschrijven maar die ze moet weigeren. Dit komt omdat ze “niet te bemiddelen” zijn. Dit zijn mensen met verschillende soorten beperkingen die op zoek zijn naar een relatie. Veelal mannen met ADHD. Ook wel met een verstandelijke beperking en een vrouw die spastisch is en in een rolstoel zit. Mijn moeder noemt de Ergon, om een beeld te schetsen omdat dat de grootste groep is. Nou vroegen we ons in eerste instantie af of er vrouwen waren die een vergelijkbare aandoening hebben en ook verlangen naar een relatie. Of die te vinden zijn of dat daar iets voor te regelen is, wordt dan de opdracht.

Mijn moeder ervaart aan den lijve hoe veel cultuurverschillen er in Brabant zijn. Moslims, jong oud, rijk arm. Mensen “Matchen” is eigenlijk minder moeilijk dan het lijkt. Omdat de verschillen zo groot kunnen zijn. Blijven er altijd maar een paar opties open die te proberen zijn, (niet dat rijk en arm niet te verenigen zijn). Mijn moeder praat eerst op twee afspraken met de klant en daarna worden er pas dates afgesproken. Zo ziet ze eerst wat voor iemand het betreft daarna mailt mijn moeder het telefoon nummer en wordt er daarna wel of niet afgesproken. Mijn moeder ziet dat mensen die bij haar een aantal dates krijgen, dingen leren. En dus relaties beter leren hanteren. Misschien is het dus ook mogelijk om dit te leren aan de klanten die “niet te bemiddelen” zijn, en is dat de eerste stap. Huisje boompje beestje staat bij veel rehabiliterende mannen hoog op de lijst en dat beestje blijft dus vaak uit.

Mijn moeder doet wel wat ze kan, zo plaatste ze bijvoorbeeld een advertentie voor een 68 jarige vrouw. Mijn moeder heeft een heel back-upbestand met mensen die of te moeilijk te bemiddelen zijn voor een contract. Of het zijn mensen die het geld niet kunnen missen of het simpelweg te duur vonden “daar moet ik het van hebben” zegt ze, daar “matched” ze veel mee.
__________________
Een appel is geen peer.
Met citaat reageren
Advertentie
Oud 31-10-2005, 21:24
lukas15
Avatar van lukas15
lukas15 is offline
Ik heb ADHD, ben spastisch en zit in een rolstoel...maak ik nog kans?
Met citaat reageren
Oud 01-11-2005, 13:09
Vogelvrij
Avatar van Vogelvrij
Vogelvrij is offline
Is dit nu een verhaal of een lofrede op je moeder of een betoog of gewoon een verslag van een gesprek?

Citaat:
slaakte een voldane zucht en liet zich achter over hangen.
Achterover moet in ieder geval aan elkaar
__________________
Het werkelijke leven is een veel oppervlakkiger gedoe dan men zichzelf bekennen wil. (T. Thijssen)
Met citaat reageren
Oud 01-11-2005, 13:38
Rodion
Rodion is offline
Citaat:
Omdat de verschillen zo groot kunnen zijn. Blijven er altijd maar een paar opties open die te proberen zijn, (niet dat rijk en arm niet te verenigen zijn).
Misschien had je dit als één zin bedoeld?
Met citaat reageren
Oud 01-11-2005, 14:48
I C U
Avatar van I C U
I C U is offline
Het is meer een soort onaf verslag dan echt een verhaal. En nee, ik kan hierop geen kritiek leveren, zou niet weten wat.
__________________
Ik ben ook maar een product van mijn opvoeding.
Met citaat reageren
Oud 03-11-2005, 12:51
Kip187
Avatar van Kip187
Kip187 is offline
Het is ook een onaf verslag, maar verder bedankt voor de eeeuh
__________________
Een appel is geen peer.
Met citaat reageren
Advertentie
Reageren


Regels voor berichten
Je mag geen nieuwe topics starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag geen bijlagen versturen
Je mag niet je berichten bewerken

BB code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit

Spring naar

Soortgelijke topics
Forum Topic Reacties Laatste bericht
Psychologie een groot probleem
Dafuq
8 10-05-2013 16:04
Psychologie Het-grote-lucht-je-hart-topic #159
kroot
480 08-12-2010 15:37
Psychologie Het Grote Lucht-Je-Hart-Topic #132
Pruts0r
496 25-07-2008 16:56
Liefde & Relatie Hoe voel jij je op relationeel gebied #34
Verwijderd
496 23-05-2006 22:37
Psychologie Het Grote Lucht Je Hart Topic #12
Verwijderd
499 11-10-2004 20:55
Verhalen & Gedichten (Is dit een leuk idee als ik het beter uitwerk?) [Verhaal] 'Zomaar.'
Rhinus
5 01-08-2002 11:43


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 21:12.