Nouw ja, ik weet van een vriendin van mij. Ze ging altijd heel erg los met jongens om, snel een knuffel, kus op de wang, altijd heel enthousiast enz. En dat is verder geen probleem natuurlijk, is helemaal okee, maar zij gaf die jongens vaak het idee dat ze geïnteresseerd was in hen. Die jongens werden verliefd op haar, en vervolgens moest zij hen altijd teleurstellen omdat ze niets in hen zag, maar ondertussen bleef ze wel zo los doen.
En ze riep altijd, neeej, ze vinden me helemaal niet leuk, gewoon aardig. Maar ik weet genoeg jongens die haar toen leuk zijn gaan vinden en dachten dat ze echt een kans maakten, en vervolgens gekwetst zijn.
Misschien dat die vriend dit soort gedrag bedoelt bij jou, en veel jongens gekwetst heeft zien worden en daarom nu boos is dat jij er geen rekening mee houdt.
|