Je moeder kan op redelijke tijdstippen lawaai maken, het is haar huis. Een radio aanzetten is geen echt lawaai over het algemeen en de wereld functioneert op bepaalde tijdstippen. Als je moeder je niet had gewekt was het wellicht een straatwerker of de postbode die een pakketje aan de deur kwam afleveren.
Je vader was bezorgd. Sommige ouders blijven dat houden. Denk na over in hoeverre zijn commentaar klopt en leer jezelf aan er niet meer verder op in te gaan als je al eerlijk erover bent geweest tegen jezelf. Negeerfunctie aan en hop.
Zorg ervoor dat je gewoon je bed verschoont en je kamer schoonhoudt zonder dat je moeder er een probleem van kan maken.
Hoe oud ben je?
Mijn indruk is dat je jezelf wel erg zielig vindt en een lang verhaal schrijft terwijl je gewoon vervelend zit te puberen.
|