![]() |
|
Verwijderd
|
Ik speel nu weer een tijdje Transport Tycoon, omdat het zo een vet spel is.
![]() Je kan het spel hier downloaden: http://www.transporttycoon.net/download/ De TTD Patch vind je hier: http://www.ttdpatch.net/ Als er mensen zijn die interesse hebben, post dan. Ik speel liever multiplayer, dan singleplayer met die brakke AI. |
Advertentie | |
|
![]() |
|
Waarom niet gewoon www.openttd.org/ ? Bij tweakers loopt er geloof ik een topic waar ze een paar servers 24/7 hebben draaien waar iedereen in kan loggen en kan spelen.
Met www.openttd.org kan je ook veel grotere mappen spelen en het ondersteunt gewoon zonder problemen windows enzo. Oh en je hebt hier ook een serverlijst voor openttd: http://www.openttd.org/servers.php Laatst gewijzigd op 16-10-2007 om 15:54. |
![]() |
||
Verwijderd
|
Citaat:
|
![]() |
|
Verwijderd
|
ja, maar ik speel sowieso meer voor het uitwerken van mn routes, het mooi/nuttig aanleggen van mn rails en alles.
Zit eigenlijk dan niet te wachten op het supersnel aanleggen van tracks zodat ik dan maar net eerder/beter die stad kan voorzien van mijn transport dan de tegenstanders.. |
![]() |
|
OpenTTD is leuk, 's avonds beginnen, om 9 uur 's ochtends naar je nest. Maar wat een kneuzen kom je soms online tegen zeg, van die sukkels die veel centjes hebben en dan maar uit verveling al het land gaan opkopen.
En die regel die je op sommige servers tegenkomt, als één iemand rijdt op een industrie er niemand anders dat meer mag doen.. welke idioot heeft dat verzonnen?
__________________
give me a golden shower... give me a new thrill.. | barco is love | iheartkimwilde
|
![]() |
||
Verwijderd
|
Citaat:
![]() Maar voor het zover is ben je alweer een tijdje bezig. |
![]() |
||
Verwijderd
|
Citaat:
dan is de lol van het spel ook wel af.. |
![]() |
|
Ik heb de afgelopen week nog flink zitten spelen maar ik zie dat iedereen zn eigen manier heeft van treinen laten rijden, maar wat is nou eigenlijk de meest effectieve manier? Ik zie mensen met gigantische stations en dubbele rails met overal verkeerslichten. Terwijl ik simpele van A naar B spoortjes maak, maar ik maakte wel enorm veel winst die met die treinen en mn company value ging echt hard omhoog.
|
![]() |
||
Citaat:
![]()
__________________
The brown rat looks questioningly at its corpse. Squeak? SQUEAK. The ghost of the rat nods sadly, and disappears down a nearby sewer.
|
![]() |
||
Verwijderd
|
Citaat:
|
Advertentie |
|
![]() |
|
|