Registreer FAQ Berichten van vandaag


Ga terug   Scholieren.com forum / Kunst & Cultuur / ARTistiek
Reageren
 
Topictools Zoek in deze topic
Oud 28-11-2010, 14:16
Aurélie VH
Aurélie VH is offline
Insight is een nieuw magazine dat binnenkort gelanceerd wordt en focust zich in de eerste plaats op blinden en slechtzienden. Hoe? Door op de ene zijde artikels te drukken in een extra groot lettertype, en op de andere zijde dezelfde artikels maar dan in braille a.d.h.v. doorzichtige UV-vernis. Doordat de braille doorzichtig is, wordt er veel ruimte gecreëerd voor afbeeldingen en advertenties!

Om een beter beeld te krijgen verwijs ik jullie graag door naar bijgevoegde foto's van een prototype.



Doordat we met UV/LED-vernissen werken zijn we in staat om prachtige vormen en reliëf te printen die voor iedereen strelingen voor de ogen en vingers zijn. En dit voor zowel de artikels als voor de advertenties! Net daarom willen we terzelfder tijd ook de kunstwereld bereiken met ons nieuw magazine. Artikels zullen daarom ook kunstgerelateerd kunnen zijn. A.d.h.v. een enquête willen we onderzoeken in welke mate kunstliefhebbers geïnteresseerd zijn in Insight. Het invullen van de enquête zal slechts enkele minuten in beslag nemen en iedereen mag deze enquête invullen.

Alvast bedankt.
Met citaat reageren
Advertentie
Oud 28-11-2010, 18:34
SiemdeCyper
Avatar van SiemdeCyper
SiemdeCyper is offline
Check
Met citaat reageren
Oud 02-12-2010, 21:14
Aurélie VH
Aurélie VH is offline
Citaat:
Check
Bedankt!
Met citaat reageren
Oud 03-12-2010, 07:54
Verwijderd
- Spelfout in vraag 8, "Insigh"
- En waarom moet ik een getal invoeren bij vraag 9 als ik daarvoor al aangeef het niet te willen kopen?

Wel ingevuld
Met citaat reageren
Oud 03-12-2010, 12:26
Aurélie VH
Aurélie VH is offline
Citaat:
- Spelfout in vraag 8, "Insigh"
- En waarom moet ik een getal invoeren bij vraag 9 als ik daarvoor al aangeef het niet te willen kopen?

Wel ingevuld
Bedankt!

Spelfoutje had ik (jammer genoeg) te laat gezien. De enquête was al geactiveerd ... Vanaf dit gedaan is kan er niets meer veranderd worden zonder de resultaten te verliezen.

Bedrag bij vraag 9 is iets wat ik blijkbaar over het hoofd gezien heb! Jammer genoeg kan ik ook hieraan niets meer veranderen. Toch bedankt om het te zeggen! Een fout die ik niet meer zal maken Hopen dat de meeste mensen het wel willen kopen he
Met citaat reageren
Advertentie
Reageren


Regels voor berichten
Je mag geen nieuwe topics starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag geen bijlagen versturen
Je mag niet je berichten bewerken

BB code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit

Spring naar

Soortgelijke topics
Forum Topic Reacties Laatste bericht
Algemene schoolzaken Insight magazine
Aurélie VH
0 09-01-2011 10:56
Studeren Insight magazine
Aurélie VH
0 09-01-2011 10:55
Verhalen & Gedichten Insight magazine
Aurélie VH
0 09-01-2011 10:52
Nieuws, Achtergronden & Wetenschap Nieuwe Tape Bin laden
Verwijderd
89 01-11-2004 21:32
Lifestyle lonsdale
hasj
191 06-10-2004 15:13
Nieuws, Achtergronden & Wetenschap Plannen voor militaire inmenging op het eiland (Ogen VS gericht op Cuba)
niceman1984
24 04-12-2003 00:17


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 13:39.