Citaat:
Ik kan me echt niet herinneren dat alle stof terugkwam hoor  . Volgens mij kregen wij voor onze examens gewoon heel duidelijk een paar hoofdstukken op waar het over zou gaan. En ik heb nooit aantekeningen gemaakt en ik heb alleen voor geschiedenis geleerd voor mijn examen en het is toch gelukt, dus ik zou niet al te erg in paniek raken  .
|
Ligt ook aan het vak, bijvoorbeeld:
Met geschiedenis kregen we hele nieuwe onderwerpen voor het examen.
Met maatschappijleer 2 kreeg je van te voren te horen welke katernen je moest leren, maar daar zaten dus ook onderdelen van een eerder jaar bij.
En met wiskunde kon gewoon alles terug komen.
Maar zonder aantekeningen kan dat prima lukken ja. Gewoon uit examenbundels leren en goed oefenen met proefexamens.En anders heeft een klasgenoot misschien nog wel een samenvatting die hij/zij heeft gemaakt voor een toets vorig jaar.