Registreer FAQ Berichten van vandaag


Ga terug   Scholieren.com forum / School & Studie / Studeren
Reageren
 
Topictools Zoek in deze topic
Oud 01-10-2010, 11:03
Lund
Lund is offline
Hallo allemaal,

Ik heb een vraag over de regels die het nieuwe kabinet wil doorvoeren. Ik was namelijk net alle plannen van het nieuwe kabinet aan het doorlezen toen ik zag staan dan ze de StuFi willen behouden voor een bachelor opleiding, maar niet voor een master opleiding. En daarnaast stond er ook bij dat ze studenten die na 4 jaar nog niet zijn afgestudeerd een hoger collegegeld willen vragen, van €3.000,-. Nu zit ik in mijn 4e jaar van mijn Bachelor, en ik studeer af aan het eind van mijn 5e jaar af.

Moet dan nu voor volgend jaar €3.000,- betalen?

Ik studeer een Beta opleiding, en veel klasgenoten studeren hier pas in hun 5e jaar af. Andere opleidingen kunnen het veel sneller, maar bij Beta opleidingen moet je er nou eenmaal meer tijd in steken. Dan is dit toch niet eerlijk…..

Lund
Met citaat reageren
Advertentie
Oud 01-10-2010, 11:19
ganralph
ganralph is offline
Het is nog een voorstel van de nieuwe regering, dus de wijziging is er nog niet (die moet nog officieel voorgesteld en goedgekeurd worden).

Daarnaast zie je in dit soort gevallen vaak dat er een overgangsregeling komt. Jij bent al vier jaar bezig, dus dikke kans dat jij de nieuwe regels nog ontloopt. Ik vermoed dat deze regels pas ingaan voor nieuwe BA-studenten in 2011 (op zijn vroegst).
Met citaat reageren
Advertentie
Reageren


Regels voor berichten
Je mag geen nieuwe topics starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag geen bijlagen versturen
Je mag niet je berichten bewerken

BB code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit

Spring naar

Soortgelijke topics
Forum Topic Reacties Laatste bericht
Studeren Onbetaalbare studie
Keesje11
6 22-05-2011 19:39
Algemene schoolzaken Sectorwerstuk presentatie.. HELLUPIE
Verwijderd
4 07-03-2005 16:46
Vrije tijd In welke (Nederlandse) voetbalstadions ben jij geweest?
Mr.Oizo
135 15-01-2005 19:05
Levensbeschouwing & Filosofie Wetenschappers bevestigen de Tekenen van God.
Iqra
94 30-07-2003 21:36
Vrije tijd [schaatsen]WK Afstanden
Kez
6 17-03-2003 17:44
Vrije tijd Ajax-Utrecht
Verwijderd
28 18-08-2002 19:19


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 17:41.