Registreer FAQ Berichten van vandaag


Ga terug   Scholieren.com forum / School & Studie / Studeren
Reageren
 
Topictools Zoek in deze topic
Oud 20-01-2012, 18:10
misslipkiss
misslipkiss is offline
mensen ik wil de kant van moede in gaan.
en nou dat ik het aangeboode krijg.
krijg ik van iedereen en van alemaal van die spullen en da is zoo vaker bij mij met zoo als ik waw een kat en zag toen heel veel katten op straat en er kwam er zelf een mee .
en nu heb ik da dus met moode haha maar geef me tips hoe ik me studie moet doen wand ben pas 12 en ja wil wel al wat weete er over dat ik het op de middelbare al een beetje snap hahahaa!!!!!!
Met citaat reageren
Advertentie
Oud 20-01-2012, 18:59
Em.
Avatar van Em.
Em. is offline
Ik snap niet helemaal precies wat je allemaal zegt, omdat je soms wat lange onbegrijpelijke zinnen hebt (wat doet die kat daar ineens?) - maar als je iets met mode wil doen, kun je je er natuurlijk nu al mee bezig houden. Van tijdschriften tot blogs is er wel heel veel beeldmateriaal, en misschien kun je jezelf leren naaien en zo kleren maken of aanpassen. Of je tekent naar eigen ideeën kleding, of begint zelf een blog of weet ik veel wat. Er is vast genoegggg over te vinden en mee te doen.

Volgens mij kun je later wel een HBO- of MBO-opleiding met iets van mode doen. Voor als je er echt je beroep van wilt gaan maken.
__________________
(...) en ik hou zo van verlangen en ik hou zo van alleen zijn en ik hou zo van het denken dat het zou kunnen als het kon. - Tjitske Jansen
Met citaat reageren
Oud 21-01-2012, 00:35
Verwijderd
Wow. Haal maar een diploma en doe er wat hobby's naast, je bent pas 12. Hoe je je studie moet doen, is nu nog niet relevant. Leren spellen wel.
Met citaat reageren
Oud 21-01-2012, 13:28
Duckdonkey
Avatar van Duckdonkey
Duckdonkey is offline
een duidelijker verhaal is idd geen overbodige luxe.

Als je wat met mode wil doen moet je eens ff kijken,want de eindhovense school en het grafisch lyceum rotterdam hebben ook creatieve opleidingen op vmbo niveau waardoor je dus al een voorsprong hebt voor daarna, alleen weet ik niet waar je woont en wat voor niveau je hebt
En mss heeft koning willem 1 in den bosch dat ook, zou me in elk geval niets verbazen.
Met citaat reageren
Oud 23-01-2012, 19:15
josieforyou
josieforyou is offline
dus als ik het goed begrijp, vraag je advies in mode opleidingen ?
schat je jezelf MBO, HBO of wat?
verschilt nogal qua opleidingen namelijk..
Met citaat reageren
Advertentie
Reageren


Regels voor berichten
Je mag geen nieuwe topics starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag geen bijlagen versturen
Je mag niet je berichten bewerken

BB code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit

Spring naar

Soortgelijke topics
Forum Topic Reacties Laatste bericht
Psychologie het grote autisme topic
Verwijderd
153 04-10-2010 06:05
Liefde & Relatie Als je het samenwoonvirus nog niet hebt (of kindervirus ^^)
Verwijderd
106 05-11-2009 22:13
De Kantine Weerwolfspel #42 deel 2
Yoshimare
500 15-12-2007 15:35
Verhalen & Gedichten Verhalenwedstrijd - Ondersteboven
Verwijderd
0 10-03-2006 15:47
Vrije tijd de mooiste sportuitspraken
tinus11
146 26-07-2005 15:47
Muziek Help help help!!!!!!!!!!!!!!!!!
OLD DIRTY BASTERD
24 25-07-2002 18:04


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 01:19.