Advertentie | |
|
![]() |
||
Citaat:
Jeugdzorg zou meer binnen het gezin moeten werken en minder lukraak kinderen uit huis plaatsen. Ik wil je vader niet persoonlijk aanvallen ofzo, en misschien heeft Jeugdzorg Overijssel het wel gewoon beter voor elkaar, maar ik ken jammer genoeg veel mensen waarbij Jeugdzorg weinig goeds heeft gedaan.
__________________
"Ariel, listen to me. The human world is a mess. Life under the sea is better than anything they got up there."
|
![]() |
||
Citaat:
Je hebt inderdaad gelijk met het feit dat kinderen die onschuldig zijn en het al moeilijk hebben niet in de gevangenis terecht moeten komen. Maar dit mag zeker geen reden zijn om Jeugdzorg er maar helemaal niet bij te halen. Dit soort situaties doen zich meer en meer voor juist omdat er geen instanties als Jeugdzorg worden ingeschakeld. Immers, op het moment dat een kind wordt mishandeld door zijn of haar ouder(s) en niet uit het huis gehaald wordt zodat dit kind daarbij gehlopen kan worden, wordt de kans ook groter dat het kind alter zelf van dit soort problemen gaat krijgen. Hier kunnen de kinderen niets aan doen en het zijn ook niet dingen die meteen in de gedachte springen, maar het is wel waar. Overigens werkt Jeugdzorg ook binnen het gezin. Er wordt altijd eerst gekeken naar hoe het binnen het gezin is, wat de andere oplossingen zijn, maar ook of er überhaupt nog iets te redden valt. Het is echt niet zo dat kinderen "lukraak" bij hun ouders worden weggehaald. Het is echter wel zo dat Jeugdzorg kan besluiten om een kind uit huis te plaatsen alvorens een uitvoerig onderzoek te doen, bijvoorbeeld wanneer ze bang zijn dat het kind in levensgevaar is, maar wanneer dit gebeurt zal er altijd alsnog een uitvoerig onderzoek worden gedaan naar hoe de situatie was/is en wat er met de ouders kan worden geregeld. Ik zie het niet als persoonlijk aanval op mijn vader trouwens ![]()
__________________
"This world won't defeat me, it's my life and I choose to detach"
|
![]() |
|
![]() |
Als ze een kind uit huis plaatsen zal dat wel nodig zijn. Uiteindelijk houdt ze een groter trauma over aan het feit dat ze door haar ouders geslagen wordt dan doordat ze uit huis geplaatst wordt. Vervelend voor je nichtje om in een jeugdgevangenis te komen, maar daar zat ik dan toch liever dan in een gestapo-woning.
|
Advertentie |
|
![]() |
|
|
![]() |
||||
Forum | Topic | Reacties | Laatste bericht | |
Verhalen & Gedichten |
Verhalenwedstrijd: Als de liefde voor de maan gaat. Ieke | 0 | 05-04-2005 16:44 | |
Verhalen & Gedichten |
De beste titel voor mijn verhaal duivelaartje | 74 | 25-05-2004 09:10 | |
Verhalen & Gedichten |
[verhaal] heeft nog geen titel... duivelaartje | 32 | 19-05-2004 19:35 | |
Levensbeschouwing & Filosofie |
De hemel als 'eindstation'? wondersbestaan | 151 | 23-03-2004 09:35 | |
Verhalen & Gedichten |
[verhaal] Gevangen Zielen, samenvatting van het verleden... (??) Lindatje | 2 | 17-10-2002 14:40 | |
Liefde & Relatie |
Liefde is onnatuurlijk en grote onzin. Verwijderd | 4 | 30-07-2002 15:36 |