![]() |
|
Verwijderd
|
Drie keer vergeten? Drie keer in een strip of over een langere periode? Als ze hem drie keer vergeten is in een strip (en al helemaal als deze nog niet 'op' is) is de kans erg groot. Maarja, om echt zeker te zijn van je zaak; koop gewoon een zwangerschapstest bij kruidvat ofzo. Dingen zijn iets van €8,-.
|
![]() |
||
Citaat:
![]() |
![]() |
|
zwangerschapsvragen horen op lichaam en gezondheid.
verder kun je inderdaad zwanger raken als je 3 keer in één strip de pil vergeet. de kans is nog ietsje groter als je er 3 achter elkaar bent vergeten dan wanneer er een tijdje tussen zat. Hoe dan ook zit er niets anders op dan de strip afmaken en afwachten of ze (of jij, want je weet wel heel veel details en je hoeft je hier op het forum echt niet te schamen voor dit soort dingen) ongesteld wordt. Zodra je overtijd bent kun je een zwangerschapstest doen.
__________________
"Haar linker borst is groter, evenals haar rechter"
|
![]() |
|
Verwijderd
|
In de bijsluiter staat dat je de pil voor de beste bescherming elke dag moet slikken, maar wanneer je de pil al langere tijd slikt een keertje overslaan weinig extra risico heeft volgens mij (heb dat ding paar weken terug doorgelezen). Hoe vaker je de pil vergeet, hoe minder goed je beschermd bent.
Inderdaad een zwangerschapstest laten doen zoals eerder gezegd en de volgende keer morning after slikken |
![]() |
||
Citaat:
|
![]() |
|
|
![]() |
||||
Forum | Topic | Reacties | Laatste bericht | |
Lichaam & Gezondheid |
zwanger of niet meisjes 1 | 9 | 29-08-2012 11:04 | |
Lichaam & Gezondheid |
Ben ik zwanger of niet? Verwijderd | 21 | 25-04-2012 10:40 | |
Lichaam & Gezondheid |
snap er geen drol meer van, zwanger of niet? Anoniems. | 8 | 03-12-2011 21:51 | |
Lichaam & Gezondheid |
zwanger of niet? hahahaha159 | 8 | 16-07-2007 14:21 | |
Lichaam & Gezondheid |
Vriendin twijfelt? Zwanger of niet? MeKKeR | 9 | 15-03-2005 16:36 | |
Seksualiteit |
Abortus of niet?????? verlegenmeisje | 34 | 26-01-2002 00:22 |