Registreer FAQ Berichten van vandaag


Ga terug   Scholieren.com forum / Lichaam & Geest / Psychologie
Reageren
 
Topictools Zoek in deze topic
Oud 25-03-2014, 20:56
Randomperson
Randomperson is offline
Hoi.
Ik heb eigenlijk een hele rare situatie en wist niet echt waar ik die kon stellen, dus doe ik het hier even anoniem.
Ik ben in mijn verleden mishandeld en misbruikt, misschien handig om erbij te zetten, ook is er sprake van eventueel Borderline.

Laatste tijd heb ik hele vage dingen, dan is het net alsof ik een soort van wegval. Dan ben ik er en opeens word ik een uur of een kwartier (meestal niet langer als anderhalfuur) een soort van 'ontwaakt'. Meestal weet ik dan niks of heel weinig iets van in die tussenperiode.
Soms ben ik gewoon dromerig, maar soms ben ik ook in een plek waar ik vroeger ben geweest (Voornamelijk mijn vorige school)

Vandaag heb ik weer zo'n aanval gehad na ik heel veel nare herringeringen kreeg. Schijnbaar zat ik weer op mijn vorige school en wou ik pauze gaan houden op de tijd dat mijn vorige school pauze had (kwart voor 10) toen hoorde ik heel veel lawaai en ik was echt weer terug op mijn oude school. Ik zag ook leerlingen van mijn oude school in de klas zitten, echt vreemd.

Maar nu vraag ik me af, wat is dit nou eigenlijk? Ik ga er binnekort ook nog eens met mijn psycholoog over hebben want vind het een beetje eng worden.
Met citaat reageren
Advertentie
Oud 25-03-2014, 21:56
Pluis
Avatar van Pluis
Pluis is offline
klinkt een beetje als dissociatie: http://nl.wikipedia.org/wiki/Dissoci...psychologie%29
__________________
"Haar linker borst is groter, evenals haar rechter"
Met citaat reageren
Oud 26-03-2014, 13:11
arPos
Avatar van arPos
arPos is offline
Als ik een niet-proffesionele gok mag maken;
Je lijkt te lijden aan posttraumatische stress sydroom met disassociatieve neigingen.
__________________
B. kiest tussen nergens vertroosting in vinden of door niet te speculeren of door filosofisch te redeneren, de derde optie betekent putten uit alle bronnen
Met citaat reageren
Oud 27-03-2014, 23:12
TralalaTim
Avatar van TralalaTim
TralalaTim is offline
Angstaanvallen met flashbacks.. heb ik regelmatig door mijn pestverleden. Ik ben dan even 5 sec. weg waarna ik ga hyperventileren.
__________________
Eat vla, Earn Money. /!\
Met citaat reageren
Advertentie
Reageren


Regels voor berichten
Je mag geen nieuwe topics starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag geen bijlagen versturen
Je mag niet je berichten bewerken

BB code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit

Spring naar

Soortgelijke topics
Forum Topic Reacties Laatste bericht
Lichaam & Gezondheid Griep of toch wat anders ?
Live and smile
9 26-01-2013 10:42
De Kantine Lorelei gaat al bijna naar Saai-Afrika #1077
Verwijderd
500 13-08-2010 08:57
Drugs & Alcohol mdma/XTC, eerste keer proberen, waar op te letten?
trophus
74 06-01-2008 03:48
Verhalen & Gedichten Is dit wat?
Verwijderd
17 16-04-2005 16:29
Verhalen & Gedichten Waarom is poëzie zo ontoegankelijk?
lovetear
35 06-01-2004 22:16
Liefde & Relatie LONGPOSTS: Mijn ideeën over liefde.
Rerisen Phoenix
58 13-06-2003 07:23


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 09:13.