Registreer FAQ Berichten van vandaag


Ga terug   Scholieren.com forum / Lichaam & Geest / Liefde & Relatie
Reageren
 
Topictools Zoek in deze topic
Oud 01-10-2016, 21:40
twijfelwijfy
twijfelwijfy is offline
hallo allemaal heb een vriend gehad maar ook al met een meid gezoend biij doen durven en de waarheid ik moest een meid zoenen en van af toen was ik aan het twijfeln was best lekker maar ik weet het niet meer hoe zie je of iemand lesbi is al vast bedankt
Met citaat reageren
Advertentie
Oud 01-10-2016, 21:56
Elin3
Avatar van Elin3
Elin3 is offline
Maak je niet te druk om dat labeltje. Zie mensen wat meer als persoon dan als man/ vrouw. Misschien val je namelijk wel gewoon op leuke personen, in plaats van specifiek op mannen of vrouwen
__________________
"Ariel, listen to me. The human world is a mess. Life under the sea is better than anything they got up there."
Met citaat reageren
Oud 02-10-2016, 08:50
Pluis
Avatar van Pluis
Pluis is offline
Zoenen is lekker, en dat het met een meisje ook lekker is wil niet zeggen dat je dan gelijk op meisjes valt. Het gaat meer om waar je verliefd op wordt.
__________________
"Haar linker borst is groter, evenals haar rechter"
Met citaat reageren
Oud 02-10-2016, 09:02
fizzle-fluffy
Avatar van fizzle-fluffy
fizzle-fluffy is offline
Het kan ook zijn, dat je opgewonden wordt van meisjes maar verliefd op jongens, of andersom. Is het heel belangrijk voor jezelf het vast te leggen?
Met citaat reageren
Oud 03-10-2016, 10:35
Positive mind
Avatar van Positive mind
Positive mind is offline
Ik zou me er idd ook niet (meer) zo druk om maken. Uiteindelijk wordt je wel verliefd en dan zie je vanzelf of dat op een jongen of een meid is. Laat het tot die tijd lekker in het midden want een sticker veranderd niets aan jou of je situatie. Je bent zoals je bent en dat is prima, waar je ook op valt.
Met citaat reageren
Advertentie
Reageren


Regels voor berichten
Je mag geen nieuwe topics starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag geen bijlagen versturen
Je mag niet je berichten bewerken

BB code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit

Spring naar

Soortgelijke topics
Forum Topic Reacties Laatste bericht
Seksualiteit Voor Lesbies en biseksuelen.
muziek_fan
30 11-06-2002 09:01


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 08:06.