| Advertentie | |
|
|
|
|
|
|
|
Hmmmm vertellen de meeste mensen niet pas dat ze zwanger zijn na de eerste 3 maanden?
Daarom ging ik er een beetje vanuit dat je al zover was eigenlijk.Pretty little liars! Een enorme wijvenserie over een groepje vriendinnen die willen weten wie een van hun vriendinnetjes heeft vermoord, maar in een hele hoop meer drama terecht komen. Ik dacht altijd dat er maar 2 of 3 seizoenen waren maar er zijn er ondertussen al 6 Dus ik heb een beste hoop te Bingen
__________________
It's not lost, it's kept frozen in frost
Omdat t kan! |
|
|
|
|
|
Hmmmm, ik zou juist hier misschien nog wel langer m'n snufferd houden. Maar ik ben dan ook niet zo anoniem meer als jij.
en jaaa ik vind het een aanrader. Maar ik ben nog niet beland op het punt waarop het mysterie ontrafelt is (na seizoen 5 ofzo) en sommigen zeggen dat het nogal een deceptie is.
__________________
It's not lost, it's kept frozen in frost
Omdat t kan! |
|
|
|
|
|
Haha nee dat denk ik idd ook niet. Niemand kent me hier echt! (Oei niet dat ik hele rare geheimen heb ofzo) maar als ik ooit al een foto heb laten zien of naam heb gezegd, dan weet ik 100%zeker dat ik niet eerlijk ben geweest haha.. Juist omdat ik anoniem wilde zijn en blijven.
En t is ook wel bijna 12 weken Ja dat is vaker zo met series, helaas.
__________________
zo,
|
|
|
|
|
|
Ik meen alleen te weten dat je het zusje van een andere ex-forummer bent. Maar daar weet ik verder ook niets over
![]() Hmmmm er zijn maar weinig series die ik helemaal heb afgekeken die een deceptie zijn. Maar ik ben dan ook bij oa Lost en Gossip Girl halverwege afgehaakt.
__________________
It's not lost, it's kept frozen in frost
Omdat t kan! |
|
|
|
||
|
Citaat:
Ik vond prison break, Dexter en uhmmm nog wat(die ik ben vergeten ) echt jammer op het eind...
__________________
zo,
|
||
|
|
|||
|
Citaat:
![]() Citaat:
__________________
Meetwaterkan.
|
|||
|
|
||
|
Citaat:
__________________
|Ratatatatatata boink pfffff|Ben jij de albatrosvos?|Wajonger sinds 2013|Trans Pride|Kringloopvrijwilliger
|
||
![]() |
|
|
Soortgelijke topics
|
||||
| Forum | Topic | Reacties | Laatste bericht | |
| Verhalen & Gedichten |
Anouk en Danny #2 Little Phoebe | 264 | 23-07-2006 15:40 | |
| Verhalen & Gedichten |
[Vervolg]Achter de gele deur #2 Eend | 166 | 20-06-2006 21:32 | |
| Nieuws, Achtergronden & Wetenschap |
Hoe gaat het er nu werkelijk aan toe op een zwarte school? Jabotinsky | 84 | 02-11-2004 02:12 | |
| Verhalen & Gedichten |
[verhaal] Gevangen Zielen, samenvatting van het verleden... (??) Lindatje | 2 | 17-10-2002 15:40 | |
| ARTistiek |
eens verliefd, altijd verliefd... Chloe Siere | 6 | 03-09-2001 21:53 | |
| ARTistiek |
Verhaal - Joey en ik U-NiQ | 7 | 30-08-2001 18:58 | |