Registreer FAQ Berichten van vandaag


Ga terug   Scholieren.com forum / Algemeen / Levensbeschouwing & Filosofie
Reageren
 
Topictools Zoek in deze topic
Oud 24-08-2002, 15:52
TMLWKY
Avatar van TMLWKY
TMLWKY is offline
Hebben jullie dat weleens? Dat de herinnering aan een bepaalde persoon of bepaalde gebeurtenis de hele tijd door je hoofd blijkt spoken, waarvan je je elk detail nog herinnert...

Is dat dan gewoon een gebeurtenis/persoon die ene diepe indruk op je heeft gemaakt, of kan het een boodschap zijn van Gene Zijde of je onderbewustzijn? Wat denken jullie?
Met citaat reageren
Advertentie
Oud 24-08-2002, 17:24
legatus
Avatar van legatus
legatus is offline
Kan het een boodschap zijn van Gene Zijde als je je iets herinnert dat persoonlijk gezien waardevol is?

Je herinnert je het zo goed omdat het belangerijk was voor jezelf. Niet voor een bovenaardse entiteit.

Dus omdat ik [bijv.] een bepaalde muzikaal nummer al jaren in m'n kop heb hangen is dat omdat het een boodschap is van Gene Zijde en niet omdat het nummer me zo aanspreekt of uit een belangerijke periode uit m'n leven is?

Het is niet eens onderbewust. Ik weet wat het voor me betekent. Maar sommige zaken zouden inderdaad onderbewust zijn. Maar je zult wel wat specifieker moeten zijn.
__________________
"The schizophrenic is drowning in the same waters in which the mystic swims with delight" -- Joseph Campbell (Mintz, 1983)
Met citaat reageren
Oud 25-08-2002, 17:30
sase
Avatar van sase
sase is offline
Het lijkt mij gewoon iets dat erge indruk op je heeft gemaakt, waardoor je erg blij werd, of verdrietig, of je schuldig ging voelen etc.
__________________
To see her is to love her, love but her, and love forever
Met citaat reageren
Oud 25-08-2002, 22:08
never mind
Avatar van never mind
never mind is offline
ok, mijn heldere, oude herrineringen zijn o.a.:

A: ik was drie/vier en zat in een buggieachtig ding uit te kijken over de bowlingbaan. Shot van bowlingbaan komt steeds terug in mn hoofd
B: een jongen van mijn vroegere school zat op zijn fiets, stond stil, had zijn voeten op zijn trappers, zijn handen aan het stuur, leunde tegen het hek aan.

Tja, het heeft volgens mij beide niet veel indruk op me gemaakt ik heb geen flauw idee waarom ik dit soort beelden onthoud. Het is meestal een soort foto, geen hele 'gebeurtenis' alleen een plaatje... Tiz gewoon blijfen hangen denk ik
__________________
*engeltjuh* fliefd!
Met citaat reageren
Oud 26-08-2002, 09:25
Nomen-nescio
Nomen-nescio is offline
het lijkt mij dat het gewoon 'n gebeurtenis is die diepe indruk op je heeft gemaakt.. "t was idd misschien belangrijk voor je.
__________________
"Een doel is slechts belangrijk als idee. Het gaat om het werk dat tot het doel leidt. Dat vervult het leven met zin."
Met citaat reageren
Advertentie
Reageren


Regels voor berichten
Je mag geen nieuwe topics starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag geen bijlagen versturen
Je mag niet je berichten bewerken

BB code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit

Spring naar

Soortgelijke topics
Forum Topic Reacties Laatste bericht
Verhalen & Gedichten [verhaaltje] Een begin?
duivelaartje
33 11-04-2005 17:37
Verhalen & Gedichten Winnaar verhalenwedstrijd: Lieveling
Reynaert
56 19-04-2004 11:54
Verhalen & Gedichten Verhalenwedstrijd: Lieveling
Ieke
0 20-02-2004 09:10
Levensbeschouwing & Filosofie kerstofobie: IK HAAT KERST!
frankzinnig
71 30-03-2003 07:46
De Kantine De abt van Sion (hoe denk jij erover?)
Internationalist
15 20-05-2002 15:47
Verhalen & Gedichten ik wil weer voelen...
Dragon's Mistress
1 21-09-2001 14:28


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 11:34.