![]() |
|
![]() |
http://www.internetshop.nl/public/in...ed-slecht.html
Samenvattend kunnen we concluderen dat het veiliger en gezonder is om onder een zonnebank te bruinen dan in de zon omdat we: 1. bij een zonnebank weten wat we aan het doen zijn (huidtype & lampen) 2. de tijd nauwkeurig kunnen doseren en beheersen en we het gebruiken zoveel als goed voor ons is en niet meer. 3. niet meer overmatig aan UV-licht blootgesteld hoeven te worden tijdens onze zonnige vakanties
__________________
:|
|
![]() |
|
het verhaal "je krijgt huidkanker van een zonnebank" komt doordat de meeste mensen zich niet insmeren (niet beschermen tegen evt. schadelijke stralingen) als ze onder de zonnebank gaan en daardoor dus kunnen verbranden en daardoor huiskanker kunnen krijgen. Ook onder de zonnebank moet je je huid beschermen!
Als je vaak zonnebankt, krijg je (later) sneller een rimpeligere huid. Maar 2x per jaar een kuur van 10x en voor de rest gedoseerd zon in de zomer is niet slecht. Zelfs goed om je huid(pigment) aan het einde van de winter alvast te laten wennen aan "zon", i.p.v. je huid in de zomer meteen bloot te stellen aan volle zon.
__________________
(geen signature)
|
![]() |
||
Citaat:
__________________
Al is de reiziger nog zo snel, de ns vertraagt hem wel.
|
![]() |
|
|
![]() |
||||
Forum | Topic | Reacties | Laatste bericht | |
Lichaam & Gezondheid |
Zonnebank bescherming Balance | 15 | 15-04-2009 14:55 | |
Lichaam & Gezondheid |
wit rondje boven billen door zonnebank.. i'mstronger | 12 | 09-03-2005 15:29 | |
Lichaam & Gezondheid |
zonnebank girly18 | 16 | 16-10-2004 20:08 | |
Lichaam & Gezondheid |
na zonnebank Verwijderd | 9 | 16-02-2003 19:19 | |
Lichaam & Gezondheid |
Zonnebank enkel voor vrouwen? Jeronimo | 2 | 10-04-2002 18:46 | |
Lichaam & Gezondheid |
Zonnebank Henkbeckham | 19 | 04-02-2002 13:22 |