Advertentie | |
|
![]() |
||
Citaat:
__________________
De enige domme vraag is de niet gestelde vraag. (© Caatje) | Ik ben gelukkig, gelukkig (naar Brigitte K.) | Koeien!!!! (© Brigitte Kaandorp) | ergo
|
![]() |
||
Verwijderd
|
Citaat:
Back ONtopic. |
![]() |
||
Verwijderd
|
Citaat:
En van mij ben je niet beter gewend, dat zal wel komen door die topics van je... En ach, spreek voor jezelf.. |
![]() |
|
Blabla, waarom gaan jullie beide niet naar Onzin
![]() Overigens... ik denk niet dat je ze zomaar mag gebruiken. Je kunt best wat maken wat er erg op lijkt, dat mag wel, denk ik. En als je het dan niet meer wilt, tsja, dan niet he ![]()
__________________
yupyup.
|
![]() |
||
Citaat:
en wat die post betreft, je begrijpt best wel wat ik ermee bedoel.. als je nog niet eens de moeite wil nemen om een kleurtje te veranderen dan denk ik niet dat je het ver schopt met je website ![]()
__________________
[AvatarDraw(c) v1.0 is uit de lucht (en per ongeluk van mijn hardeschijf verdwenen tijdens het weggooien ervan
|
Advertentie |
|
![]() |
|
|
![]() |
||||
Forum | Topic | Reacties | Laatste bericht | |
Software & Hardware |
Centraal spyware, adware & virussen topic [5] M@rco | 499 | 26-03-2008 13:10 | |
Software & Hardware |
EULA Microsoft balkey | 52 | 20-09-2007 20:57 | |
Software & Hardware |
Hoe maak je je CD bootable? Pufsnuivert | 9 | 31-12-2006 17:59 | |
Software & Hardware |
[Centraal] Spy-, adware & virussen [4] M@rco | 500 | 01-12-2006 11:27 | |
Software & Hardware |
[Virus] Computer doet raar Metal | 9 | 31-01-2005 22:01 | |
Software & Hardware |
MSN Messenger dafelix | 498 | 15-04-2004 08:31 |