Advertentie | |
|
![]() |
||||
Citaat:
Citaat:
Citaat:
![]()
__________________
PDP, VAX en Alpha fanaat ; HP-Compaq is de Satan! ; Bidt u allen dagelijks richting Maynard! ; Ernie==lief ; Het leven begint bij 150 km/u ; aka Desje
|
![]() |
|
Als mijn vriend niet bij me is, dan onderneem ik ook zat leuke dingen. Als ik vakantie heb door mijn studie, moet hij overdag gewoon werken .. dus vermaak ik me ook zonder hem. We zien elkaar dan gewoon 's avonds en de weekenden.
Maar met hem samen is alles wel veel leuker. Ik zou in mn eentje echt nooit een stuk gaan wandelen, en met hem vind ik dat geweldig om te doen. Lekker lopen, kletsen enzo .. En zo heb ik dat met nog wel meer dingen. Er is voor mij geen geschikter persoon dan hij, om lekker een dag mee weg te gaan. We gaan vaak naar Amsterdam of een andere grote stad, en uit eten e.d. Mja, t liefst doe ik de dingen wel met hem ![]()
__________________
You look into her angel eyes
|
![]() |
|
Verwijderd
|
Het ligt eraan hoe ik me in het algemeen voel.. Wanneer ik niet zo lekker in mn vel zit kan ik ineens heel onzeker en paniekerig worden over zijn gevoelens voor mij, en het andere moment ook ineens weer heel bang voor het hele idee 'liefde'.
Ik mis hem dan, maar voel me niet verloren of wat dan ook. Ik heb tijd voor mezelf nodig, veel tijd voor mezelf, en die heb ik dan, en die heb ik ook nodig ![]() Ik zou hem niet altijd om me heen willen hebben, omdat ik dat met niemand wil.. Maar als ik hem best lang niet zie of spreek, ja, dan moet ik toch zn stem wel weer even horen enzo ![]() |
![]() |
|
Mijn vriend woont 250 km bij me vandaan, dus ik weet hoe het is als hij er niet is...
Aangezien ik hem vooral in de weekenden zie ga ik als hij er niet is gewoon naar school en doe dingen met vrienden enzo, maar ik mis hem natuurlijk wel. Niet alsof ik de hele tijd aan hem zit te denken maar af en toe doet of zegt iemand iets en dan moet ik aan hem denken ![]() Ik heb best een eigen leven hoor, maar ik doe idd ook meer dingen MET hem, gewoon omdat veel dingen leuker zijn om met z'n tweeen te doen ![]()
__________________
Je moet de waarheid niet verwarren met de mening van de meerderheid - Loesje
|
![]() |
|
![]() |
hmm, ik zie mn vriend wel op school dus ben gewend hem vaak wel te zien, maar afspreken is minder vaak. Als ik toevallig vroeg uit ben of een weekend niets te doen heb, dan kan ik wel een beetje doelloos zitten nixen en dan bedenken dat ik veel liever bij hem was geweest maarja meestal heeft hij wel iets te doen dan want anders hadden we denk ik ook wel afgesproken. ach...soms komt het zo uit dat mijn vrienden het heel druk hebben en hij ook met zijn vrienden, tsja en dan zit ik wel een beetje beteuterd alleen thuis ja
![]() ![]() ![]()
__________________
The world moves fast and it would rather pass by.Then to stop and see what makes one cry...(2pac)
|
![]() |
|
![]() |
Ik mis mijn vriend als ik niet bij hem ben, maar dat vind ik wel fijn eigenlijk. Dan voelt het goed als ik hem weer zie.
Ik heb ook veel tijd voor mezel nodig, gewoon om muziek te luisteren of iets te lezen enzo. Maar ik zie mijn vriend ook niet elke dag dus dat komt allemaal wel goed uit ![]() Maarja, dan is zijn terugkomst vast erg fijn ![]() |
Advertentie |
|
![]() |
|
|
![]() |
||||
Forum | Topic | Reacties | Laatste bericht | |
Lifestyle |
streetstyle-streetfashion Emelien | 131 | 13-06-2009 16:21 | |
Verhalen & Gedichten |
[Vervolg]Achter de gele deur #2 Eend | 166 | 20-06-2006 20:32 | |
Liefde & Relatie |
wat moet ik doen? sweetsummergirl | 14 | 27-06-2004 12:27 | |
Liefde & Relatie |
verkering met broer van vriendin little_sunshine | 22 | 11-05-2003 13:17 | |
Drugs & Alcohol |
De serie Drugs en Drank in De gelderlander Isa | 3 | 20-03-2003 21:20 | |
Liefde & Relatie |
jaloers Verwijderd | 10 | 17-09-2002 21:58 |