Advertentie | |
|
![]() |
|
![]() |
Ik wil niets veranderen. Natuurlijk zijn er erge dingen gebeurd in het verleden, maar die hebben er wel in meerdere of in mindere mate gezorgd dat de wereld er zo uitziet. En meemaken? Echt vanalles.
![]()
__________________
.. zegt de liberaal.
|
![]() |
|
Verwijderd
|
Veranderen niets.
Ik zou wel naar de jaren tachtig terug willen, in de VS. Bij voorkeur in Detroit of Chicago, en daar dan de arty quasi-gaye-student uithangen die hippe feestjes bezoekt waar mannen als Frankie Knukles, Joe Smooth, Juan Atkins en Derrick May draaien. Ja, dat waren nog eens tijden... |
![]() |
|
Op het moment dat de christelijke kerk zoveel macht kreeg en die deze ging misbruiken door iedereen dom te houden, waardoor open-minded ontwikkelingen in de wetenschap en technologie tegengehouden werden of dwars geboomd werden.
En de slavenhandel, het verneuken van de leefomgeving van de Inuiten ("eskimo's"), apartheid in Zuid-Afrika, WOI en WOII,.. ach zoveel eigenlijk ![]()
__________________
Bureaucracy is the death of any achievement.
|
![]() |
||
![]() |
Citaat:
![]() ![]()
__________________
Als de Indianen een stenger toelatingsbeleid hadden gevoerd was het nu niet zo'n puinhoop geweest in de VS.
|
![]() |
|
![]() |
Uhm de verovering van Zuid-Amerika door de Spanjaarden.. Ik ben benieuwd of als de Spanjaarden daar niet geweest waren de Inca's en de Azteken nu aan de macht zouden zijn en we allemaal Quechua of Nahua zouden spreken (resp. de taal van de Inca's en de Azteken..)
__________________
say what you like I couldn't care, no one needs you. you're stuck in your own private little neverland..
|
![]() |
|
meemaken: het moment dat de wereldvrede aanbreekt
![]() veranderen: het moment dat ik vriendschap sloot met een zeker persoon ---> heb ik veel spijt van gehad, als dat niet gebeurde was me een hoop verdriet bespaard gebleven ![]()
__________________
Love me or leave me...Where is everybody going?
|
![]() |
||
Verwijderd
|
Citaat:
![]() Het moment dat ik mee wil maken. Dat ik slaag voor mijn universitaire opleiding ![]() |
![]() |
||
Verwijderd
|
Citaat:
![]() |
Advertentie |
|
![]() |
|
|
![]() |
||||
Forum | Topic | Reacties | Laatste bericht | |
Nieuws, Achtergronden & Wetenschap |
Zwarte Piet DAH | 417 | 03-08-2016 22:01 | |
Levensbeschouwing & Filosofie |
Allah en God MaxiDirk | 3 | 23-01-2011 21:10 | |
Psychologie |
Medicatie.... Verwijderd | 51 | 16-07-2009 00:41 | |
Levensbeschouwing & Filosofie |
De hemel als 'eindstation'? wondersbestaan | 151 | 23-03-2004 09:35 | |
Huiswerkvragen: Klassieke & Moderne talen |
oud nederlands...vraagje Toet0r | 13 | 18-02-2003 13:57 | |
Levensbeschouwing & Filosofie |
Dag des Oordeels Mujahidien | 82 | 24-02-2002 21:59 |