Advertentie | |
|
![]() |
|
ik vond ze ten tijde van Parachutes geweldig, vind het nu steeds minder worden. Zal ook wel komen omdat je het op elke hoek van de straat hoort.
Live zijn ze wel nog steeds enorm goed. Heb ze nu 5x live gezien en ben elke keer zwaar onder de indruk geweest. [schaamteloze promotiemode] Btw, check mijn site coldplayfans.nl [/schaamteloze promotiemode]
__________________
'n stukkie van 'n bloemkool is ok weer'n bloemkooltie op zich
|
![]() |
||
Citaat:
![]() |
![]() |
||
Citaat:
laat maar: ik vind ze gewoon leuke muziek maken, maar ben geen huge fan. (of bevestig ik nu juist wat loempia a. zei? owjeeej ![]()
__________________
Nanoee..nanoe!!!
|
![]() |
|
ik vind ze overschat, omdat ze met bands als radiohead vergeleken worden, en dat gaat me toch een beetje te ver. geen woord over de kwaliteit van hun muziek, die is goed hoor, maar het is stom om die vergelijking te trekken.
overigens vind ik wél dat ze er op achteruit zijn gegaan met het laatste album, vind het eerste album gewoon beter, maar of dat nu aan het succes van ze ligt weet ik niet.
__________________
dónde está la playa?
|
![]() |
|
|
![]() |
||||
Forum | Topic | Reacties | Laatste bericht | |
Muziek |
Coldplay 7 Juli Gelredome Paniccore | 210 | 13-07-2005 16:00 | |
Muziek |
Crazy Frog declasseert Coldplay Love_Fulfilled | 62 | 11-06-2005 16:15 | |
Muziek |
chris martin (zanger coldplay) agressie op auto geuit?? Just-Rian | 55 | 10-08-2003 13:30 | |
Muziek |
Live + Coldplay in Goffertpark IEMOW-KOR | 105 | 01-04-2003 20:46 | |
Muziek |
Radiohead en Coldplay op werchter '03! my iron lung | 37 | 23-02-2003 00:43 | |
Muziek |
Coldplay Barbabarbara | 57 | 07-07-2002 17:50 |