echt waar, ik zou er alles voor over hebben om weer lekker naar de basisschool of vooral de kleuterschool te gaan, echt vet!!!!!!!
De mooiste tijd uit mijn leven echt dat komt nooit meer terug, zo goed kan het nooit meer worden. Vechten om onbenullige dingetjes, een paar klappen uitdelen en dan de volgende dag het weer gewoon goed maken. Lekker op mijn fietsje de hele dag rondrijden en met lego bouwen. In de zomer elke dag naar het open lucht zwembad met de hele klas. Hutten bouwen, liefdesbrieven aan meisjes schrijven, school zonder huiswerk!!!!!! En op Woensdagmiddag vrij.
Schit, Ik zou mijn leven van toen zo graag over willen doen. Naderhand is het eigenlijk alleen maar achteruit gegaan, tot nu toe, Nu begin ik eindelijk het idee te krijgen dat ik zelfstandig ben en kan doen wat ik wil, als je 16 bent wil je veel maar moet je aan 1 stuk door verantwoording afleggen.
Nee.....laat mij maar met lego spelen.