Oud 26-10-2002, 18:59
droomkoningin
Avatar van droomkoningin
droomkoningin is offline
Hey lovertjes

Ik heb een hele lieve vriend en het gaat nog steeds kei goed tussen ons. Ik ga hier nu ook geen probleem neerzetten ofzo, maar gewoon uit nieuwsgierigheid (jaja, alweer!).
Ik ben dus superblij met mijn vriend (en hij ook met mij als het goed is ). Maar soms mis ik de spanning tussen mij en een andere jongen zoals eerst met uitgaan. Ik zal ff uitleggen wat ik zo'n beetje bedoel. Met uitgaan, of in de stad, of zwembad ofzo en je hebt geen vriend/in en je ziet een ontzettend aantrekkelijke jongen/meisje en je probeert in contact te komen met diegene. En als je dan merkt dat hij/zij ook wat met je wil dan voel je echt zo'n (heerlijk wil ik niet zeggen) spanning. Het onbekende zeg maar. De laatste tijd hebben mijn vriend en ik het steeds vaker, de spanningen van het begin en das kei leuk... Maar soms mis ik dat met andere jongens... Snappen jullie wat ik bedoel en herkennen mensen dit? Ik zit er niet mee, maar gewoon (jaja) uit nieuwsgierigheid.

groetjes
__________________
~Jij bent mooi, niet mooier, jij bent anders mooi~Mijn advies: blijf dan weg!~I can't feel a thing from my head down to my toes~
Met citaat reageren
Advertentie
Oud 27-10-2002, 00:13
Verwijderd
Hey tortelduifje, de passie van het verboden vrucht en / of het ontdekken van iets nieuws is nou eenmaal spannender als elke dag met dezelfde bekende rond te hangen.

Normaal dus dat je dat mist. Sommige mensen kicken ook zo op dat gevoel dat ze onmogelijk een relatie kunnen onderhouden..
Met citaat reageren
Advertentie
Reageren

Topictools Zoek in deze topic
Zoek in deze topic:

Geavanceerd zoeken

Regels voor berichten
Je mag geen nieuwe topics starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag geen bijlagen versturen
Je mag niet je berichten bewerken

BB code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit

Spring naar

Soortgelijke topics
Forum Topic Reacties Laatste bericht
Psychologie Gespannen
Mariposa
6 10-05-2008 22:39
De Kantine waardeloze promotie
Uice
500 10-11-2007 15:43
Lichaam & Gezondheid Wat heb je nou altijd al willen weten over het menselijk lichaam? #3
Bloem
500 06-11-2007 23:21
Liefde & Relatie wat zegt spanning?
Sangria
12 07-12-2005 21:17
Nieuws, Achtergronden & Wetenschap Terreur teistert scholier
koelieboelie
191 27-06-2005 01:59
Nieuws, Achtergronden & Wetenschap Positieve discriminatie
Verwijderd
63 19-07-2003 17:13


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 00:03.