Advertentie | |
|
![]() |
||
Citaat:
__________________
Ik Heb Gelijk!!!
|
![]() |
||
Citaat:
Weet het eigelijk nog neit zeker, aangezien ik denk dat het ziel van de mens uiteindelijk ook op andere planeten verder gaat...maar er zijn zooooveel planeten (ook die wij gewoon niet kennen) dat die misschien bewoond worden door iets anders.
__________________
euh
|
![]() |
|
Jah daar heb je wel gelijk in...
vind het sowieso een creepy idee dat we niet weten waar het heelal ophoudt. Ik bedoel, wetenschappers vertrouwen blind op allerlei deeltjesmodellen en blije theorieen maar ondertussen... Argh! kan er gewoon met mijn verstand niet bij dat het heelal niet ophoudt. Want als het heelal ophoudt, wat zit er dan daarachter?
__________________
One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them
|
![]() |
||
Citaat:
![]() Die vraag zit al zolang als ik besta en kon denken in mijn hoofd ![]()
__________________
euh
|
![]() |
||
Citaat:
__________________
Ik Heb Gelijk!!!
|
![]() |
|
Ik geloof wel in het bestaan van buitenaardse intelligentie, of deze hier al geweest is
![]()
__________________
In the end we will not remember the words of our enemies, but the silence of our friends
|
![]() |
|
![]() |
ach joh die lui komen nooit hierheen want die zijn door de evolutie genetisch geschikt gemaakt voor hun eigen omgeving en het dient voor hen dus geen enkel nut om ons hier een beetje te komen plagen ogf bang maken of helpen (hahaha helpen).
__________________
detach_yourself@hotmail.com
|
![]() |
|
![]() |
Ik denk wel dat er ergens wezens zijn die hoger zijn dan ons, die wij niet kunnen zien. ik heb er mer CryperA ook wel eens over gediscussierd, en toen was ik het wel met haar eens. Ook wat ze nou had geschreven.
Greetszz MoonNature
__________________
hoe beter je de mens leert kennen, hoe meer je van dieren gaat houden
|
![]() |
||
![]() |
Citaat:
Dan zou t ook oneindig zijn...
__________________
Twee gekken die zeiden: "Wij 3-en, zijn alle 4 een soort van genieën"- spreek wartaal, doe raar - Iets geks geen bezwaar - Geniale fantasmagorieën -
|
![]() |
|
Ik denk dat er best een einde aan het heelal kan komen, want tussen de planeten daar is gewoon niks. Dat is ook gewoon leegte.
Het is moeilijker te geloven dat het gewoon ophoudt omdat alles wat je ziet je hele leven, doorgaat ergens naartoe. Maar dat maakt het niet onmogelijk dat het ergens anders wel zo is. Ik vindt het moeilijker te geloven dat het oneindig doorgaat dan dat er vanaf een bepaald punt gewoon niks meer is. hmmzzz, begrijpen jullie t nog? ![]()
__________________
"Waarheid zit anders vol paradoxen."
|
![]() |
|
Er zal vast wel "leven" zijn buiten de aarde... maar wij zullen het nooit kunnen begrijpen of omschrijven. Die "aliens" zijn totaal anders dan wij, geen hoofd, veel kleiner of groter, geen ogen, andere soorten zintuigen/spijsvertering/energieomzetting/denkvermogen/enz. enz. enz. Of ze intelligent zijn of niet kan je niet zeggen, intelligentie is een door mensen verzonnen begrip en daarom niet toepasbaar op aliens.
Het heeft allemaal geen zin om erover te speculeren, je kan het je toch niet voorstellen...
__________________
...
|
![]() |
|
Er zijn:
Miljarden sterren in één melkwegstelsel. Er zijn Miljarden melkwegstelsels in het heelal. Bij ongeveer 50% van de sterren zitten planeten. Bij ongeveer 23% van de planeten is een atmosfeer. STEL: Bij ongeveer 2% van de planeten met atmosfeer zit bacteriëel leven. Vertel mij maar eens, waarom er dan niet ook intelligent leven kan zijn!!! Zelfs als het maar 1 op de miljoen is, zijn er duizenden planeten met intelligent leven. Nu is de vraag: Hoe intelligent. Waarom zouden die soort(en) zich sneller ontwikkelen dan wij? Waarom zouden zij opeens hier komen en een invasie voorbereiden? Waarom zouden ze uberhaubt vijandig zijn? Uit de film: 'Het zou een afschuwelijke verspilling van ruimte zijn, als wij de enigen waren...'
__________________
Mithhuanion; Poet and Writer
|
![]() |
|
hmm...met deze post gaan jullie niet blij zijn, ik heb al vele mensen beledigd hiermee terwijl dat totaal niet de bedoeling is, het is gewoon mijn mening, en die mag ik openbare, wil er niemand mee beledigen....hope u`ll understand that...
Anyway, mijn mening is dat er wel buitenaardsleven is, en dat et INTELLIGENTER is dan ons. Ik geloof gewoon wel in Buitenaardsleven, en ik vind dat de mens per defenite dom is (zoals ik al melde, nix persoonlijks, meeste hier ken ik niet eens, en ik val zelf nog steeds onder mens....althans, dacht ik...dus dan zou ik mezelf net zo erg beledigen.). Als de mens slim was geweest, en ze konden al overleven miljoenen jaren geleden, wrom zijn ze dan ooit gaan veranderen ? De mens vind zichzelf slim, en dat maakt em dom. Ze durven over het algemeen fouten niet toe te geven vanwege dat ze te trots zijn, maar trots waarop ? op et feit dat ze mens zijn ? daar zijn er miljoenen van, en allemaal even stom, dus ik schaam me eerder dan dat ik er trots op ben. Daarnaast denk ik, maar dat komt van wicca, dus niet wicca`s zullen dit wel niet zo boeiend vinden, dat de mens Stom is vanwege wat ze de natuur aan doet. Ze vind zelf van alles uit, en dat is per defenitie geweldig, maar dat gaat ten koste van de natuur, en ik ben er van overtuigd dat de natuur meer kr8 bezit, dan al die domme uitvindingen bij elkaar...maar dat zal de mens waarschijnlijk nooit inzien. iets waar de mens te dom voor is, en ze dus niet snappen, labellen ze niet als moeilijk, maar als gevaarlijk. Ook vind ik het nergens op slaan dat de mens dieren ziet as minderwaardig, misschien zijn sommige dieren wel veel slimmer dan ons, maar verstaan wij ze niet en dus zijn ze dom. Als de natuur beter is dan al die uitvindingen, zou dan niet iedere diersoort slimmer zijn dan de mens ? kortom, ze durven niet uit te komen voor fouten, onbekende willen ze niet leren kennen, staan niet open voor andere dingen dan wat ze zelf vinden, wat is hier slim aan ? DE MENS IS DOM ! zow, dat moest ff, nu et commentaar afw88 ![]()
__________________
Yesterday is history, Today is a gift, Tomorrow is mystery
|
![]() |
|
Denk eigelijk dat het langzaam aan positiever zal worden. Het schijnt toch ook dat er nu steeds meer nieuwetijdskinderen worden geboren? Plus dat mensen ook nog eens meer nadenken...
Denk trouwens, als het alleen negatiever zou worden dat de mens zichzelf niet vernietigd, maar dat er iets zou gebeuren als flinke natuurrampen dat alles overnieuw zal beginnen ooit... (dit is ff kort, maar heb er zooovaak discussies met verschillende mensen over gehad)
__________________
euh
|
![]() |
||
Citaat:
__________________
Mithhuanion; Poet and Writer
|
![]() |
|
De vraag die we ook nog kunnen stellen is ;
Is er ergens buitenaards leven ? zo ja, zouden die al van ons bestaan af weten of misschien zelfs hier al geweest zijn, of zouden die nog niet zover zijn ?!.....das ook leuk om over te discuseren, dus laat de reply`tjuhs maar komen mensen ! ![]()
__________________
Yesterday is history, Today is a gift, Tomorrow is mystery
|
![]() |
|
![]() |
Ik denk wel dat ergens die wezens zijn, dat ze er misschien al langer dan ons zijn, en ze weten misschien wel van ons. Alleen met ons weinig hersengebruik, kunnen wij ze niet zien of wat dan ook.
Dat denk ik dusz
__________________
hoe beter je de mens leert kennen, hoe meer je van dieren gaat houden
|
![]() |
|
![]() |
tuurlijk bestaan die.
en t hoeft ook niet zo te zijn dat er de zelfde omstandigheden moeten zijn als op aarde qua temperaturen etc. t leven past zich op die planeten wel aan aan de omstandigheden dacht ik zo. en ze zijn allang op aarde.... neem nou de geitenzuigers uit brazilie. diverse verminkingen van koeien. close encounters. foto's van buitenaardsen. video. etc etc |
![]() |
|
Verwijderd
|
Tuurlijk bestaan aliens.
Sterker nog: Het heelal is oneindig groot, ook al is dit voor de mens onmogelijk / heel moeilijk te begrijpen. Gevolg daarvan is dat ALLES dus bestaat. Wat weer betekent dat er nog meer intelligent leven is. bovendien bestaat alles ook nog eens oneindig vaak, dus er is ergens in het heelal een aarde PRECIES zoals de onze met dezelfde mensen, dezelfde gewoontes, dezelfde namen etcetera. Er KAN gewoon geen andere verklaring zijn dan deze, want als het heelal begrenst zou zijn zou dat dus betekenen dat er daarbuiten niets meer is, maar dat kan niet, want als er niets is het dus leeg dus is er wel wat. [edit] Ik weet het zelfs nog leuker te vertellen ![]() Er is ergens nog zo'n forum net als deze, waar dezelfde threads opstaan met dezelfde reacties. En dit dan niet 1x, maar oneindig vaak. Best wel scary als je het mij vraagt [/edit] Laatst gewijzigd op 16-06-2002 om 20:44. |
![]() |
||
Citaat:
![]() Hier staat er iets van: http://www.kynd.net/~birdsong/intuitie/nieu.htm
__________________
euh
Laatst gewijzigd op 16-06-2002 om 21:17. |
![]() |
||
Citaat:
Wie weet zijn er bacterieen te vinden (ook levens!)... Misschien op Europa (maan van Jupiter) dat daar leven te vinden is. En anders misschien wel in een ander zonnestelsel die vrij identiek is aan de onze (zoals ze recent ontdekt hebben (ben alleen nu even de naam van de ster (zon) vergeten)). Gatara |
![]() |
|
Ja duh, er zijn allang buitenaardse bacterien gevonden, ook bacterien die bevroren zijn, toen ze werden warmgemaakt hier op Aarde begonnen ze weer te leven. Er is allang bekend dat er ook leven is op andere planeten, maar dan van die bacterien en geen intelligente menselijke wezens met grote hoofden en in insectenhoofden.
__________________
Mooi geschreven heh?
|
![]() |
||
Citaat:
|
|
|
![]() |
||||
Forum | Topic | Reacties | Laatste bericht | |
Films, TV & Radio |
Paul & Andere Familievriendelijke Alien-films Mathilde86 | 5 | 26-02-2011 12:23 | |
Levensbeschouwing & Filosofie |
de zogenaamde aliens..zijn wij dat niet? Verwijderd | 31 | 25-03-2004 10:28 | |
Flora & Fauna |
aliens loes1986 | 3 | 09-01-2004 05:37 | |
Films, TV & Radio |
Alien 5 Upke | 3 | 04-07-2003 14:59 | |
Films, TV & Radio |
[Science-Fiction] Aliens Diesel | 10 | 05-06-2003 22:53 | |
Levensbeschouwing & Filosofie |
het verschil tussen de mensenheid en de 'aliens' magic feelings | 13 | 07-10-2002 17:26 |