Advertentie | |
|
![]() |
|||
Citaat:
Citaat:
__________________
"The schizophrenic is drowning in the same waters in which the mystic swims with delight" -- Joseph Campbell (Mintz, 1983)
|
![]() |
|
Mens is inderdaad al zéér lang intelligent. Ik had een stuk gelezen waarin zelfs gesteld wordt dat ze al 250000 jaar intelligent zijn... - ze hebben echter nog geen overtuigende bewijzen maar ze werken eraan.
(bron: national geographic (tijdschrift)) Tijdreizen kan niet. Het enige wat je kan doen is met de lichtsnelheid reizen en dan sta je vermoedelijk stil. Dus in jouw superraket verstrijkt je tijd wel, maar als je terugkomt, aannemende dat acceleren en remmen in totaal 3 uur heeft gekost, maar is er buiten maar 3 uur verstreken (op een reis van een week bijvoorbeeld). Terug kan niet. - zoals legatus ook al zei. Onzichtbaarheid is ook erg tricky. We snappen er nog weinig van maar het lijkt wel te kunnen, zie dark matter. - Maar ik denk niet dat je jezelf onzichtbaar kunt maken. Wij zijn namelijk niet opgebouwd uit dark matter.
__________________
Ik denk meer dan jij dus ik besta meer dan jij.
|
![]() |
||
Citaat:
Anyway, onverklaarde bezoekers kunnen overal vandaan komen, vandaar dat het onverklaarde bezoekers zijn. Andere planeten, andere tijd, andere dimensie/universum, andere materiefase, hel, weet ik veel.. Het is beslist geen raar idee MegaManX.
__________________
I thought we were an autonomous collective!
|
![]() |
||
Citaat:
Onzichtbaarheid is heel misschien mogelijk... en dan nog, ik weet wel interessantere dingen dan naast jouw staan. Maar we weten nog niet eens zeker dat we bezoekers hebben. ALs ze er zijn weten we wel zeker dat ze niet uit toekmst komen.
__________________
Ik denk meer dan jij dus ik besta meer dan jij.
|
![]() |
|||
Citaat:
volgens mij heeft zon alien een paar posts verwijderd (omdat we akelig dichtbij de waarheid zaten natuurlijk) en mijn geheugen gewist Citaat:
NU denk je dat het onmogelijk is, jouw hersens kunnen het niet bevatten maar zou het zo kunnen zijn dat onze nakomelingen in de toekomst zoooo slim zijn en vergevorderd dat tijdreizen katepis is voor hun
__________________
Stars shine bright, but the light rarely stays on
|
![]() |
||
Citaat:
Ik kan me meerdere dimensies van tijd voorstellen en ook al bijna hoe de wereld er daarbij uitziet. Mijn hersenen kunnen het in tegenstelling tot de meeste mensen wel bevatten. Ik heb alleen uit zeer veel betrouwbare bronnen gehoord dat het niet mogelijk is en met de argumenten die ze erbij gaven geloofde ik ze wel. Ergens moet dat ook wel maar ergens ook weer niet. Het universum zou dan barsten van paradoxen... maar hoe merk je die op? Zelf ben je maar 1 van de cycly van die paradox...
__________________
Ik denk meer dan jij dus ik besta meer dan jij.
|
![]() |
||
![]() |
Citaat:
![]() ![]() |
![]() |
||
Citaat:
![]()
__________________
Ik denk meer dan jij dus ik besta meer dan jij.
|
![]() |
||
![]() |
Citaat:
|
![]() |
||
![]() |
Citaat:
"Zo'n redenering is niet juist. De situatie is wat de rol van A en B betreft niet symmetrisch. De beweging van B is op bepaalde momenten versneld of vertraagd, die van A niet. Dit blijft zo in ieder ander inertiaalsysteem waarin men de situatie zou kunnen bekijken." (Inleiding in de speciale relativiteitstheorie - Prof. Pierre van Baal) |
![]() |
||
![]() |
Citaat:
![]() ![]() "Een tijdsinterval dt in een inertiaalsysteem S wordt in een systeem S' dat zich met snelheid u ten opzichte van S beweegt een interval dt' = gamma(u)*dt = dt/sqrt(1- u^2/c^2)" (Prof. Pierre van Baal - Inleiding in de SRT) Laatst gewijzigd op 24-10-2002 om 11:22. |
![]() |
|
Het ligt niet aan de hersenen...
Met exact dezelfde hersenen konden de romeinen zich electriciteit niet voorstellen, laat staan ontwikkelen. Over 1000 jaar hebben we meer basiskennis dus kunnen we verder omhoog. Maar natuurwetten veranderen niet. En als wij nu een dergelijke formule vinden voor energiekosten lichtsnelheid dan klopt die dan nog steeds. - Net zo als 1+1 sinds de eerste holbewoner die het bedacht nog steeds 2 is.
__________________
Ik denk meer dan jij dus ik besta meer dan jij.
|
![]() |
||
Citaat:
__________________
Mooi geschreven heh?
|
Advertentie |
|
![]() |
||
Citaat:
trug de tijd in kan niet, GOT IT? jezus, moeilijk om te snappen ofzo? zelfs na 1000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000 000000000000000000000000000000000000000000000000000 jaar evolutie niet :/ capice? fuck sake ![]() ga nou maar blij mediteren(/fighten ![]() ![]()
__________________
- the vøøðøø who do what you don't dare do people -
|
![]() |
|
Ik snap jullie eigenlijk allemaal wel, maar ik ben het er ook mee eens dat niemand met 100% zekerheid kan zeggen dat tijdreizen onmogelijk is.
Kijk als je zegt bij de lichtsnelheid staat de tijd stil wil ik dat best geloven (het zal best waar zijn) en ik snap ook dat we niet sneller kunne reizen dan het licht (reizen op een snelheid die gelijk is aan de lichtsnelheid zullen we voorlopig nog lang niet kunnen halen) maar misschien blijkt over aan paar eeuwen dat tijd op een andere manier werkt dan we nu denken. Daarom vind ik dat je niet kan zeggen dat iets onmogenlijk is. De wetten van de natuurkunde kunnen we niet aanpassen, maar het kan wel dat onze opvattingen over een bepaald onderwerp niet blijken te kloppen.
__________________
You lost...
|
![]() |
|
Ik denk ook dat aliens eigenlijk gewoon tijdreizigers zijn. Onze nakomelingen komen ons gewoon bezoeken omdat ze ons leuk vinden, ze nemen wat cd's mee van J.Lo, ze tapen Gilmore Girls voor hun kinderen en gaan weer weg.
Ik denk dat die schotels eigenlijk een soort tijdscapsules zijn. Binnenin draait het niet, maar de buitenkant draait met een snelheid die sneller is dan het licht, en daardoor kunnen ze zich in de ruimte hierheen verplaatsen.
__________________
BORED NOW...
|
![]() |
||
Citaat:
__________________
Mooi geschreven heh?
|
![]() |
||
Citaat:
![]()
__________________
Welcome to your mom's house!
|
![]() |
|
|
![]() |
||||
Forum | Topic | Reacties | Laatste bericht | |
Onzin |
I Summon Panopticon! Verwijderd | 46 | 09-10-2018 20:32 | |
Levensbeschouwing & Filosofie |
Open your eyes! anoymous | 3 | 01-01-2014 11:03 | |
Levensbeschouwing & Filosofie |
>> Geloven in God << Lord Dolphin | 378 | 17-11-2005 22:03 | |
Levensbeschouwing & Filosofie |
Bestaan buitenaardse wezens? Edithjuh | 63 | 19-12-2003 22:37 | |
Levensbeschouwing & Filosofie |
kerstofobie: IK HAAT KERST! frankzinnig | 71 | 30-03-2003 07:46 | |
ARTistiek |
Het is een robot! bubbeltjes | 6 | 07-12-2001 17:00 |