*gaat 'shoot the moon' opzetten*
Heb de eerste strofe even meegezongen op het nummer. Die strofe past er best goed op, alleen de tweede strofe niet meer, maar dat maakt ook niet uit, ik was gewoon even benieuwd

. Wel grappig dat je bent gaan schrijven op dit nummer.
Ik vind de laatste twee regels eigenlijk niet bij de rest passen. De rest is een beetje statig en dat zijn die regels niet. De combinatie vind ik hier ook niet, hoe zeg je dat, niet nodig, dus het staat in mijn ogen niet zo mooi.
Verder vind ik het wel een mooi gedichtje, maar het is er niet één die ik ga onthouden. Hoewel, nu kan ik dat liedje natuurlijk nooit meer luisteren zonder aan je gedicht te denken

. Hupt het licht een pirouette, dat is wel leuk, daar kan ik me heel veel bij voorstellen. Ja, de heel sfeer van de eerste strofe vind ik mooi.
Met die tweede strofe weet ik het niet zo goed. Ik zou, denk ik, een ander vervolg op dit gedicht maken (want die ene strofe is misschien weer wat weinig zeggend).